Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Wiedźmin 3: Dziki Gon - wrażenia z pokazu

36 postów w tym temacie

Wiktor Keller

Dlaczego Microsoft pokazał Wiedźmin 3: Dziki Gon na swojej prezentacji? Zapewne dlatego, że gra będzie wykorzystywała Kinecta, ale lepiej myśleć, że chodziło po prostu o jakość gry. Najnowsze dzieło CDP RED prezentuje się fantastycznie w akcji.

Przeczytaj cały tekst "E3 2013: Wiedźmin 3: Dziki Gon - wrażenia z pokazu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy jak to wyjdzie, zawsze wielu obiecuje. Ja swój egzemplarz zakupie na PS4 i dziwi mnie trochę takie zaprzyjaźnienie z M$ chociaż od zawsze miał gdzieś graczy a mi się zdaje że CDPR własnie od takich firm raczej trzyma się z dala jak i od różnych nakazów. Oczywiście trzymam kciuki i na ps4 na pewno wersje nabędę (albo na pc;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jedni obiecywali cuda a potem przepraszali albo tłumaczyli że nie do końca o to nam chodziło. Nie wiem może jestem uprzedzony do serii Wiedźmin, ale wole poczekać na opinie "graczy" (nie mylić z fanboyami) niż wierzyć jaka to gra super.

"Prawdopodobnie nic, ale może po dwudziestu godzinach gry natrafimy na kogoś, kto będzie chciał się zemścić za tę zbrodnię." taa bo będę pamiętał że 20 czy 30 godzin temu zabiłem żonę czy ukradłem konia jakiegoś wieśniaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Prawdopodobnie nic, ale może po dwudziestu godzinach gry natrafimy na kogoś, kto będzie
> chciał się zemścić za tę zbrodnię." taa bo będę pamiętał że 20 czy 30 godzin temu zabiłem
> żonę czy ukradłem konia jakiegoś wieśniaka :D

Ty może nie, ale on tak - i to byłoby fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakty sa takie ze dwojka byla lepsza od 1 a trojka tez wydaje sie lepsza od 2. Po serii fallout i skyrimie a takze paru innych grach wiemy ze stworzenie rozleglego, zyjacego oraz bogatego swiata jest mozliwe. Juz W2 byl duzy. Grafika 3 jest ulepszona akompy silniejsze. NIe mam watpliwosci ze 3 bedzie lepsza i wieksza od 2. Pytanie tylko czy klimat i fabula dotrzymaja kroku technice poniewaz tak wielki swiat wymagac bedzie zapelnienia czyms innym niz kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kucyk Geralta to zawsze był nadwrażliwy. Ktoś go kiedyś określił jako dżdżownicę z epilepsją xD

Ja tylko mam nadzieję, że nie wyjdzie im mod do Skyrima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cirilla Fiona Ellen Riannon, zdrobniale Ciri ,zwana Jaskółką, w Starszej Mowie Zireael i Falką,Dziecko Niespodzianka, Dziecko Przeznaczenia, nosicielka Starszej Krwi, genu Lary, Lwiątko z Cintry.

Ona wraca między wierszami ale to ONA , wiec będzie [m] i dużo krwi gdzie się nie ruszy ..

Żaden kucyk tylko PŁOTKA każdy koń Geralta nazywał się płotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Żaden kucyk tylko PŁOTKA każdy koń Geralta nazywał się płotka!

Przedmówca mając na myśli kucyk zapewne mówił o jego kitce na głowie, nawiązując do jej strasznej ruchliwości w filmikach z bety W2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedną obawę - Tak duży i otwarty świat może zabić dynamikę i rozwój głównej historii.

W drugiej części mimo "przymkniętego" świata akcja rozgrywała się dynamicznie. Mam nadzieję, że w 3 nie będzie inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 11:53, Dawbraa napisał:

Cirilla Fiona Ellen Riannon, zdrobniale Ciri ,zwana Jaskółką, w Starszej Mowie Zireael
i Falką,Dziecko Niespodzianka, Dziecko Przeznaczenia, nosicielka Starszej Krwi, genu
Lary, Lwiątko z Cintry.

Ona wraca między wierszami ale to ONA , wiec będzie [m] i dużo krwi gdzie się nie ruszy
..

Żaden kucyk tylko PŁOTKA każdy koń Geralta nazywał się płotka!


Ostrzeżenie za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 12:04, Abi_Dalzim napisał:

"krzaki poruszają się nerwowo"
Ha, nie wiedziałem, że krzaki mogą się czegoś obawiać ;)

Ciekawe jakie nerwy mają te krzaki :D... chyba

Spoiler

krzaczaste

;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mieszkaniec wioski, przybiega z wiadomością, że ktoś został zamordowany. Bardzo brutalnie. To nie mógł być człowiek."

Wiem o co chodziło autorowi, ale jednak uważam że zamordowano człowieka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 17:01, aY227 napisał:

Wiem o co chodziło autorowi, ale jednak uważam że zamordowano człowieka ;p

Chłopie.... newsmani mają teraz taki zapierdziel w pracy, że pewnie nawet czasu nie mają na spokojne sprawdzenie swoich tekstów. A kwiatki potem rosną ;-)

@marmolada18

Dnia 12.06.2013 o 17:01, aY227 napisał:

Tylko skąd wziąć na to pieniądze?

Jeżeli to nie pytanie retoryczne to odpowiedź jest prosta.... odłóż trochę, upchaj do świni a w dniu zakupu nie odczujesz tak tego po kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować