Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: The Division, efektowna masówka Ubisoftu, może trafić na inne platformy

28 postów w tym temacie

Nie wierze w żadne exclusivy od EA, Ubisoftu, Activision itp. ;) więc wszystko trafia zawsze od nich na wszystko co ma elektronikę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 16:18, Kafar napisał:

Nie wierze w żadne exclusivy od EA, Ubisoftu, Activision itp. ;) więc wszystko trafia
zawsze od nich na wszystko co ma elektronikę ;P


The Division grywalny na lodówkach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 16:19, Principes napisał:

> Nie wierze w żadne exclusivy od EA, Ubisoftu, Activision itp. ;) więc wszystko
trafia
> zawsze od nich na wszystko co ma elektronikę ;P

The Division grywalny na lodówkach? :P


niektóre lodówki maja panel dotykowy.. wystarczy wrzucić tam program FrostGlass :D i masz już mapkę terenu i możesz nawigować druzyną swojego kolegii który w UBIkacji gra na pralce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie zachwyciłem się specjalnie tą grą. Po żenujących cyrkach z I Am Alive i wielkiej porażce tejże gry oraz faktem, że w moich oczach Watch Dogs traci z każdym trailerem... Jestem co najwyżej zaciekawiony co pokażą dalej. Do tej pory Ubi puszcza "reklamówki", które budują hiperoptymizm w masach, a przy tym prawie nic nie mówią o grze (mechanika, historia, tło i świat itp.). Nie wiem jak z nowym SC, bo dałem sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 11:57, Ostrowiak napisał:

niech się konsolowe bełty trzymają w konsolowym getcie,

Proszę o powstrzymanie się od takich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już teraz wersje PC są niepotrzebne, po premierze nowych konsol odsetek gier sprzedawanych na PC spadnie jeszcze bardziej. Może i warto robić konwersję dla extra 5%-15%, ale co będzie po nowym roku??

Strategie, RPG, kickstarter - nareszcie platforma będzie mogła wykazać się tym, do czego najlepiej się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 10:04, naczelnyk napisał:

Strategie, RPG, kickstarter - nareszcie platforma będzie mogła wykazać się tym,
do czego najlepiej się nadaje.

"The Division" to ma być RPG właśnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować