Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Jaka to gra 2 - zabawa

2025 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2007 o 23:15, Uspatente napisał:

Ehrgeiz (chyba tak się to pisze?)
Gra bijatyka na PSX z postaciami z Final Fantasy VII.

uupps przepraszam, że nie dałem Odpowiedz

nieszkodzi, liczy się, że to prawidłowa odpowiedź(i żeby mi to było ostatni raz:)
Uspatente+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 23:27, Uspatente napisał:

BTW Czy Ty przypadkiem nie znasz mobygames na pamięć? :)

Ależ skąd, po prostu postać tej staruszki widać na okładce a to postać bardzo charakterystyczna:)
Dzień się skończył to może innym razem dam mojego zapychacza, tymczasem macie to...

20071028233307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 23:33, zadymek napisał:

> BTW Czy Ty przypadkiem nie znasz mobygames na pamięć? :)
Ależ skąd, po prostu postać tej staruszki widać na okładce a to postać bardzo charakterystyczna:)
Dzień się skończył to może innym razem dam mojego zapychacza, tymczasem macie to...


Killer Loop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź 2:
Rozbudowana przygodówka z początku lat 90. Głównym bohaterem gry jest prywatny detektyw, który chroniąc się przed huraganem, ląduje na tytułowej wyspie. Tuż po zejściu na brzeg okazuje się, że nie będzie dane mu przeczekać fatalnej pogody w spokoju. Zostaje bowiem wynajęty do odnalezienia pewnej kobiety, która w tajemniczy sposób zniknęła przed kilkoma dniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź 3:
"Programiści zawarli w grze zestaw szesnastu komend, pośród których znalazło się kilka oryginalnych rozkazów, np. wąchanie czy nasłuchiwanie. Jakby tego wszystkiego było mało, dodatkowe opcje pojawiają się podczas konwersacji ze spotykanymi postaciami. Bohater potrafi nie tylko zadawać pytania na interesujące go tematy, ale także próbować wydobyć coś z pamięci współrozmówców, przekupić ich a nawet śledzić. Z racji wykonywanej profesji, wszystkie te funkcje będą miały istotny wpływ na przebieg rozgrywki. Jest to jedna z najlepszych symulacji pracy prywatnego detektywa, głównie dzięki bogactwu czynności, jakie każdy pretendent do rozwiązywania pogmatwanych łamigłówek ma do swojej dyspozycji.

Gra jest morderczo trudna i wymaga od użytkownika zdolności kojarzenia faktów, odnalezienia sposobu na „złamanie” rozmówcy a także rozwiązywania szeregu tradycyjnych zagadek. Wszystkie lokacje stworzono za pomocą gustownych, statycznych obrazków a poruszanie się pomiędzy nimi wepchnięto w menu, znajdujące się w górnej części ekranu."

cytat z opisu gry na jednej z wielu stron internetowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować