Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Peter Dinklage, czyli Tyrion Lannister z "Gry o tron" wystąpi w Destiny

11 postów w tym temacie

Jakość filmiku(gameplay) słaaaaba, ale sama gra mi się baaaaardzo podoba, jeżeli będzie w połowie tak dobra jak się zapowiada to sukces gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Destiny to jest moim zdaniem najmocniejsza gra tych targów. Czekam z niecierpliwością i po cichu liczę też na wersję PC, bo bym miał większą dużo rozdzielczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HALF-MAN! HALF-MAN! HALF-MAN! HALF-MAN! HALF-MAN!

:-D

Gość jest zajebisty, chyba najlepiej kojarzony aktor z Game of Thrones :) I to wcale nie ze względu na wzrost, jest na prawdę niezły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alekde - zgadzam się z Tobą - jest to gra której mocno kibicuje - wygląda fenomenalnie plus cieszy mnie fakt iż gra ma wyjść także na obecną generacje konsol (Chodż sam zamierzam kupić PS4, lecz nie odrazu w dzień premiery a dajmy na to na Święta BN)
Szkoda tylko że przedstawionego silnika nie użyto do napędzenia np nowego Call of Duty - prezentuje się znacznie lepiej niż stary ID Tech 3.

Swoją drogą - nie wiecie może czy w Destiny będzie jakaś forma abonamentu czy będzie to raczej zbliżone do formy MMO Guild Wars + płatne DLC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Do roboty się wziąć, serial kręcić, a nie jakieś gry robić.

Po mojemu to obróbka trwa więcej czasu niż same zdjęcia, a w tym czasie aktorzy są bezrobotni, więc szukają innych zajęć do czasu rozpoczęcia zdjęć do next sezonu. A Dinklage w dubbingu to świetny pomysł, facet ma bardzo sympatyczny głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować