Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Wszystkie wieści z obozu Nintendo. Bayonetta 2, nowa gra Monolith, Mario Kart 8 i wiele innych

9 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Podczas Nintendo Direct Wielkie N nie pożałowało materiałów wideo ze swoich produkcji na Wii U i 3DS-a. Zgodnie z zapowiedziami, na konferencji firmy pojawiła się m.in. Bayonetta 2.

Przeczytaj cały tekst "E3 2013: Wszystkie wieści z obozu Nintendo. Bayonetta 2, nowa gra Monolith, Mario Kart 8 i wiele innych" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 23:10, Reffanov napisał:

Poza Bayonettą - nic ciekawego.

No jak to... MARIO!! jest ]:->
Jest Mario; będą rury do odetkania ;-)

A tak serio . to popieram. nędza niesamowita. Nie dla moja "liga szóstek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super-sexy wiedźmy w spandeksie jak ze snu uczniaka o gorącej nauczycielce, odrzutowiec z wiedźmą stojącą na dachu, strzelający w wielkie mityczne bestie, walka w poziomie na wieży budynku i strzelanie z obcasów do centaurów?! :D

Nie...
O Thorze, nie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Platinum Games... Stworzyli najlepszego slashera w jakiego w życiu grałem. Gdy chciałem sequela bawili się w wydawanie średniaków - Vanquish, Anarchy Reigns i MGS: Revegance. A gdy w końcu zdecydowali się na drugą część Bayonetty postanowili wydać ją na konsole której tak naprawdę nikt nie posiada. Jest mi po prostu przykro. Takich rzeczy nie robi się fanom!

Zawsze lubiłem gry Nintendo. Na Wii było pełno gier przy których świetnie się bawiłem - były to jednak głównie gry first party - nadal boli prawe zero wsparcie third party (na konsoli stacjonarnej), ale to się już chyba nigdy nie zmieni. Chętnie zagrał bym w nowego Donkey Konga czy Super Smash Bros. Najbardziej interesuje mnie jednak Bayonetta i nowa gra twórców Xenoblade (Xenoblade: Chronicles was so good...) no i remakei zeldy :).. Z zapowiedziami jest dobrze ale jest to zdecydowanie za mało by zachęcić mnie do wydawania pieniędzy na drogi sprzęt.

Gdy cena Wii U spadnie do pół tysiąca~ to nadrobię zaległości. Życzę N jak najlepiej. Z jednej strony chcę by nadal tworzyli innowacyjne konsole które oferują coś zupełnie innego niż konkurencyjne obozy. Z drugiej jednak strony szkoda, że te wszystkie świetne studia i IP marnują się obecnie tylko na dwóch platformach które obecnie sprzedaje się po prostu źle. Ta generacja nie jest dla nintendo zbyt dochodowa. Może powinni pójść w ślady Segi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa gra twórców Xenoblade z mechami, biorę to + Bayonetta. Reszta niestety taka se, choć Wonderful101 może być przyjemne. Biorąc pod uwagę, że konsola jest wstecznie kompatybilna będzie też można nadrobić zaległości z Wii, czekając aż na nową generację wyjdzie jakaś sensowna liczba ciekawych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować