Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powstaje nowe MMO w uniwersum WK40k! Znamy szczegóły i wstępny termin wydania

19 postów w tym temacie

Może o DoW 3 chodziło ...
a Dark Millenium się chyba lepiej zapowiadało - skąd ich pomysł, że tym razem dadzą radę ..

PS. Chociaż dałbym wiele za takie MMO, nawet biorąc pod uwagę to, że MMO to wyjątkowo trudny gatunek. Tyle powstało, a dobrych z tego jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale przy jakich masowkach oni nabrali tego doswiadczenia? Bo przejrzalem ich dorobek, wiekszosc tytulow to egranizacje filmow (np. Transformers, Happy Feet), zadnego liczacego sie MMO tam nie znalazlem... Troche mnie to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Prace nad Dawn of War zostały wstrzymane? Chyba raczej nad Dark Millenium :) Dawn of
> War wyszło jakieś 9 lat temu :)

Oczywiście DMO. Nie wiem skąd tam się wzięło DoW. Dzięki za wyłapanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Prace nad Dawn of War zostały wstrzymane? Chyba raczej nad Dark Millenium :) Dawn
> of
> > War wyszło jakieś 9 lat temu :)
>
> Oczywiście DMO. Nie wiem skąd tam się wzięło DoW. Dzięki za wyłapanie!
>
Czy czasem DMO nie zostało zmienione na nie-masówke tylko ? Nie słyszałem do tej pory o wstrzymaniu tego projektu. Ale nie zdziwiłbym się niestety. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu kłamie, nie widzę żeby Ci panowie mieli jakieś doświadczenie w masówkach. Same egranizacje...

A Dark Millenium zastało zawieszone ale nie skasowane. Może jeszcze w przyszłości coś z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przepraszam, ale przy jakich masowkach oni nabrali tego doswiadczenia? Bo przejrzalem
> ich dorobek, wiekszosc tytulow to egranizacje filmow (np. Transformers, Happy Feet),
> zadnego liczacego sie MMO tam nie znalazlem... Troche mnie to martwi.

Niestety potwierdzam( nie ładnie tak kłamać Panie autorze). Oby nagle nauczyli się kodować te MMO bo nie wybaczę upadku kolejnej gry z mojego ukochanego universum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spora czesc tych ludzi to panowie z Funcomu i z tamtąd maja doswiadczenie, wystarczy pogrzebac w necie i wszystko sie znajdzie a nie oskarzac kogos o kłamstwo. Niewiedza nie tlumaczy herezji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma co liczyć na bawienie się w śledczych inkwizytorów, handlarzy, nawigatorów...
Wolałbym coś z badziewną grafiką ale większą swobodą i stronami do wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co się rzucacie? Brak doświadczenia nie znaczy że gra będzie tragiczna. Blizzard też nie miał żadnego doświadczenia z mmo przed WoWem.

Żeby nie było, nie jestem optymistycznie nastawiony wobec tej gry ale to że Behaviour nie zrobiło wcześniej mmo nie znaczy że to będzie do tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 12:09, Nagaroth napisał:

O co się rzucacie? Brak doświadczenia nie znaczy że gra będzie tragiczna. Blizzard też
nie miał żadnego doświadczenia z mmo przed WoWem.

Żeby nie było, nie jestem optymistycznie nastawiony wobec tej gry ale to że Behaviour
nie zrobiło wcześniej mmo nie znaczy że to będzie do tyłka.

Blizzard miał na koncie już onlineową gre - Diablo z systemem battle.net. Na tamte czasy, to było bezkonkurencyjne doświadczenie. W zasadzie tylko Garriott z UO mógł był konkurować, a zupełnie nie dał rady. Może się jeszcze poprawi ale to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 11:49, Drakhon napisał:

Spora czesc tych ludzi to panowie z Funcomu i z tamtąd maja doswiadczenie, wystarczy
pogrzebac w necie i wszystko sie znajdzie a nie oskarzac kogos o kłamstwo. Niewiedza
nie tlumaczy herezji :D



O, o, o, no to ja jestem zainteresowany, było nie było Funcom produkuje jedne z najciekawszych i najbardziej oryginalnych gier MMO (AO, AoC, TSW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bedzie miala abonament. Za darmo mozna grac tylko Orkami, do tego nie da sie levelowac postaci. Jesli gramy Eldarami albo Marines musimy wykonywac rozkazy graczy wyzszych ranga. Inaczej takze nie da sie awansowac postaci. Ogolnie nie brzmi to zachecajaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować