Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Jaka to gra 2 - zabawa

2025 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2007 o 18:29, Sita napisał:

Już daje proszę.

Pool of Radiance Ruins of Myth drannor, czasem podawane jako Pool of Radiance 2: Ruins of Myth drannor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 18:43, zadymek napisał:

> Już daje proszę.
Pool of Radiance Ruins of Myth drannor, czasem podawane jako Pool of Radiance 2: Ruins of Myth
drannor


A jak że by inaczej. zadymek+1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na kluczowe znaczenie opisu na pudełku pozwoliłem sobie zamazać coś więcej niż tytuł(zresztą i tak nic nie pobije zagadki z Jedi Outcast:)

20071105220239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to? Żadnych pomysłów? Może czas na podpowiedź.
Mamy tutaj rysunkową przygodówkę, jak nie trudno się domyślić, gramy rabinem. Ma gość problemy z ilością wiernych(kolica się wyludnia) i funduszami swojej synagogi. Nasz bohater traci z lekka cheć do pracy, robi sięcyniczny i zgorzkniały. Jednak pewna wadomość go nieco ożywia. Jeden z byłych wiernych zeszedł z tego łez padołu i zostawił rabinowi w spadku okrągłą sumkę...
Jeśli nadal nie będziecie kojarzyć, chyba odsłonie coś więcej z okładki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 22:02, zadymek napisał:

Z uwagi na kluczowe znaczenie opisu na pudełku pozwoliłem sobie zamazać coś więcej niż tytuł(zresztą
i tak nic nie pobije zagadki z Jedi Outcast:)



The Shivah

Chyba to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co tu podpowiadać, gra z PSX to każdy widzi, ze akcja dzieje się w morzu też.
Czego nie widać t to, że gramy najemnikiem w służbie pewnej agencji, dostajemy niebezieczne ale także dobrze płatne zlecenia, wszystke podwodne. O taki Aquanox konsolowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, co jeszcze mam podać(w końcu to dość rzadki gatunek gier na każdej platformie)?
Że gra PSX podałem ,to może jeszcze dodam, że tytuł nie za bardzo pasuje do kownencji militarnej gry, brzmi raczej jak tytuł gry o szabrownikach zatopionych statków albo podwodnych archeologach.
Gra z drugiej połówki lat 90''
Nazwa studia autorów tej gry to jednocześnie potoczna nazwa wojskowych sił specjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to gra podmorska, naturalne dla was powinno być, że będzie miała coś z tematyki morskiej w nazwie(jak np Submarine titans itp) tu kluczowym słowem będzie "deep"(czyli głębia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować