Zaloguj się, aby obserwować  
PepsiCola

Zmyśleni przyjaciele

13 postów w tym temacie

Mój zmyślony przyjaciel nazywa się Filip (po moim kocie) i... to trochę dziwne, ale nie ma stałego kształtu. O.o Ostatnio wyglądał jak postać którą zobaczyłam na koloni. xD
Byliśmy w starym ośrodku w pobliżu którego znajdował się cmentarz. Brr.. Przejeżdżając obok kilka razy zauważyłam kobietę opiekującą się grobami. Potem Filip zmienił się w nią i przyszedł do nas w nocy, patrzył jak śpię. xD Udawałam, że go nie widzę bo co by pomyślały koleżanki (i tak śmieją się, że mam zmyślonego przyjaciela).
Kiedyś zbudziłam się rano i naprawdę przeraziłam kiedy zobaczyłam, że jego twarz jest tym razem osmolona, czarna, pokaleczona. Nic nie mówił, tylko na mnie patrzył. On w ogóle rzadko coś mówi, czasem pokazuje mi jakieś gesty ręką. Już się tak nie boję bo czasem oglądam z bratem horrory, on chyba wie, że się kiedyś bałam i specjalnie zmienia się w tych brzydali co ich nie lubię lol xD
Trochę dziwny z niego qmpel, w sumie to nie jest wcale takim prawdziwym przyjacielem :/ ale kiedyś jak byłam naprawdę smutna i płakałam w nocy to usiadł obok i zaczął mnie pocieszać - dlatego go trochę lubię. Bo normalnie to mnie straszy albo pokazuje jakieś dziwne rzeczy rękami (jak je ma xD). A wy, macie zmyślonych przyjaciół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój wymyślony przyjaciel, to Janek Izdebski, który jest już dawno dorosły... Jest również nie tylko wielkim człowiekiem, ale i wielkim sportowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 20:52, Hubiqq napisał:

Mój wymyślony przyjaciel, to Janek Izdebski, który jest już dawno dorosły... Jest również
nie tylko wielkim człowiekiem, ale i wielkim sportowcem.

Prowokacja ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 20:49, seroero napisał:

Powiedz mi, ukończyłaś już 10 lat ?

Tak, pare latek temu, dawno ale nadal pamiętam co dostałam na moje słodkie urodziny C:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 21:00, PepsiCola napisał:

> Powiedz mi, ukończyłaś już 10 lat ?
Tak, pare latek temu, dawno ale nadal pamiętam co dostałam na moje słodkie
urodziny C:

To widocznie coś jest nie tak, ponieważ posiadanie zmyślonych przyjaciół kiedy nie jest się już dzieckiem jest nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 21:07, seroero napisał:

To widocznie coś jest nie tak, ponieważ posiadanie zmyślonych przyjaciół kiedy nie jest
się już dzieckiem jest nienormalne


[citation needed]

Jakaś połowa ludzi na świecie ekscytuje się i przejmuje losem fikcyjnych postaci z idiotycznych seriali.
A druga połowa wyobraża sobie, że rząd jest ich przyjacielem i chce dla nich dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 20:49, seroero napisał:

Powiedz mi, ukończyłaś już 10 lat ?

PepsiCola to bardzo dziwny przypadek... swego czasu w wątku o modach zwierzyła się że ma/miała niby 14 lat.... ale to było z rok temu jak mniemam. Albo to na serio jakaś tam młoda dziewczynka która ma.... w głowie co ma [wiek] albo troll kategorii A+ typowy 10/10 który w zyciu nie ma co robić, jest nieszczęśliwy, ma problemy bądź go to bawi i daje wielką satysfakcję dowartościowując się i to srogo....

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 21:55, Braveheart napisał:

> Powiedz mi, ukończyłaś już 10 lat ?
PepsiCola to bardzo dziwny przypadek...

A to nie jest ta niedoszła wybranka serca wojmana? :) Dajcie jej spokój, ja też zaczynałem swoją przygodę z forami internetowymi w takim wieku i wcale nie wypowiadałem się bardziej elokwentnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze się zgodzić, ze ten user/userka to jest najprawdopodobniej troll kategorii AAA kory robi w konia moderatorów już dosyć długo.
Momentami rzucając tak ewidentny trolling, że aż oczy bolą.
Są takie trolliska z wyższej półki, aczkolwiek coraz mniej ich już zostało, tzw prawdziwe trolle, tacy co wchodzą na forum, piszą 2-3 posty wkładając dosłownie kij w mrowisko a efektem jest chaos i magiel robiony już dalej poprzez userów którzy łykają prowokacje i wynikowym tegoż zjawiska jest masowy flame i wzajemne obelgi mniejszego i większego kalibru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat zostaje zamknięty. Jeśli idzie o tematykę to w sumie mógłby sobie być (masa takich zapomnianych jest na forum) ale to w co od razu się przekształcił tolerowane być nie może.

seroero
Ostrzeżenie za spam.

Hubiqq
Ostrzeżenie za spam i prowokację.

Reszcie odpuszczę ale następnym razem nie dopisujcie się do wątku tylko po to żeby podkreślić swoje wątpliwości co do sensu jego istnienia - jeśli jest to wątek do zamknięcia to dopisywanie się w nim jest spamem, jeśli nie jest to wątek do zamknięcia to pisanie w nim takich postów też jest spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować