Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft: Nie pasuje Ci always-online w Xbox One? To zostań przy Xbox 360

76 postów w tym temacie

Nie, nie pasuje. Tak samo jak aroganckie podejście do ludzi, którzy potencjalnie mają wyłożyć grubą kasę na ich sprzęt.
Microsoft na prawdę mocno się stara zrazić do siebie graczy. U mnie jest już skreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka

Chcesz grać - kup grę - chcesz zagrać w grę płać za internet bo musisz zaktualizować konsole - Chcesz grać Online - wykup Live

Nie długo za pójście zrobienia kupy będę musiał płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 14:16, DreamDay napisał:

Nie długo za pójście zrobienia kupy będę musiał płacić

No przecież płacisz: woda, światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 15:45, Henrar napisał:

usunąć wywiad z Internetu :D


Już to jest samo w sobie śmieszne :] Generalnie to zaczyna mi być Microsoftu szkoda, tak po ludzku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 15:45, Henrar napisał:

Lol, Microsoft chce usunąć wywiad z Internetu :D

Akurat Microsoft chyba powinien wiedzieć, jak działa Internet. To już nawet nie jest próba minimalizacji strat, to jest miotanie się po podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No nie wytrzymam ,czy szanowne gram.pl może zająć się w końcu grami! A nie ciągle ,za
To ja Ci powiem kolego, że podobnie jak kolega wyzej pisał do Ciebie mieszkam w stolicy i awaria internetu zdarza się często. i wtedy zazwyczaj z kompa przesiadam sie na xboxa. ale to sporadyczne wypadki. Bo wyobraz sobie ludzie moga miec cos takiego jak domek potocznie zwany letniskowym. Jestem takiego posiadaczem. Spedzam tam zazwyczaj polowe urlopu. I tam nie mam pradu bo wszystko chodzi na agregatach, zasiegu zadna siec nie ma wiec nawet mobilny internet nie pomoze. i wlasnie tam dumnie w salonie stoi xbox po to zeby sobie pograc...a tak nawet krotkie synchro mozliwe dla mnie nie bedzie wiec...sa sytuacje ze czasem internetu nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie tak te wasze śmieszne komentarze i jednego nie rozumiem. Ludzie narzekają na konieczność posiadania połączenia w najnowszej kąsoli M$ ale sami przesiadują w sieci godzinami na swoich śmiesznych stronach wzajemnej adoracji, fejsach, majspejsach i innych stronach gdzie ludzie was lubią i kochają. Dzielicie się tam informacjami pokroju "Zjadłem chleba z masłem" i zamieszczacie swoje zdjęcia i dzielicie się swoją muzyką której słuchacie odkąd nie była jeszcze modna. Nawet te wasze śmieszne komentarze piszecie przecież bo jesteście podpięci do sieci, bo w życiu nie uwierzę, że wszyscy ci płaczący w kafejkach siedzą. I teraz meritum sprawy - jak się ma ten wasz cały ból dupy na wieść o zabezpieczeniu XBox One do rzeczywistości w jakiej żyjecie? Oświećcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz przemyśl różnice pomiędzy komputerem do wszystkiego, a konsolą stojącą w salonie przeznaczoną wyłacznie do grania :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 18:38, aope napisał:

A teraz przemyśl różnice pomiędzy komputerem do wszystkiego, a konsolą stojącą w salonie
przeznaczoną wyłacznie do grania :]


Tutaj akurat sam zastawiłeś na siebie pułapkę: X1 nie jest wyłącznie do grania (o czym MS nie omieszkał wspomnieć, bardzo, bardzo wielokrotnie) ;]
(to tak w ramach ciekawostki intelektualnej, bo według mnie MS strzela sobie w stopy raz za razem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 18:33, Ekonochrist napisał:

Czytam sobie tak te wasze śmieszne komentarze i jednego nie rozumiem. Ludzie narzekają
na konieczność posiadania połączenia w najnowszej kąsoli M$ ale sami przesiadują w sieci


"konsoli" i ", ale"

Dnia 12.06.2013 o 18:33, Ekonochrist napisał:

godzinami na swoich śmiesznych stronach wzajemnej adoracji, fejsach, majspejsach i innych
stronach gdzie ludzie was lubią i kochają.


Nigdy nie padła ci sieć? W zeszły weekend, kiedy Warszawę zalało, wiele osób było odciętych od sieci na kilka godzin. W takim przypadku normalnie da się pograć w singla, na PC nawet w gry na Steamie.
A na nowym XBoxie? Wystarczy że komuś się to zdarzy po powrocie z pracy, kiedy konsoli nie włączał od wczoraj i będzie miał problem.

Albo coś takiego - zgłaszam awarię jednemu z największych polskich dostawców internetu. Przyjęli, ale czas usunięcia awarii to do 5 dni. Dlaczego konsola ma przez ten czas być bezużyteczna? Odcięty od internetu chciałbym móc się czymś zająć, na przykład pograć.

Dnia 12.06.2013 o 18:33, Ekonochrist napisał:

I teraz meritum sprawy - jak się ma ten wasz cały ból dupy na wieść o zabezpieczeniu
XBox One do rzeczywistości w jakiej żyjecie? Oświećcie mnie.


Banalnie. Bez internetu nie skorzystam z forum gram.pl czy facebooka, ale nadal mogę pograć w sporą część swoich gier. Mój komputer nadal dostarcza mi rozrywki. Mogę zabrać laptopa jadąc gdzieś na zadupie, gdzie prą będzie, ale internet nie i nadal będę mógł grać. Nie we wszystko, ale wiele tytułów. XBox bez internetu stanie się tylko zbierającym kurz pudełkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 18:41, Daelor napisał:

Tutaj akurat sam zastawiłeś na siebie pułapkę: X1 nie jest wyłącznie do grania (o czym
MS nie omieszkał wspomnieć, bardzo, bardzo wielokrotnie) ;]
(to tak w ramach ciekawostki intelektualnej, bo według mnie MS strzela sobie w stopy
raz za razem).


Z mojego punktu widzenia to owszem, jest tylko do grania - usługi okołogrowe albo nie będa dla nas w ogóle dostępne, albo będzie to żałosna namiastka tego co posiadają inni :] Oh, przecież XBL dla X1 w ogóle nie jest przewidywany w PL na te chwilę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno małe ale reszta 100% prawdy.
1) Nie każdy ma wifi.
2) Nie każdy gra na konsoli w swoim pokoju i może puścić kabel do tego w którym jest konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować