Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2007 o 08:53, vazon napisał:

A ja mam takie pytanie czy Wiedźmin będzie chodził na Windows Vista???


Wszystkie nowsze programy będą w 100% kompatybilne z Windows Vista :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 10:47, sferis napisał:

> A ja mam takie pytanie czy Wiedźmin będzie chodził na Windows Vista???

Wszystkie nowsze programy będą w 100% kompatybilne z Windows Vista :-)

Od początku był przygotowany pod Windows XP więc na Viście rewelacji nie będzie (bo sama Vista rewelacją nie jest) ale powinien chodzić. Lepszym pomysłem będzie granie w Witchera na XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 12:17, grand10pelu napisał:

> > A ja mam takie pytanie czy Wiedźmin będzie chodził na Windows Vista???
>
> Wszystkie nowsze programy będą w 100% kompatybilne z Windows Vista :-)
Od początku był przygotowany pod Windows XP więc na Viście rewelacji nie będzie (bo sama Vista
rewelacją nie jest) ale powinien chodzić. Lepszym pomysłem będzie granie w Witchera na XP.


Nieprawda. Wiedźmin będzie wydawany w serii Games for Windows, więc będzie dedykowany dla Visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 12:36, sferis napisał:

Nieprawda. Wiedźmin będzie wydawany w serii Games for Windows, więc będzie dedykowany dla Visty.

Dedykowany? Znaczek "Games for Windows" tak naprawdę oznacza, że gra będzie chodzić zarówno na XP, jak i na Viście i będzie spełniać odpowiednie standardy, jakich wymaga Microsoft. Nie oznacza to jednak, że gra jest dedykowana dla Visty, można wręcz z całą pewnością stwierdzić, że będzie znacznie lepiej działać na XP (chyba, że ktoś ma 2GB RAMu i obciążenie go przez sam system nie robi dla niego różnicy). A wogóle po co byłaby Vista do tej gry? W tej chwili jej największym atutem jest obsługa DirectX 10, a jak wiesz Wiedźmin z niego nie korzysta. Dla przeciętnego użytkownika z 1GB RAMu do gry w sposób oczywisty dużo bardziej odpowiedni jest XP (co najmniej pięciokrotnie mniej "ramożerny"), rację w tym względzie ma więc grand10pelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 11:47, Volvox napisał:

To musicie zmienic tlumaczy pracujacyhc nad wiedzminem, bo haslo reklamowe "RPG Redefined"
chyba w takim wypadku nie jest zbyt dobre :D


To hasło zostało porzucone z rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Może było zadawane wiele razy, ale wole się upewnić, czy na moim sprzęcie będzie poprawnie działać... A więc tak:
Karta graficzna: GeForce 6600 128mb
Procesor: AMD Sempron 3000+
MB Ram : 512
Poszło by mi ? Warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 22:55, Baal Namib napisał:

Mam pytanie... Może było zadawane wiele razy, ale wole się upewnić, czy na moim sprzęcie będzie
poprawnie działać... A więc tak:
Karta graficzna: GeForce 6600 128mb
Procesor: AMD Sempron 3000+
MB Ram : 512
Poszło by mi ? Warto kupić?


Co do wymagań jeszcze nie było oficjalnej informacji :) ale sądzę że na pewno byś pograł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) Uszczęśliwiłeś mnie :) Uff... i myśląc że z rok temu to był bardzo dobry komp.. :) Ale jeszcze nie aż taki przeżytek jak myślałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 22:55, Baal Namib napisał:

Mam pytanie... Może było zadawane wiele razy, ale wole się upewnić, czy na moim sprzęcie będzie
poprawnie działać... A więc tak:
Karta graficzna: GeForce 6600 128mb
Procesor: AMD Sempron 3000+
MB Ram : 512
Poszło by mi ? Warto kupić?

Myśle że na minimalnych by ci poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jakis filmik na Gamespocie=> http://www.gamespot.com/pages/video_player/popup.php?sid=6171035&pid=915112 . Wystarczy inglisz w stopniu podstawowym. :) W sumie nie ma tam nic odkrywczego, ale przynajmniej wiadomo, że ktoś się pofatygował i przyjechał do Polski żeby zobaczyć grę :D
I nawiązując do tego, o czym kiedyś wspomniał Abi - faktycznie, cos się tnie...

I trzy super-mega-full-wypaśne nowe screeny=> http://www.gamespot.com/pc/rpg/thewitcher/images.html?sid=6171046 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 19:42, KannX napisał:

Grafika jest dobra, ale ''nie kopie''.


I dobrze. Gdyby kopnęła w mojego kompa, niechybnie by sie rozleciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 19:52, rob006 napisał:

> Grafika jest dobra, ale ''nie kopie''.

I dobrze. Gdyby kopnęła w mojego kompa, niechybnie by sie rozleciał :D

O to to! Też sie ciesze. Grafika dobra, Crysis to to nie jest, ale za to będzie mi na kompluterze chodziło. To lubie. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 19:42, KannX napisał:

Grafika jest dobra, ale ''nie kopie''.

To wcale nie musi być wada.Mam co prawda nowy szybki sprzęt , który jest wystarczający na każdy nowy tytuł , ale grafika wcale nie jest najważniejsza.Ostatnio coraz częściej wypasiona grafika to największa zaleta gry , a przecież nie o to chodzi.Lepiej niech będzie niezła , ale za to grywalność niech zwala z nóg.To w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie liczy się przecież coś takiego jak "GRYWALNOŚĆ" , "KLIMAT","FABUŁA" i "DOBRA ZABAWA" a nie to że każdy włos bohatera porusza się w inną stronę i ma super wypasione efekty Pixel Shadera 2000 , bo jeżeli to mają być jedyne atuty gry to ja powiem szczerze w DU*E z taką grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 23:26, Ziomuś SmS napisał:

No właśnie liczy się przecież coś takiego jak "GRYWALNOŚĆ" , "KLIMAT","FABUŁA" i "DOBRA ZABAWA"
a nie to że każdy włos bohatera porusza się w inną stronę i ma super wypasione efekty Pixel
Shadera 2000 , bo jeżeli to mają być jedyne atuty gry to ja powiem szczerze w DU*E z taką grą.

Zgadzam się z wami. Grafika to nie wszystko bez grywalności i fabuły to gra jest do du...y. Zobaczmy takie Diablo II, dotąd cieszy się popularnościa, albo taki HoMM III.Grafika to nie wszystko.
A co do tych skrinów to grafika aż tak dobra nie jest. A ta pani na moście to mi siezdaje zę to jest ta czarodziejka z którą tak namiętnie kochał sie podczas zimy w tym zamku. Imię już zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 08:15, Joannita napisał:

A ta pani na moście to mi siezdaje zę to jest ta czarodziejka z którą tak namiętnie kochał sie podczas zimy w >tym zamku. Imię już zapomniałem.


Chodzi ci może o Fringille Vigo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować