Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Jaka to gra 2 - zabawa

2025 postów w tym temacie

może mała podpowiedź :
Mamy tu przygodówkę w klimatach sf.
Bohaterem jest istota, częśc zbiorowej świadomości(coś A la Matrix) służącej za wielki centum zarządzania w pełni zautomatyzowaną planetą. Bohater był umieszczony kriostazie jednak zaszły pewne okolicznosci, które spowodowały, że został zbusdzony ze snu kriogenicznego(znaczy się rozmrozili go). Otóż... cały system ześwirował. Pogoda(także pod jego kontrolą) szaleje, spada produkcja żywnościo, infrastruktura transportowa zawodzi n całej linii powodując masę śmiertelnych wypadków. Nasz bohater(z pomocą 6 robotów-pomocników) musi przywrócic równowagę w systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra trochę utyka, to pewnie moja wina, więc popchnę trochę, kolejna podpowiedź powinna pomóc:
Gra jest z gatunku przygodówek, ale tekstowych. Zresztą jak coś powstawało w pierwszej połowie lat 80 to inaczej nie mogło wyglądać, wyszła na Amiga, Amstrad CPC, Apple II, Atari 8-bit, Atari ST, Commodore 64, DOS, Macintosh, PC Booter, TRS-80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 11:26, Sita napisał:

Myślę że coś łatwiejszego daj aby temat rozkręcić.

A ja myślę że dam podpowiedź.
Gra na Amigę oczywiście :) Jest na Mobygames, produkcja - rok 2000. Jest wystawiona obecnie na Allegro też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować