Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Batman: Arkham Origins - długi gameplay, którego nie możecie przegapić

32 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Jeżeli do tej pory mieliście wątpliwości, czy warto czekać na Batmana od kogoś innego niż Rocksteady, nowy gameplay Arkham Origins je rozwiewa. Jest znajomo, efektownie, a na koniec robi się jeszcze klimatycznie.

Przeczytaj cały tekst "E3 2013: Batman: Arkham Origins - długi gameplay, którego nie możecie przegapić" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, dobry Batman z paroma ulepszeniami i nowościami. I o to chodziło. Troy Baker brzmi prawie jak Hamill. Gdybym nie wiedział, że zmieniono aktora to chyba bym się nawet nie domyślił. Nowy aktor w roli Batmana (sorry, ale nie pamiętam nazwiska) też daje radę. Miałem wątpliwości, ale teraz już wiem, że muszę to mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzecia część, a Batman nadal dostaje po pysku, bo nie potrafi przerwać dobijania leżącego przeciwnika.

Świetny pomysł za kontrowaniem kontr, nowy gadżet ciekawy i dający spore możliwości, mam nadzieję że ten nowy tryb detektywa faktycznie wymusi trochę myślenia. Całość wygląda bardzo dobrze, czyli po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 19:25, tymeks napisał:

Średnio mi się to podoba szczerze mówiąc.Coś wiadomo o edycji kolekcjonerskiej?

Została potwierdzona, ale nie wiadomo, co będzie zawierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie raczej "meh", nic nowego ani specjalnego tu nie ma, w dodatku brak aktorow glosowych dla Jokera i Batmana i malo ciekawi wrogowie glowni to duzy minus. No i gra niestety nie kopiuje Arkham Asylum lecz City, czyli jednak tę slabszą, bardziej rozwodnioną, mniej spojną czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko do jednej rzeczy się przyczepiam, Grapnel Boost w AC był prototypem, więc jakim cudem Batman posiada go AO?
Reszta porządnie zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie już nie jest tak efektownie jak w przypadku Arkham City. Dlaczego?

BTW pepsi - bez agitacji proszę. Akurat mnie seria Arkham nie jara, więc przegapić gameplay jak najbardziej mogę. Inni niezainteresowani też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Akurat mnie seria Arkham nie jara, więc przegapić gameplay

Dnia 12.06.2013 o 20:50, Demagol napisał:

jak najbardziej mogę.

A jednak nie przegapiłeś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ogólnie cieszy że nowy Batman wychodzi... tyle że na razie dam sobie spokój na długi czas, nawet po wyjściu tej gry. Po prostu tyle pysków wytrzaskałem w Arkham City, tyle zakątków tam przebadałem, praktycznie każdą znajdźkę znalazłem i wszystkie medale w wyzwaniach zdobyłem (a te ostatnie to niezła masakra), że na razie odpuszczam sobie Batmana. Kiedyś wrócę i ponownie zabiorę się za eksplorację Arkham... tym razem w zimowych klimatach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 20:03, Harunia napisał:

Dla mnie raczej "meh", nic nowego ani specjalnego tu nie ma, w dodatku brak aktorow glosowych
dla Jokera i Batmana i malo ciekawi wrogowie glowni to duzy minus. No i gra niestety
nie kopiuje Arkham Asylum lecz City, czyli jednak tę slabszą, bardziej rozwodnioną, mniej
spojną czesc.


Po pierwsze, Hamill sam zrezygnował z dubbingowania Jokera, a po drugie, dziwne by było, gdyby nagle znowu zrobili grę tak zamkniętą, jak AA, byłby to krok wstecz, nie wprzód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to po prostu Arkham City z kilkoma nowymi kombosami i większym terenem. Cóż, kupię chyba tylko z sentymentu do Batmana. Miejmy nadzieję, że gra znajdzie sobie wydawcę, który wyda grę w polskiej wersji (napisy). Gra z tego co wiem, została stworzona na silniku Arkham City, więc nie powinno być problemu z lokalizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 20:31, ghrost napisał:

Tylko do jednej rzeczy się przyczepiam, Grapnel Boost w AC był prototypem, więc jakim
cudem Batman posiada go AO?
Reszta porządnie zrobiona.

To jest właśnie problem z prequelem- z jednej strony powinno się pozbawić Batmana większości zabawek z AC, bo to by było logiczne, z drugiej strony gracze którzy usiądą do AO po zakończeniu AC (czyli większość), odczuliby poważny krok wstecz i utratę wielu możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny, wszystkie Batmany z tej serii mi się podobają, lubię otwarte światy wiec Arkham City mi się bardziej podobało niż Asylum. Nowy batman za to niczym się praktycznie nie różni, z tym ze może klimacik zimowy i na święta wychodzi to się będzie przyjemnie tłukło mordy w domowym zaciszu wieczorkami, combat to najmocniejsza strona tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieźle. Ale widać, że to kolejny ''bezpieczny'' sequel (prequel). Nie zmienili za wiele, ba nawet część animacji się powtarza (niszczenie bomby, to animacja niszczenia nadajnika z AC). Trochę szkoda, że nie pokusili się o więcej innowacji. Może Rocksteady zrobi coś ciekawszego (choć oficjanie nie pracują nad Batmanem)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniechęca mnie to, że wszystko wygląda niemal identycznie. Takie same znaczniki zadań, animacje-wizualnie niemal kopiuj+wklej. Wiadomo, że to niby kwestia drugorzędna, ale jednak kupując nową grę chce się czegoś innego, powiewu świeżości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować