Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: The Division, efektowna masówka Ubisoftu, może trafić na inne platformy

28 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Jeżeli ostrzycie sobie zęby na The Division, rewelację tegorocznej konferencji Ubisoftu na E3, być może nie będziecie musieli zaopatrzyć się w konsolę następnej generacji, by zagrać w ten tytuł.

Przeczytaj cały tekst "E3 2013: The Division, efektowna masówka Ubisoftu, może trafić na inne platformy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli, to Watch Dogs też na początku miał być wyłącznie grą konsolową. The Division i Destiny to gry, które bardzo chciałbym zobaczyć na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O ile mnie pamięć nie myli, to Watch Dogs też na początku miał być wyłącznie grą konsolową.
> The Division i Destiny to gry, które bardzo chciałbym zobaczyć na pc.

Też chciałbym żeby wyszły na pieca bo gameplaye tych gier oglądalem po kilka razy. Może wyjść z tego coś na prawdę ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> The Division fajnie się zapowiada, ale czekam na czasy, gdy Massive Entertainment zabierze
> się za World in Conflict 2...
No to jest nas dwóch. Zbierzmy jeszcze kilkaset tysięcy innych chętnych i piszemy petycję w sprawie WiC 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachwycił mnie pokaz, zasmuciła informacja że tylko next-geny. Teraz powraca nadzieja.
A na dodatek, właśnie instaluję WiC:CE, które leżało na półce zafoliowane jakieś rok-dwa ale po tych zachwaleniach idę sprawdzić, co pierwsza (a na pewno wcześniejsza) współpraca Ubi i Massive przyniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczamy platform... ile jest tych innych platform? Zostaje tylko PC i ... Wii U? Po co się tak pierdzielić, nie mogą od razu powiedzieć, że będzie na kompy też? Przy tej architekturze konsol to nawet nie będzie problem, podejrzewam nawet, że ta gra ma już port na PC bo dev kity to były właśnie PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś wydawca powiedział kiedyś, że absolutnie wyklucza wydanie danej gry na jakąś platformę? Zawsze jak się o to spyta to odpowiada, że nic nie jest wykluczone. Ale to jest nic nie znaczący marketingowy bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co niby było takiego przepięknego w pokazie gry, absurdalnie przekombinowany interfejs?

niech się konsolowe bełty trzymają w konsolowym getcie, wystarczy że thief nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar wcale nie wykluczył tego definitywnie. Po prostu zaprzeczyli, że robią taką wersję. Moim zdaniem równie dobrze mogą ją robić i nie robić a po prostu mydlić oczy. Najpierw ma się sprzedać na pudłach a potem pomyślą nad blaszakiem. Tu może być podobnie aczkolwiek czuję, że szybciej zapowiedzą Division na inne platformy niż po premierze na next geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 11:57, Ostrowiak napisał:

niech się konsolowe bełty trzymają w konsolowym getcie, wystarczy że thief nie żyje


Gry MMO i tak już są popsute, niech je biorą i na zdrowie. Gorzej przecież nie będzie.
Tylko niech trzymają łapska z dala od strategii, ostatniej ostoi białego człowieka.

Konsolowe MMO, o którym nic nie wiadomo poza tym, że jest od wspaniałej firmy Ubisoft?
Jestem niezwykle podekscytowany, to od dziś moja najbardziej wyczekiwana gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, skąd wszechobecny zachwyt prezentacją tej gry... Czy wygląda świetnie pod względem graficznym? Jak najbardziej! Czy rozgrywka prezentuje się ciekawie? Skądże, to sztampa - nie różni się niczym od Gears of War, Binary Domain i masy innych strzelanin TPP z systemem osłon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie magia tej gry tkwi w przedstawieniu świata, ciekawej wizji i klimacie.
A nie w sposobie przedstawienia rozgrywki. Jakby się tak dobrze zastanowić
to w takich dzisiejszych FPSach nie ma wcale wiele rozwiązań co w takim Doom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem, skąd wszechobecny zachwyt prezentacją tej gry... Czy wygląda świetnie pod
> względem graficznym? Jak najbardziej! Czy rozgrywka prezentuje się ciekawie? Skądże,
> to sztampa - nie różni się niczym od Gears of War, Binary Domain i masy innych strzelanin
> TPP z systemem osłon...
>
>
Hmm. Ja jeszcze widzę świetny klimat i efekty różnych skilli(np. wybuch tego niby granatu). Ok, może to być klon Gears of War, ale nie wszystkim udaje się przenieść przyjemność płynącą z rozgrywki, chowania się za osłonami itp. Na gameplay''u widać, że z tym nie mają problemu :). Do tego to jest MMO!! A przynajmniej tak wyczytałem bez wdawania się w szczegóły. Na razie ciężko mi sobie wyobrazić wielu, wielu graczy poruszających się po tej mapie. Jeżeli jednak będzie to prawdziwe MMO to może okazać się prawdziwą rewolucją. Widać żyjący świat, Dynamiczne Wydarzenia z Guild Wars 2, ale bez zbędnego interefejsu, co nadaje światu realności. Naprawdę nie wiem, czym ta gra może nie zachwycać, patrząc na gameplay i screeny(niestety na razie tylko tyle). Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 15:59, Ekonochrist napisał:

Jakby się tak dobrze zastanowić
to w takich dzisiejszych FPSach nie ma wcale wiele rozwiązań co w takim Doom.


Ba, masa dzisiaj wydawanych gier z tego gatunku stanowi względem Dooma krok wstecz (DESIGN POZIOMÓW!). :)

@Afro69
Tak, ale znów wracamy do kwestii grafiki. Śliczna & klimatyczna, rozumiem, tylko co z tego...
Dodatkowo fakt, że to MMO skreśla dla mnie grę na starcie (w produkcje "online-only" po prostu się nie bawię, szkoda czasu, zresztą, dochodzi do tego świadomość, że w każdej chwili serwery ktoś może wyłączyć), ale to tylko wynik moich preferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować