Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: DICE zrobi Battlefronta po swojemu

21 postów w tym temacie

Poważnie obawiam się o jakość nowego Battlefronta. Mi tak na prawdę nie trzeba żadnych wielkich usprawnień do tej gry... w zasadzie ,,dwójka" ciągle mi starcza ;) Jedyne co mogliby poprawić, to oprawę graficzną i fizykę, mechanika jest całkowicie porządna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli będzie latanie stateczkami wokół wielkich robotów i krążowników, a potem toczenie walki w ich wnętrzach i będzie niezły model zniszczeń i do tego różne moce jedi z mieczami to biorę... oczywiście bez żadnych pre-orderów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówicie, że nie chcecie kolejnego Battlefielda, bo pierwowzór nie był niczym innym. Twórcy nawet za bardzo nie starali za bardzo ukrywać się ze swoimi inspiracjami. Ale w przypadku Battlefronta to nic złego, nie wyobrażam sobie innej formuły gry, a dotychczasowe części były miodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bum bum, latające X Wingi, do tego wszędzie rozpadające się na kawałki AT-AT, śnieg i piach lecący w oczy protagonisty, lasery z blasterów przesłaniające całe niebo, miny! Tak, ja chcę pograć w Battlefront od DICE, ale proszę, zachowajcie klimat Gwiezdnych Wojen, muzyka musi być idealnie dopasowana do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Raz jeszcze zaznaczam, że gra będzie bardzo gwiezdnowojenna i bardzo fajna - dodaje. Czyli tak samo mocno fajna, jak każda nowa część Need for Speed od kilku lat? No to podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 16:46, ACE_2005 napisał:

- Raz jeszcze zaznaczam, że gra będzie bardzo gwiezdnowojenna i bardzo fajna - dodaje.
Czyli tak samo mocno fajna, jak każda nowa część Need for Speed od kilku lat?
No to podziękuję.

Akurat od kilku lat wychodzą najlepsze NFSy od dawna, więc porównanie wyjątkowo nietrafione. Albo i trafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > - Raz jeszcze zaznaczam, że gra będzie bardzo gwiezdnowojenna i bardzo fajna
> - dodaje.

> > Czyli tak samo mocno fajna, jak każda nowa część Need for Speed od kilku
> lat?
> > No to podziękuję.
> Akurat od kilku lat wychodzą najlepsze NFSy od dawna, więc porównanie wyjątkowo nietrafione.
> Albo i trafione.

Najlepsze NFS''y? Please, tell me more :)

Możesz mi podać jakieś podtytuły tych "najlepszych" NFS''ów? Bo ja żadnego nie mogę sobie przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 16:48, Dared00 napisał:

Akurat od kilku lat wychodzą najlepsze NFSy od dawna, więc porównanie wyjątkowo nietrafione.

Znaczy które?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 16:53, nuriu napisał:

Możesz mi podać jakieś podtytuły tych "najlepszych" NFS''ów? Bo ja żadnego nie mogę sobie
przypomnieć.

Shift, Shift 2 (choć mało NFSowe, to nadał z NFSów), Hot Pursuit, The Run (yep), Most Wanted. Ogólnie wszystko po erze drechowozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 16:59, Dared00 napisał:

Shift, Shift 2 (choć mało NFSowe, to nadał z NFSów), Hot Pursuit, The Run (yep), Most
Wanted. Ogólnie wszystko po erze drechowozów.

Shifty to dobre gry, ale nie dobre NfSy, HP świetna sprawa, ale Run i MW? W erze drechowozów przynajmniej było po co grać, nowe MW jest niesamowicie pustą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Możesz mi podać jakieś podtytuły tych "najlepszych" NFS''ów? Bo ja żadnego nie mogę
> sobie
> > przypomnieć.
> Shift, Shift 2 (choć mało NFSowe, to nadał z NFSów), Hot Pursuit, The Run (yep), Most
> Wanted. Ogólnie wszystko po erze drechowozów.
Shift''ów pod uwagę nie biorę bo to NFS są tylko z nazwy. The Run? Bez przesady:)
HP - parę ciekawych rzeczy wprowadzono, taki średniak.

Most Wanted - Tutaj to nieźle pojechałeś, Gra z 2005 raku od innego studia ( tak mi się zdaje) po której nie wyszły już żadne wg. mnie dobre NFS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 17:02, nuriu napisał:

Most Wanted - Tutaj to nieźle pojechałeś, Gra z 2005 raku od innego studia ( tak mi się
zdaje) po której nie wyszły już żadne wg. mnie dobre NFS

Chodzi o MW od Criterionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, co ma NFS do Gwiezdnych Wojen... Wyobraźnia ludzka nie zna granic.
Ja tam myślę, że można sobie zrzędzić i szydzić, ale DICE jest jedną z najlepszych firm które mogłyby się takim projektem zająć. Tak jak już ktoś wspomniał, Battlefronty bazowane były na Battlefieldach ("battlefiel...battlefro.....Ou SHIT MAAAN!"), więc robienie nowego Battlefronta na bazie nowych Battlefieldów... no cóż brzmi logicznie.
Poza tym, gra na pewno będzie wyglądać świetnie i nie chodzi mi tu jedynie o tekstury, światełka itp, ale o samo podejście do SW, czyli będzie brudno, głośno i soczyście a nie bajkowo, kolorowo i ślicznie, jak to ostatnimi czasy traktują tę markę producenci gier(i nie tylko).
Ja się jaram
Jak ktoś się nie jara to ma gorzej
bo jarać się fajnie jest... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 17:02, Madoc napisał:

Shifty to dobre gry, ale nie dobre NfSy, HP świetna sprawa, ale Run i MW?

Run był IMO jedynym NFSem, w którym fabuła działała. Nie było żadnych głupstw typu "jedź na drugi koniec miasta, by uruchomić cutscenkę", które pamiętałem z MW/Carbona. Gra miała świetny "design", była bardzo urozmaicona i nawet te QTE nie przeszkadzały.

A nowy MW... cóż, faktycznie mógł być trochę monotonny, ale miał fantastyczny klimat i mimo wszystko przyciągnął mnie na kilkanaście godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Akurat od kilku lat wychodzą najlepsze NFSy od dawna, więc porównanie wyjątkowo nietrafione.

Whoaaa prrrrrr, chyba sie za bardzo rozpedziles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować