Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Ryse: Son of Rome - już graliśmy!

11 postów w tym temacie

> Całkiem zawansowani Ci barbarzyńcy skoro mieli takie kamienne zamczyska ;)
Może barbarzyńcy zdobyli twierdze/zamek i teraz rzymianie chcą go odbić/podbić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś, że patent z finisherami to nie żaden brak, a świadoma decyzja producenta. Gość, który grał w Ryse na E3 zwrócił uwagę na ten sam problem i pytając o to spotkał się z odpowiedzią: "Nie chcieliśmy frustrować graczy". Wciśnięcie wymaganego przycisku na czas powoduje zwiększenie ilości xpa/kasy, ale animacja, sama z siebie, nie ulega zmianie. Kompletny idiotyzm.

I jeszcze jedno - co do QTE: jeśli wierzyć słowom samego Cryteku, to ich ilość nie była zwiększona na potrzeby pokazowego dema. Tak to ma wyglądać w samej grze - chodzi im o to, by każde zwycięstwo, każda śmierć, wyglądała oryginalnie i efektownie.

Na mnie osobiście demko Ryse zrobiło bardzo słabe wrażenie. Jasne, widowiskowe to to jest, ale gameplay prostacki, że aż w kościach trzeszczy. Choć może z padem w ręku wrażenia ma się inne, trudno mi powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 15:35, Rostel napisał:

> Całkiem zawansowani Ci barbarzyńcy skoro mieli takie kamienne zamczyska ;)
Może barbarzyńcy zdobyli twierdze/zamek i teraz rzymianie chcą go odbić/podbić :P


Ta gra to w każdym aspekcie fantasy powiązane z Rzymym, z historycznością to ma niewiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 15:49, Aquma napisał:

Na mnie osobiście demko Ryse zrobiło bardzo słabe wrażenie. Jasne, widowiskowe to to
jest, ale gameplay prostacki, że aż w kościach trzeszczy.

Mam to samo, grafika piękna, animacje też niczego sobie, ale rozgrywka wygląda na strasznie płytką i monotonną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 18:22, Madoc napisał:

> Na mnie osobiście demko Ryse zrobiło bardzo słabe wrażenie. Jasne, widowiskowe to
to
> jest, ale gameplay prostacki, że aż w kościach trzeszczy.
Mam to samo, grafika piękna, animacje też niczego sobie, ale rozgrywka wygląda na strasznie
płytką i monotonną.


+1, ogląda się to świetnie, niesamowite animacje i grafika - ale jakbym miał w to grać, to chyba padłbym z nudów (a lubię takie mordoklepy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ta gra to raczej taki interaktywny film. Wygląda super, ale gameplay (można tak to nazwać w ogóle?) tragiczny. Szkoda, bo materiał na porządny slasher to dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować