Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Są chętni na dłuższą, znacznie brutalniejszą wersję zwiastuna Metal Gear Solid V: The Phantom Pain?

13 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Nawet bez tych dodatkowych trzech minut warto obejrzeć popisówkę Kojimy raz jeszcze. Bo to dobra popisówka jest! Aha, dowiedzieliśmy się także, że gra trafi na PS4. To ten moment, gdy udajecie zdziwionych.

Przeczytaj cały tekst "E3 2013: Są chętni na dłuższą, znacznie brutalniejszą wersję zwiastuna Metal Gear Solid V: The Phantom Pain?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda bardzo ładnie i widowiskowo,muzyka świetna.Nie sądziłem,że ten tytuł zrobi na mnie aż takie wrażenie.Nie będzie na pierwszym miejscu do zakupu,ale gdzieś pośrodku listy na pewno się znajdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że Kiefer brzmi świetnie. Muzyka Garbage powala na kolana, Hideo-san zawsze na tak. Nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej wygląda na Red dead MGS

Hmm, chyba czas zagrać w któregoś mgs... mnie zawsze odstraszała pokręcona fabuła poplątana przez wszystkie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wyjdzie na PC to będzie wtedy bardzo dziwne zagranie z ich strony, ponieważ pierwszy pokaz MGS''a V był podobno odpalony na PC więc można przypuszczać że taką wersję mniej lub bardziej gotową mają.
Może chcą zrobić zagrywkę jak Rockstar z GTA, najpierw konsole a potem PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w Demo Metal Gear Solid, nawet mi się podobało. Ale jakoś nigdy nie chciało mi się grać w Metal Gear Solid i w żadną nie grałem prócz tej demówki. Ale ta gra jest na mojej liście porządanych gier : P. Widzę że ciągle coś się dzieje i oto chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować