Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Trzy gry spod znaku Assassin`s Creed w produkcji

14 postów w tym temacie

i bardzo dobrze. wszystkie części były dobre. niektóre lepsze (dwójka, Brotherhood), niektóre gorsze (trójka - kto wymyślił tak bezjajecznego głównego bohatera - oczywiście nie mówię o ojcu, tylko o synu), ale zasadniczo seria jest na poziomie. do Black Flag jestem bardzo pozytywnie nastawiony - gameplay na E3 trzymał świetnie pirackie klimaty, a okres historyczny jest wyjątkowo ciekawy. jedyne czego bym oczekiwał, to jakiś ciekawy wątek poza animusem, który spinałby kolejne części w fajną całość. no i można by pociągnąć motyw zaczęty w końcówce trójki (nie chcę spoilować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się sprzedaje? Sprzedaje się. To i będą produkowane sequele. Przecież to oczywiste. A jak się to wam nie podoba, to możecie - uwaga - serię olać.

Niesamowite, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Daliby serii odpocząć trochę. Chociaż bardzo ją lubię, to jednak sobie odpuszczę na razie. Potem po paru latach będę miał ich jeszcze więcej do nadrobienia i znowu się zmęczę. Koło się zamyka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile 1 i 2 (wraz z dodatkami) uważam za naprawdę świetne gry, to 3 jest co najwyżej średnia. Bohater bez wyrazu, historia bez polotu, jedyne co mi się podobało to misje morskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, robimy taśmówki! Trzeba wreszcie zrobić to co Activision. No, ruchy ruchy, póki jeszcze marka się jako tako sprzedaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 11:41, Henrar napisał:

Gra się sprzedaje? Sprzedaje się. To i będą produkowane sequele. Przecież to oczywiste.
A jak się to wam nie podoba, to możecie - uwaga - serię olać.

Niesamowite, nie?

No jednak nie dla wszystkich. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować