Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2007 o 18:49, JayC napisał:

> ja czytałem że przed wakacjami...

W końcu marzec JEST przed wakacjami, czyż nie :D?

W każdym razie doszły do mnie nie za miłe wieści, jeśli chodzi o Wiedźmina. Otóż do CDP Red
dzwonił mój kumpel. Dzisiaj podzielił się ze mną tym, czego się dowiedział o Wiedźminie u samego
źródła. Okazało się, że aktor podkładający głos jednej z postaci (prawdopodobnie jednej z ważniejszych)
ma anginę. No cóż, choroba nie wybiera, a już zwłaszcza w obecnym okresie... Ale dowiedział
się, że gdzieś koło kwietnia sprawa powinna się rozwiązać i najpóźniej na początku maja Wiedźmin
ma spocząć na półkach naszych sklepów z grami.

Zaznaczam, że to nie ja dzwoniłem (w każdym razie kumpel by mnie nie oszukał...), że nie mam
100% pewności, że to pewne informacje i że premiera będzie później ze względu na chorobę jednego
z aktorów. Jeśli chcecie potwierdzić powyższą informację, radzę samemu zadzwonić i wybadać,
co i jak.


Coś ci chyba ten kumpel pościemniał.
1. Nikt nie udzieliłby mu tak dokładnej informacji. W takim razie każdy mógłby się dowiedzieć wszystkiego o grze.
2. Termin premiery jeszcze nie jest ustalony i zależy od wydawcy.
Zresztą możliwe że zadzwonił i powiedział że jest z jakiejś gazety ale w to szczerze wątpię.
Jeśli na forum Witchera mówią że na razie nic nie mogą mówić o dacie premiery to wątpię żęby zrobili wyjątek dla twojego kolegi.

Popytam sie na forum i zobaczymy czy to sprawdzona informacja.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]

Wiesz, nie twierdzę, że to stuprocentowe wiadomości, z drugiej strony nie oszukałby mnie. Ale byłbym wdzięczny, gdybyś sprawdził te informacje albo dowiedział się czegoś innego, milszego :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im szybcie ta gra wyjdzie tym lepiej, osobiście uważam iż będzie to przełom kwietnia i maja. Bardzo czekam na tą gierke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 10:55, Miśkov napisał:

Mam dziwne przeczucie, że o wiosennym terminie wydania gry raczej możemy zapomnieć. Myślę,
że w Wiedźmina zagramy dopiero po wakacjach.

Przy obecnym braku widocznej kampanii reklamowej również tak uważam.Gdyby gra kosztująca prawie 20 mln złotych miała być wydana już za moment , to byłoby , moim zdaniem , więcej na jej temat w mediach informacji i w ogóle wokół tytułu więcej by się działo.Co tam , lepiej opóźnić premierę , niż wydawać niedoróbkę i potem z błędami walczyć kolejny rok słuchając narzekań graczy.Oczekiwania są ogromne i pewnie będziemy srogimi krytykami.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Pulsie Biznesu bylo napisane że chcą aby gra była wydana jednocześnie w Azji, USA i Europie, a w USA premiera jest przewidziana na jesień. Możliwe że w Polsce gra ukaże się wcześniej. Mam nadzieje że demo też będzie wcześniej. Ale wydaje mi się że na odpowiednik E3 jeśli CD Projekt tam się pokaże gra powinna być już gotowa.

PS. Jeśli w kwietniu ma już być wszystko dobrze to dziwne żeby ten koles był chory na angine przez 2 miesiące ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 11:54, KrzychW napisał:

> Mam dziwne przeczucie, że o wiosennym terminie wydania gry raczej możemy zapomnieć. Myślę,

> że w Wiedźmina zagramy dopiero po wakacjach.
Przy obecnym braku widocznej kampanii reklamowej również tak uważam.Gdyby gra kosztująca
prawie 20 mln złotych miała być wydana już za moment , to byłoby , moim zdaniem , więcej na
jej temat w mediach informacji i w ogóle wokół tytułu więcej by się działo.Co tam , lepiej
opóźnić premierę , niż wydawać niedoróbkę i potem z błędami walczyć kolejny rok słuchając narzekań
graczy.Oczekiwania są ogromne i pewnie będziemy srogimi krytykami.:-)


A odnosnie tego to ostatnio były organizowane spotkania dla dziennikarzy. Osobno dla tych z Polski, z zachodu i z Azji chyba. I można było juz pograć. Za niedługo więc powinny się ukazywać zapowiedzi. Ale z tego co Dziadu pisał na forum to mozna być pewnym że będą to bardzo dobre recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co Dziadu pisał na forum to mozna być pewnym że będą to bardzo dobre

Dnia 22.02.2007 o 12:20, Kocis1524 napisał:

recenzje.

Miejmy nadzieję.Ja po tej grze oczekuję chyba nawet więcej niż po Gothicu 3.Jeżeli uda się zachować "sapkowski" klimat w dialogach i dobrze będą zrobione sceny walk , to Wiedźmin może naprawdę miło zaskoczyć.Na dobrą grę warto poczekać nawet te kilka miesięcy dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto co Dziadu napisał odnośnie domniemanego telefony do PR i anginy jednego z aktorów/lektorów.

"

Ja chciałbym tylko dodać, że niestety choroba tego aktora zawaliła całą grę. Zamykamy studio. Zbieramy tobołki. Interes upadł.

Tak dla pewności: "

Pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie, na co wydano juz 20 mln na produkcje wiedźmina!? Na co te pieniadze poszły ? przeciez nie na kompuery warte 20 mln! Nie rozumie tego>? A co do gry to ma sie pojawić po wakacjach? I bedzie dla szerszego grona ludzi, jesli piszą juz o niej w Newsweeku! -reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 19:52, keyrome napisał:

Nie rozumie, na co wydano juz 20 mln na produkcje wiedźmina!? Na co te pieniadze poszły ? przeciez
nie na kompuery warte 20 mln! Nie rozumie tego>? A co do gry to ma sie pojawić po wakacjach?
I bedzie dla szerszego grona ludzi, jesli piszą juz o niej w Newsweeku! -reklama


Wiesz ile kosztuje reklama w telewizji? Nie, nie 100 zł. Wiesz ile osób pracuje przy produkcji tej gry? Nie, więcej niż dziesięć. Nie wiem czy wiesz, ale czasy, gdy ktoś mógł sobie zrobić na swoim osobistym komputerku świetna grę bezpowrotnie minęły. Teraz liczy się marketing i właśnie na to poszła ta kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 20:03, rob006 napisał:

> Nie rozumie, na co wydano juz 20 mln na produkcje wiedźmina!? Na co te pieniadze poszły
? przeciez
> nie na kompuery warte 20 mln! Nie rozumie tego>? A co do gry to ma sie pojawić po wakacjach?

> I bedzie dla szerszego grona ludzi, jesli piszą juz o niej w Newsweeku! -reklama

Wiesz ile kosztuje reklama w telewizji? Nie, nie 100 zł. Wiesz ile osób pracuje przy produkcji
tej gry? Nie, więcej niż dziesięć. Nie wiem czy wiesz, ale czasy, gdy ktoś mógł sobie zrobić
na swoim osobistym komputerku świetna grę bezpowrotnie minęły. Teraz liczy się marketing i
właśnie na to poszła ta kasa.


Czeli ogolnie na reklamy...bo te 10 osob napewno nie wzielo 10 mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 21:54, keyrome napisał:

> > Nie rozumie, na co wydano juz 20 mln na produkcje wiedźmina!? Na co te pieniadze
poszły
> ? przeciez
> > nie na kompuery warte 20 mln! Nie rozumie tego>? A co do gry to ma sie pojawić
po wakacjach?
>
> > I bedzie dla szerszego grona ludzi, jesli piszą juz o niej w Newsweeku! -reklama

>
> Wiesz ile kosztuje reklama w telewizji? Nie, nie 100 zł. Wiesz ile osób pracuje przy produkcji

> tej gry? Nie, więcej niż dziesięć. Nie wiem czy wiesz, ale czasy, gdy ktoś mógł sobie
zrobić
> na swoim osobistym komputerku świetna grę bezpowrotnie minęły. Teraz liczy się marketing
i
> właśnie na to poszła ta kasa.
>

Czeli ogolnie na reklamy...bo te 10 osob napewno nie wzielo 10 mln


Zauważ fakt, że reklama jest bardzo ważną rzeczą, kiedy chcemy aby dany produkt trafił do dużej ilości użytkowników. Reklama przyciągnie graczy, którzy na pewno pójdą do sklepu i wyjdą z niego z torebką z Wiedźminem w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 22:05, master matrox napisał:

Zauważ fakt, że reklama jest bardzo ważną rzeczą, kiedy chcemy aby dany produkt trafił do dużej
ilości użytkowników.

Może nawet nie tylko ważną , ale wręcz niezbędną.Nie pamiętam o jaki tytuł chodzi , ale w jednej z drogich gier , 20 mln.$ to był koszt produkcji , a kolejne 20 mln.$ to koszt promocji.Te liczby dają obraz , ile po reklamie spodziewa się wydawca gry , skoro jest gotów wydać na reklamę takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 13:33, xiak napisał:

Jeśli w ogóle wyjdzie...?:P


Jest zbyt ważny i zrobił zbyt duży szum w świecie gier by nie wyszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować