Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Taa.. grafika BAJKA, a słyszeliście muzykę ? CUDO urzekła mnie od początku czekam na grę.
Chyba nawet WoW pójdzie na półkę na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 09:21, Morm napisał:

Taa.. grafika BAJKA, a słyszeliście muzykę ? CUDO urzekła mnie od początku czekam na grę.
Chyba nawet WoW pójdzie na półkę
na jakiś czas.


Ja to mam program napięty bardzo - jak zdam maturę to czeka na mnie Oblivion, Gothic III, GTA San Andreas - no i jeszcze Wiedźmin.

Ja nie wiem - jak nie uczyć, to grać każą, że cżłowieka nie ma na co innego czasu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Gothica 3 na pewno nie przebije... Obliviona być może tak ;P
Oby gra sprzedała się za granicą, to byłby swego rodzaju przełom w Polskim przemyśle gier. Gra przypomina mi niestety trochę największe hack''n''slashe, oby było sporo questów pobocznych i żeby nie wyglądało to jak w Diablo (tzn. idziesz główną ścieżką, zbaczasz z niej, wybijasz wielki, liniowy dungeon, zabierasz artefakt czy cuś i wracasz na główną ścieżkę)... Swoboda to ogromny plus w erpegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoboda będzie na pewno dużo, niech świadczy o tym chociażby fakt, że będziemy mogli grać zarówno wiedźminem o reputacji praworządnej jak i neutralnej złej ;)... wiem, iż zapewne będzie się to inaczej w samej grze nazywać, niemniej o to właśnie będzie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie lepiej niż w Gothicku, czyli większa swoboda. Mam też nadzieję, że nie będzie za bardzo "rozdmuchany" świat (vide Morrowind), który po jakimś czasie bardzo nuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby ta gra zaowocowała świetną grywalnością. Mam takie wrażenie że troszke będzie ciasno jeśli chodzi o możliwości bohatera i świat ale to takie przezorne gadki bez pokrycia. Grafika robi wrażenie ale nie samą grafiką się żyje. Ciekawi mnie jaka muzyka będzie bo ona buduje nastrój gry i danej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 15:39, Modest-Vermin napisał:

Z tego co czytałem to będzie tylko możliwosc kierowania 1 postacią, wiedźminem i skupic się
tylko na nim tak jak w przypadku D2 co mi się bardzo podoba. Co do bohaterów niezależnych to
jeszcze nie wiem..


Będzie sterowanie klawiaturą czy jak w strategiach, myszką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 14:28, graczomaniak napisał:

Najprawdopodobniej i myszą i klawiaturą w końcu do RPG. :)


Dzięki.A myślałem że albo samą klawiaturą albo samą myszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothicka 3 to raczej nie przebije,ale mam to gdzieś.Jak tylko będzie premiera postaram sie aby była jak najszybciej w moim domku.

Tylko kiedy ta cholerna premiera! Krażą plotki że w czerwcu ale ja nie wierzę w plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin zapowiada się świetnie. CDP Red Studio pracuje nad nią już od dawna i myślę, że będzie to bardzo udana produkcja.
Niedawno zacząłem czytać "Ostatnie Życzenie" i jak narazie stwierdzam, że to najlepsza książka jaką czytałem. Mam Nadzieję, że klimat w grze będzie podobny do tego z książki.

Szkoda, że zwykły miecz wiedźmina będzie prosty (jak narazie widać na screenach i filmikach), bo bardziej mi się podobał ten z filmu (katana), a srebrny przypomina mi kształtem claymore''a, ale wygląda świtnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a były sobie kiedys takie 3 filmiki z wiedzmina, pokazujace walke w kanałach i używanie mikstur, i jeszcze jakies dwa. Chyba wyszły przy okazji jakichs targow. Ale na oficjalnej stronie ich nie ma. mozna by jakis link do nich dostac ??
z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy Witcher odniesie sukces. Bo taki Dungeon Siege2, ogłoszony najlepszym ROG 2005 roku w sumie tak bez większego echa i zaitersowania przeszedł. Poza tym Witcher nie będzie miał multi-playera. W Polsce być może będzie "głośno" ale czy na zachodzie albo w USA odniesie wielki sukces komercyjny ? hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2006 o 07:02, Modest-Vermin napisał:

miał multi-playera. W Polsce być może będzie "głośno" ale czy na zachodzie albo w USA odniesie
wielki sukces komercyjny ? hm...

Mysle ze ma dużą szansę zrobić karierę podobną do Gothica idea jest fajna pomysł na grę całkiem całkiem jeżeli chłopaki z Red studio utrzymają poziom to może być to hit na miarę światową
Co do "głośno" to Witcher ma marketing że palce lizać ( u nóg) tak że o to sie nie martwie
Martwi mnie natomiast co innego kiedy w koncu nadejdzie ta premiera !!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkładanie premiery, to mnie martwi, choć czytałem gdzieś że gra będzie zapowiadana jak wszystko będzie dopracowane itp. więc takich sytuacji ma nie być, no ale cóż zawsze gdzieś się znajdzie błąd, na testach czy gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 14:25, ciaputek napisał:

Będzie sterowanie klawiaturą czy jak w strategiach, myszką???


Wyczytałem gdzieś dawno temu (jeszcze zanim bochaterem gry został Geralt), że sterowanie ma buc głównie myszą z użyciem skrótów klawiszowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować