Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najwięksi nieobecni targów E3 2013

32 postów w tym temacie

Mi najbardziej brakowało Beyond Good & Evil 2.
No cóż. Serial o Szalonych Kórlikach przynajmniej umili mi czas oczekiwania na kolejną (konkretną) zapowiedź. Nickelodeon odkodowany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo liczylem na jakies zapowiedzi dot. Star Wars. Jasne, juz sam Battlefront ucieszyl mnie niezmiernie, ale jak zawsze- im wiecej, tym lepiej... Szczegolnie, gdyby powiedzieli, co bedzie z SW: 1313 (bardzo licze, iz ta gra jednak powstanie) oraz czy planuja stworzenie jakiegos symulatora i/lub gry strategicznej w uniwersum SW (marzy mi sie RTS... Albo cos w stylu Total War''ow...).


Mam nadzieje, ze Battlefront to poczatek wiesci naplywajacych od EA, a nie koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakowało mi BG&E2, ale przez Thiefa o tym zapomniałem. Może kiedyś. Spodziewałem się też więcej informacji na temat powstających gier SW, a nie tylko teasera jednej, która zresztą niespecjalnie mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie obecnych i nieobecnych na E3. Telepie mi się z tyłu głowy, że powstaje nowa gra o piratach. Bodajże w Polsce. Jednak nie w stylu wesołej paczki Jacka Sparrowa, tylko z dosyć ciężkim klimatem (nie mam na myśli czwartej części Assassin''s Creed). Kojarzy ktoś może tytuł tej gry? Wiem, ze widziałem trailer kiedyś, ale za diabła nie moge sobie przypomnieć tytułu. Myślałem, że przy okazji E3 coś wypłynie, ale nie natknąłem się na żadną wzmiankę. Chyba, że mam już zwidy i czas odejść od kompa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować