Zaloguj się, aby obserwować  
Inuki

"Star Trek" - temat ogólny

124 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2009 o 14:05, Jestem_be napisał:

> Star Trek: The Original Series w AXN SCI-FI.

TOS był niedawno na Pulsie, mogliby w końcu dać DS9.


Im dalej w las tym kolejne serie Star Treka gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2009 o 21:29, kerkas napisał:

Im dalej w las tym kolejne serie Star Treka gorsze.


Jak na razie- starsze.
Poza tym oni wtedy nie mieli tak dobrej techniki a cala idea ST dopiero się rozwijała.
Ja czekam na Voyagera i na to kiedy wreszcie wydadzą w Polsce ST: TNG ;) ( bo najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 02:57, cedricek napisał:


> Im dalej w las tym kolejne serie Star Treka gorsze.

Jak na razie- starsze.
Poza tym oni wtedy nie mieli tak dobrej techniki a cala idea ST dopiero się rozwijała.

Ja czekam na Voyagera i na to kiedy wreszcie wydadzą w Polsce ST: TNG ;) ( bo najlepszy.


Chodziło mi mi o to że pierwsza seria ST i druga ST:TNG były najlepsze pod względem pomysłów i świeżości a
pozostałych serii już nie byłem w stanie oglądać tak były wtórne i sztampowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 06:55, kerkas napisał:

Chodziło mi mi o to że pierwsza seria ST i druga ST:TNG były najlepsze pod względem pomysłów
i świeżości a
pozostałych serii już nie byłem w stanie oglądać tak były wtórne i sztampowe.


Ja dałem sobie spokój jak zacząłem oglądać Voyagera. Nie tylko był wtórny i sztampowy, ale jeszcze scenarzyści bywali strasznie głupi. Akurat DS9 bym obejrzał, bo wcale takie wtórne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja se w końcu Enterprise muszę obejrzeć, wstyd się przyznac jeszcze obowiązku nie dopełniłem :-) tyle się o nim nasłyszałem... A ostatnio po raz kolejny oglądam całe TNG i DS9, Voyagera już se odpuszczę i nie ma to jak klasyki. TNG zawsze będę uwielbiał za to ile ciekawych i ważnych kwestii wprowadził do unwersum treka a f/x to tylko dodatek do świetnej fabuły. DS 9 natomiast za trochę mroczny klimat i zagmatwane wątki, Voyager w sumie nie za wiele nowego wnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 20:11, igor8472 napisał:

Jeszcze tylko 2 tygodnie i premiera Star Treka. Wreszcie trek który można w polskich
kinach zobaczyć, na zachodzie świetne recenzje zbiera.


Do czasu drugiej zajawki też byłem pełen nadziei na dobry film z serii ale po zobaczeniu
kolejnych kilku zajawek mój entuzjazm osłabł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 09:39, igor8472 napisał:

Zobaczymy, póki nie obejrzę nie ocenię ale na oko to mi się coś na miarę Nemesisa zapowiada.


Jak dla mnie to wygląda na Star Trek 90210 spin-off ale jak sam powiedziałeś zobaczymy po
premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 16:11, igor8472 napisał:

Ja se w końcu Enterprise muszę obejrzeć, wstyd się przyznac jeszcze obowiązku nie dopełniłem
:-) tyle się o nim nasłyszałem... A ostatnio po raz kolejny oglądam całe TNG i DS9, Voyagera
już se odpuszczę i nie ma to jak klasyki. TNG zawsze będę uwielbiał za to ile ciekawych
i ważnych kwestii wprowadził do unwersum treka a f/x to tylko dodatek do świetnej fabuły.
DS 9 natomiast za trochę mroczny klimat i zagmatwane wątki, Voyager w sumie nie za wiele
nowego wnosi.


Voyager to moja ulubiona seria. Przypadł mi do gustu pomimo ambiwalentnych uczuć fanów. Pierwsza seria może i nie porywała, ale od pojawienia się Borga serial ożył. No i najbardziej polubiłem właśnie bohaterów ST:V.
Za to DS9 jakoś mnie nie przekonywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odliczam dni do premiery; już się nie mogę doczekać :-) Szkoda tylko, że w IMAX-ach filmu nie będzie :-( No, ale trzeba się cieszyć, że w ogóle będzie w kinach, bo po porażce "Nemesis", to mogliby go przecież zaraz na DVD wydać. Jednak nazwisko Abrams robi swoje ;-) Recenzje nawet całkiem niezłe; najgorsza ocena jaką widziałem to 7/10, więc źle nie jest. Gdzieś czytałem, że film jest nawet lepszy od "Gniewu Khana"; jeżeli nawet będzie w połowie dobry tak jak druga część to jest dobrze.

Co do serialu to moim ulubionym również jest Voyager; pewnie dlatego, że lubię Borga :-) Niestety, jakoś nie trawię TNG :-( Owszem, widziałem wszystkie odcinki, niektóre nawet po kilka razy i bardzo fajnie się je oglądało, jednak nigdy nie czekałem na nie z jakimś większym zainteresowaniem. Chyba Picard i spółka już mi się trochę przejedli i dam im trochę odpocząć ;-) Teraz oglądam TOS (4 raz już chyba) i naprawdę mi się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 15:56, cinus2 napisał:

http://www.filmweb.pl/%22Star+Trek%22+tylko+w+Multikinie+i+Heliosie,News,id=51211
To sobie Cinema-City pokpiła sprawę :/ W moim przypadku oznacza to, że nie obejrze filmu
na który czekałem od miesięcy, bo w Lublinie nie będzie nigdzie ten film wyświetlany
a do Wawy nie zamierzam się wybierać :/


Dziwna polityka dystrybutora w świetle kwitnącego piractwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ich rozumiem, chociaż nie pochwalam, bodajże Star Trek Generations odniósł taką finansową klapę w kinach że następnych już nie puszczali, widać dalej to mają w pamięci i ewentualne straty chcą ograniczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 16:25, igor8472 napisał:

Ja tam ich rozumiem, chociaż nie pochwalam, bodajże Star Trek Generations odniósł taką
finansową klapę w kinach że następnych już nie puszczali, widać dalej to mają w pamięci
i ewentualne straty chcą ograniczyć...


Ograniczając się do kilku miast, to zysku na pewno nie zwiększą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 16:25, igor8472 napisał:

Ja tam ich rozumiem, chociaż nie pochwalam, bodajże Star Trek Generations odniósł taką
finansową klapę w kinach że następnych już nie puszczali, widać dalej to mają w pamięci
i ewentualne straty chcą ograniczyć...


W kinach był jeszcze "Nemesis" :-) Ja wybieram się w sobotę do Multikina; bilety zamówione i czekam jak na szpilkach :-) Swoją drogą to będzie moja pierwsza w życiu wizyta w Multikinie; zawsze jeździłem do Kinepolis w Poznaniu, a teraz to pupa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 16:25, igor8472 napisał:

Ja tam ich rozumiem, chociaż nie pochwalam, bodajże Star Trek Generations odniósł taką
finansową klapę w kinach że następnych już nie puszczali, widać dalej to mają w pamięci
i ewentualne straty chcą ograniczyć...


Jak brzmiało to słynne zdanie ? a pamiętam szczególnie nie chodzę na filmy polskie.

Nie chodzę bo premiera w trzech kinach w Warszawie.

Nie chodzę bo kina są na drugim końcu miasta.

Nie chodzę bo muszę wsiąść w kolejkę jadę 30 minut później autobus do 45 minut i tylko 10 minut na piechotę.

Nie chodzę bo seanse są od dzikich porach 13.00 , 22.00 itp.

A później słyszę że Polacy nie chodzą do kina.

Ps. A później usłyszę że Star Trek przynosi starty , ciekawe dlaczego prawda ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować