Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2007 o 08:09, Joannita napisał:

Lancuch
Jak masz miecz to należysz do bractwa jakiegoś rycerskiego ????

tak jestem templariuszem i strzega skarbu a tak naprawde miecz mozna na allegro kupic a swoj dostalem na urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:43, dpgmiku napisał:

> > nudziło mi się dzisiaj, dlatego przetłumaczyłem tekst z tej strony: http://www.pcgames.de/?article_id=602855

>
> A nie zechciałbyś może dołączyć do naszego teamu? http://www.witcher.phx.pl/ - zapraszamy
serdecznie
> :)
>

Jasne, moge dolaczyc. Z tymze, jedynym jezykiem z jakiego moglbym tlumaczyc to niemiecki. Z
angielskim tak sobie mi idzie :)

Odezwij się do mnie proszę na maila - daerdin@phx.pl. Obgadamy co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 07:13, HumanGhost napisał:

> W końcu to EK od CDP. Tam MUSI być coś ekstra! :)

Nie liczyłbym jednak na miecz wiedźmiński. ;-)


:) nie zmieściłby się do pudełka :) Chociaż fajne "trofeum" by było :D

A teraz na serio: myślę, że w ankiecie chodzi o wyeliminowanie najsłabszego, zdaniem graczy, gadżetu do EK. Na dzień dzisiejszy, tak mogłoby się stać z pocztówkami, które mają najmniej głosów. Co nie znaczy, że tak będzie. Przecież nie dadzą chyba SAMEGO medalionu do EK Wiedźmina, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki dodatkami ale najważniejsza jest oczywiście gra i mam nadzieje że CDP bardziej się skupi na wydaniu dobrej gry ni dobrych dodatków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam galerię na stronie Wiedźmina... i bardzo zawieli mnie z grafiką Geralta oto kilka z minusów:
- miecz według Sagi Geralt jak i wszyscy wiedźmini, tańczył z mieczem więc miecz nie mógł być długi i nie poręczny, do tego Geralt Zawsze używał jednej ręki do zadawania ciosów mieczem a tu widzimy że on uderza mając miecz w dwóch rękach. Taki miecz jaki on ma kompletnie Wiedźminowi nie pasuje. Już szybciej by krasnoludom podszedł ;)
- Twarz, ktoś tu chyba za dużo Pana L. oglądał, niby skąd u Geralta lekko "ludzko" czerwona twarz. Przecież wiedźmini mieli twarz białą, zawsze białą, zero pigmentu a ich naczynia krwionośne nie pozwalały na rumienienie się.
- amulet, chyba za duży "sznureczek" mu dali, bo tak długi przeszkadzałby przy alce (szczególnie piruetach), a nie mógł być przyczepiony bo Geralt nieraz czuł drgania, do tego ciekawe jak miał być chowany pod ubranie ten amulet?? Rzeczy tak wypukłej chyba się nieda ukryć pod zwykłą koszulą. Według mnie Medalion powinien być płaski lub minimalnie wypukły, a ni 30 cm do przodu :).
Mam nadzieje że ktoś z CDP Red się tym zainteresuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 07:13, HumanGhost napisał:

> W końcu to EK od CDP. Tam MUSI być coś ekstra! :)

Nie liczyłbym jednak na miecz wiedźmiński. ;-)

Ale np. taki malutki do otwierania listow to nie bylby glupi pomysl prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 13:41, Mychaa napisał:

Ale np. taki malutki do otwierania listow to nie bylby glupi pomysl prawda?


Tak poważnie to nie wiem czy ktoś z obecnie inteligentnie-inaczej rządzących nie przyczepiłby się potem, że firma do gier broń dodaje. Wiesz, ja bym się nie obraził na takie coś, przydałoby się czym listy w robocie otwierać.
Ale wiedźmiński medalion to bym chciał. I tak tez głosowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 13:41, Mychaa napisał:

> > W końcu to EK od CDP. Tam MUSI być coś ekstra! :)
>
> Nie liczyłbym jednak na miecz wiedźmiński. ;-)
Ale np. taki malutki do otwierania listow to nie bylby glupi pomysl prawda?


Tak, tylko zaraz Giertych by się przyczepił, że dzieciaki noszą broń do szkoły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 13:46, HumanGhost napisał:

Tak poważnie to nie wiem czy ktoś z obecnie inteligentnie-inaczej rządzących nie przyczepiłby
się potem, że firma do gier broń dodaje. Wiesz, ja bym się nie obraził na takie coś, przydałoby
się czym listy w robocie otwierać.
Ale wiedźmiński medalion to bym chciał. I tak tez głosowałem.

No to racja, nigdy nie wiadomo co im do glowy strzeli. Ale idac tym tropem to CDProjekt dodajac magiczny medalion moze zostac oskarzony o herezje hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 08.06.2007 o 13:53, Mychaa napisał:

No to racja, nigdy nie wiadomo co im do glowy strzeli. Ale idac tym tropem to CDProjekt dodajac
magiczny medalion moze zostac oskarzony o herezje hehe :D

Różnie to bywa z Polskimi politykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 18:51, Oloninho napisał:

Medalion by był najlepszy jeśli chodzi o EK, lecz dla mnie gra jest najważniejsza :) Choć fajny
prezencik by nie zaszkodził :P



A co powiecie o bestiariuszu? Myślę że obok medalionu Wiedzmińskiego pozycja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 18:52, Marko Pele napisał:

A co powiecie o bestiariuszu? Myślę że obok medalionu Wiedzmińskiego pozycja obowiązkowa.


Po co mi coś, co mam już w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 18:52, Marko Pele napisał:

> Medalion by był najlepszy jeśli chodzi o EK, lecz dla mnie gra jest najważniejsza :) Choć
fajny
> prezencik by nie zaszkodził :P


A co powiecie o bestiariuszu? Myślę że obok medalionu Wiedzmińskiego pozycja obowiązkowa.


Ooo... Też niezły pomysł, bestiariusz z potworkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:34, lancuch napisał:

hehe ciekawe w ile godzin zostanie wyprzedana cala edycja kolekcjonerska ^^

Na pewno bardzo szybko, dlatego liczę albo na dość sporo egzemplarzy, albo chociaż na jakieś newsy kilka(naście) dni przed rozpoczęciem sprzedaży EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preorder powinien zacząć się w przeciągu jednego - dwóch najbliższych miesiąców. Tak przynajmniej było z NWN2 - premiera na jesień, preordery były już przed wakacjami chyba. Mam nadzieję, że teraz też będą szybko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 12:00, Bartek 93 napisał:

Właśnie oglądam galerię na stronie Wiedźmina... i bardzo zawieli mnie z grafiką Geralta oto
kilka z minusów:


Zobacz sobie proszę na tę stronę - http://www.witcher.elkander.pl , są tutaj nowe screeny - wielu z nich nie ma nawet na oficjalnej :) Może niektóre z nich zmienią Twoje nastawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować