• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
szymekPL100

Aktywacja Two Worlds II

Pytanie

Chyba najdziwniejsza metoda aktywacji jaką w życiu widziałem. Grę zakupiłem dzisiaj na przecenie w sklepie gram.pl za 7 złotych. Zapowiadało się świetnie. Ściągnąłem grę z linku z emailu od gram.pl zainstalowałem (choć i z tym były problemy) i pomyślałem że wpiszę kod i będę grał jeszcze dziś. Ale przede mną staneła ściana nie do przebycia. Po wpisaniu kody aktywacji (cd-keya) wyskoczyła mi możliwość aktywacji internetowej bądź też telefonicznej. Na początku spróbowałem telefonicznie. Dostałem miejsce wolne do pisania to pomyślałem że muszę tylko wpisać numer telefonu i wyślą mi jakiś kod. A tu się okazało że nie mogę. Pomyślałem że spróbuje aktywacji internetowej. Tu pojawiło się pytanie. Na co im dokładny mój adres zamieszkania imię i nazwisko miejscowość i data urodzenia ? Zostawiłem ten pomysł i pomyślałem że poszukam pomocy u wujka google, a on mi wyświetlił key-geny różnorakiego rodzaju i dyskusje o spiraconych wersjach gry. Dlatego kieruje do was pytanie. Jak wy aktywowaliście swojego Two Worldsa II. Oczywiście mogę im podać zmyślone konkretnie miejsce zamieszkania czy imie i nazwisko, ale uważam że to nie w porządku. Proszę o pomoc drodzy gramowicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.06.2013 o 20:03, szymekPL100 napisał:

Chyba najdziwniejsza metoda aktywacji jaką w życiu widziałem. Grę zakupiłem dzisiaj na
przecenie w sklepie gram.pl za 7 złotych. Zapowiadało się świetnie. Ściągnąłem grę z
linku z emailu od gram.pl zainstalowałem (choć i z tym były problemy) i pomyślałem że
wpiszę kod i będę grał jeszcze dziś. Ale przede mną staneła ściana nie do przebycia.
Po wpisaniu kody aktywacji (cd-keya) wyskoczyła mi możliwość aktywacji internetowej bądź
też telefonicznej. Na początku spróbowałem telefonicznie. Dostałem miejsce wolne do pisania
to pomyślałem że muszę tylko wpisać numer telefonu i wyślą mi jakiś kod. A tu się okazało
że nie mogę. Pomyślałem że spróbuje aktywacji internetowej. Tu pojawiło się pytanie.
Na co im dokładny mój adres zamieszkania imię i nazwisko miejscowość i data urodzenia
? Zostawiłem ten pomysł i pomyślałem że poszukam pomocy u wujka google, a on mi wyświetlił
key-geny różnorakiego rodzaju i dyskusje o spiraconych wersjach gry. Dlatego kieruje
do was pytanie. Jak wy aktywowaliście swojego Two Worldsa II. Oczywiście mogę im podać
zmyślone konkretnie miejsce zamieszkania czy imie i nazwisko, ale uważam że to nie w
porządku. Proszę o pomoc drodzy gramowicze.

Może podaj prawdziwe lub jak wolisz zmyślone dane dziwna ta aktywacja a jak nie zadziała to pobierz key-gen i crack wiem że głupie ale przynajmniej zagrasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.06.2013 o 01:11, Pawel582 napisał:

Może podaj prawdziwe lub jak wolisz zmyślone dane dziwna ta aktywacja a jak nie zadziała

> to pobierz key-gen i crack wiem że głupie ale przynajmniej zagrasz :-D

Wiesz to nie jest zabawne - BAN za propagowanie piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tu bym polemizował czy jak ma orginał to crak jest piractwem klucz = licencja
Przypominam ,że sąd w pewnym rygorystycznym kraju jakim jest Australia odżuciuł pozew sony o przerabianie PSX
sąd stwierdził że gracz przerobił konsole by muc grać w gry z blokadą regionalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam taki sam problem jak kolega tylko że już tą grę zarejestrowałem i przyszedł mi e-mial z drugim kodem aby grać przez neta ale nie wiem gdzie go wpisać bo nic nie jest napisane gdzie ten kod trzeba wpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować