Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na dodatek do Diablo III poczekamy do przyszłego roku?

14 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2013 o 09:48, Ciekawski94 napisał:

Niech najpierw wydadzą pełną wersję Diablo 3


Słyszę tą zaciętą płytę już nie wiem który raz...
Ale faktem jest, że gdyby ten ich czas produkcji przekładał się na rzeczywiste dopracowanie gier pod względem technicznym, to naprawdę byłbym zadowolony. A tak niestety nie jest. DRM-y i granie w chmurze też nie ułatwiają życia. I chociaż w DIII jest to dla mnie do zaakceptowania (w dwójkę w zasadzie zawsze grałem przez B.net) to w SCII jest to nie do zniesienia.

Niemniej jednak jak dodatek wyjdzie, to myślę że kupię na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 09:48, Ciekawski94 napisał:

Niech najpierw wydadzą pełną wersję Diablo 3


HARDER!

-

jako ze w diablo nie gram non stop i wracam co pare tygodni na odmozdzajaca farme moge poczekac, nie pali sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ameryki nie odkryli już od jakiegoś czasu wiadomo było że nie ma co liczyć na dodatek w tym roku, choćby z braku blizzconu w zeszłym roku bo to przeważnie tam Blizz ogłasza swoje gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 09:48, Ciekawski94 napisał:

Niech najpierw wydadzą pełną wersję Diablo 3

O.... to jest dopiero komentarz!! Już biegnę go powielać.
Ten sam od ponad roku czasu przez tych samych powielających się ludzi co w gre nie grali, widzieli na YT a jak grali to ostatni raz chyba z 12 miesięcy temu. K&^%$$ dalibyście sobie już spokój. Inne firmy dające jakiekolwiek zmiany/nowinki/contenty/eventy w grach kazałyby sobie jeszcze dopłacać do tych zmian [No bo przecież: My pracujemy bardzo ciężko teraz zapłaćcie za nasz trud] Blizzard robi to za free a i tak ludziom mało, źle i brzydko. W D2 to ty koleżko chyba nigdy nie grałeś albo byłeś za młody kiedy ta gra wychodziła oraz jakie jej były początki i następne fazy rozwoju... A no tak w tamtych czasach nie kazdy miał internet więc i tego typu komentarzy było mniej na forach.

Wybacz.

Keep Trollin Trollin Trollin Trollin!!! pasuje ci to idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pepsi
Czyżby newsy z E3 się już trochę przejadły.
Przewidziane dodatki minimum 2. O potencjalnych datach wydania ich już wiadomo od dłuższego czasu.
Rok po premierze pierwszy dodatek <-- to by było zbyt piękne żeby było prawdziwe. I było to do przewidzenia "StarCraftowcy" na HoTSa czekali ponad 2 lata o ile dobrze pamiętam. I mniej więcej tyle "Diablomeni" poczekają.
Tak jak powiedział mój przedmówca saborcat-14
Blizzard ma swoje własne prywatne imprezy na prezentowanie nowych tworów. Tegoroczny Blizzcon bliżej jak dalej i zapewne na nim ogłoszą dodatek. Czuje to w kościach. Potem zostanie czekać jakieś 6-7 miechów :) A ów dodatek narobi tyle zamieszania i zmian w grze, że jeszcze te wszystkie płaczki będą płakać, że płakali ze wcześniejszych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 17:26, Braveheart napisał:

Inne firmy dające jakiekolwiek zmiany/nowinki/contenty/eventy w grach
kazałyby sobie jeszcze dopłacać do tych zmian


A Runic Games to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 18:34, Cygi napisał:

> Inne firmy dające jakiekolwiek zmiany/nowinki/contenty/eventy w grach
> kazałyby sobie jeszcze dopłacać do tych zmian

A Runic Games to co?


Ale mowimy o powaznych grach, a nie takich torchlightach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 09:45, Demonix napisał:

Dlaczego mnie to specjalnie nie dziwi ze dodatek przesunięty na następny rok:) Standard
u Blizza :)

Jak mogli przesunąć premierę, skoro żadnego terminu nawet nie ogłosili? Taki był po prostu plan od początku. Ogłoszenie dodatków do Diablo 3 i WoWa (to pewne, bo wypada 2 rocznica od ogłoszenia poprzedniego) zostawiają sobie na Blizzcon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 19:57, Arcling napisał:

Jak mogli przesunąć premierę, skoro żadnego terminu nawet nie ogłosili? Taki był po prostu
plan od początku. Ogłoszenie dodatków do Diablo 3 i WoWa (to pewne, bo wypada 2 rocznica
od ogłoszenia poprzedniego) zostawiają sobie na Blizzcon.

Swoje imprezy muszą czymś wypełnić ;-). Dać niezłą muzykę przy której każdy będzie się nieźle bawił; czytaj info i zapowiedzi gier/dodatków doń oraz plany na przyszłość :).

Zapowiada się niezła jumpra.

@Cygi

Dnia 12.06.2013 o 19:57, Arcling napisał:

A Runic Games to co?

A czy napisałem wszystkie inne firmy?. :>. I jest tak napisał TigerXP. Czym jest T2 ? zapychaczem, który nigdy nie miał startu i który nigdy nie był konkurencją dla D3? wręcz niszowa produkcja która rozeszła się bez większego echa. Nawet tu na gramie topic tej gry nie cieszy się większą popularnością i aktywnością a postów marne 200-250 więc to mówi samo za siebie. Ale jeżeli chodziło ci o sam zamysł dawania zmian, nowych contentów/eventów/itemów itp itd za free to nie mam czemu przeczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 19:16, TigerXP napisał:

Ale mowimy o powaznych grach, a nie takich torchlightach.


Torchlight II = gra, tak samo jak produkt Blizzarda.

Nie selekcjonujmy już na siłę gier, żeby tylko D3 było perfekcyjne.


@Braveheart

A napisałeś większość?

Inne firmy = pozostałe = wszystkie.

Popełniłeś gafę, to teraz się bronisz.

Resztę masz na początku postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować