Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Wygląda na to, że PS4 ułatwi także podrywanie dziewczyn. Zobaczmy interfejs konsoli w akcji

28 postów w tym temacie

> Jak dla mnie głupota. Jeszcze na necie będą się bić o dziewczyny xD. A znając dziewczyny,
> one będą to wykorzystywać : p.

A moim zdaniem takie "spotkania" będą sporadyczne. Ogólnie reklama całkiem ciekawa lepsze to niż kolejna reklama dosi czy innego persila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie wygląda w ciągu reklamy poznał jedną nową osobę, kupili sobie po 2 gry żeby zagrać Multi tylko że, nie pokazali za ile jak nie trafie na dzień po wypłacie może mi braknąć funduszy jeśli zapomnę ze to Polska i zostały rachunki jedzonko praca... ech Lubie grac ale dlatego, że przez kilka godzin dziennie jestem w innym świecie, i nie muszę myśleć o niczym innym. Chce remake Xennogears psx rządzi nowa konsolka co kilka lat fajnie tylko mam już 5 w domu a chciał bym mieć taką PS-Next gen na której działają Chrono Cross, FFXII i Ni no kuni, no i nowe np MGS5 po co mi skype albo steam, niedługo braknie miejsca na półce i przejściówek żeby nie mieszać kablami z 10 konsolek :( jedyny poważny minus. PS4 kompatybilność wsteczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować