Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Kolejny trailer Civilization V: Brave New World. Na tapecie dyplomacja

10 postów w tym temacie

Wreszcie zrobili coś z dyplomacją, w podstawce nie miała ona sensu (w końcu i tak mamy wszystkich podbić, nie?). Szkoda tylko że troszkę trzeba za niego zapłacić, ale od czego są promocje..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 13:03, Veniu1 napisał:

Wreszcie zrobili coś z dyplomacją, w podstawce nie miała ona sensu (w końcu i tak mamy
wszystkich podbić, nie?).

Nie. Ja skupiam się raczej na rozwoju państwa, niż na podboju innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo kulturalne da się osiągnąć jednym miastem. A dyplomacja w podstawce działa inaczej nie przetrwałbym ani jednego ataku z jakiegoś większego imperium gdyby nie pakt obronny z połową pozostałych nacji, a te pakty odnawiali moi sojusznicy sami z siebie przez całą grę. Fakt że ulepszają tą część gry to świetna wiadomość ale to nie znaczy, że dyplomacja wcześniej nie istniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 21:42, fablish napisał:

Nie pozostaje nic innego, niż nabyć Nowy Wspaniały Świat... Swoją drogą przewrotnie nawiązano
do pewnej znanej utopi...;)


Jestem ciekawy właśnie, czy będzie jakieś głębsze nawiązanie do powieści Huxleya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś poratuje bo się już pogubiłem z tymi edycjami CIV 5 wyjdzie jakaś edycja w której będzie wszystko czy trzeba każdy kawałek po kolei ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niech mnie ktoś poratuje bo się już pogubiłem z tymi edycjami CIV 5 wyjdzie jakaś edycja
> w której będzie wszystko czy trzeba każdy kawałek po kolei ??

Aktualnie to możesz kupić w sumie 3 edycje: zwykłą, GOTY i Gold.
GOTY zawiera podstawkę + bajery typu scenariusze i dodatkowe cywilizacje.
Gold zawiera podstawkę, bajery i dodatek Bogowie i Królowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować