Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 16:59, Adam Malysz napisał:

To wcale nie musi być IV kwartał. Przecież CDPROJEKT może zakończyć pracę szybciej i kto wie,
Wiedźmin może wyjść nawet na koniec Sierpnia. Dopiero zaczął się kwartał III, trochę czasu
jest.

Koniec sierpnia? Baaaardzo optymistyczne założenie. Nierealne wręcz. Na rynku panuje bardziej tendencja opóźniania premier gier, także na wiele bym nie liczył. Wcale się nie zdziwię, gdy w Wiedźmina zagramy dopiero na gwiazdkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja doszedłem do wniosku, że dzięki numerom EK można wyśledzić, jakiż to user postanowił na tym zarobić. Tak jest z pewną aukcją, której linka niestety podać nie mogę, ale wystarczy poszukać na Allegro, patrząc w dół na informacje które dodał sprzedający.
Tam został podany numer (285) . Po krótkiej analizie z listą wiemy już, że użytkownikiem, który postanowił zarobić na Wiedźminie jest rav1985. Aż mam ochotę napisać do CD-Projekt, kto zarabia na "The Wither" oprócz nich. <;


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 17:52, ad0 napisał:

Tam został podany numer (285) . Po krótkiej analizie z listą wiemy już, że użytkownikiem, który
postanowił zarobić na Wiedźminie jest rav1985. Aż mam ochotę napisać do CD-Projekt, kto zarabia
na "The Wither" oprócz nich. <;

Takie są zasady wolnego rynku.Jest popyt na towar , więc się na nim zarabia.CDP sprzedaje Wiedźmina i na tym koniec.Za komuny mógłbyś kogoś ścigać za spekulację , ale teraz , to najzwyklejszy biznes.Kupić taniej , sprzedać drożej.Co w tym jest nagannego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 21:18, KrzychW napisał:

Co w tym jest nagannego?


W sumie - to powiem szczerze - nic. I sam się zastanawiam, czy bym tak zrobił. Ale podoba mi się, że dzięki numerom właśnie można sprawdzić kto wystawia EK. Odzywa się po prostu u mnie nutka detektywa, to wszystko. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale podoba mi

Dnia 03.07.2007 o 21:39, ad0 napisał:

się, że dzięki numerom właśnie można sprawdzić kto wystawia EK. Odzywa się po prostu u mnie
nutka detektywa


Nie jestem przeciwny takiej ciekawości.Ja zamówiłem EK tylko i wyłącznie w celach rozrywkowych i nie muszę się Ciebie obawiać Sherlocku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę na sklep.gram.pl i szukam Wiedźmina. Wybieram Gry PC, RPG. Tam jest tylko Wiedźmin Edycja Kolekcjonerska. Z ciekawości zastanawiam się, gdzie jest Podstawowa Edycja. Znalazłem ją w kategorii Akcja. Czyzby EK i EP to 2 różne gry?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio oglądałem na youtube ten program co leciał o wiedziminie w tvn 24 chce go jeszcze raz oglądnoci ale zapomniałem jak go szukałem jak ktoś widział ten filmik to prosze o linke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:52, FPS FPP TPP napisał:

ostatnio oglądałem na youtube ten program co leciał o wiedziminie w tvn 24 chce go jeszcze
raz oglądnoci ale zapomniałem jak go szukałem jak ktoś widział ten filmik to prosze o linke

linki nie mam, bo nie szukałem XD ale program w TV leciał pod nazwą "program" ev "rogr@m". Wpi9sz w wyszukiwarce "wiedźmin, program" i pewnie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 12:40, kuko7 napisał:

Widzieliście już nową ofertę Wirtus''a? Jeśli nie to popatrzcie.

http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=4&ProduktID=10511

Gra za 79 zł bez żadnych zbędnych wPLN.
Ja jeszcze swojego pre-order''a nie zamówiłem i wychodzi na to, że pewnie zamówię w tym właśnie
sklepie. ;)


no i co zrobiłeś miałem se kupowac obliviona a ten mi tu wyskakuje z wiedźminem wielkie dzięki teraz nie wiem co kupic a jak ktos grał w witchera to niech powie coś onim jaka grafa czy dopracowany i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 12:48, BURFF napisał:

no i co zrobiłeś miałem se kupowac obliviona a ten mi tu wyskakuje z wiedźminem wielkie dzięki
teraz nie wiem co kupic

Hehe. ;)
Jakbyś nie wiedział to premiera Wiedźmina jest dopiero po wakacjach i jest to zamówienie pre-order.

Dnia 04.07.2007 o 12:48, BURFF napisał:

a jak ktos grał w witchera to niech powie coś onim jaka grafa czy dopracowany
i takie tam

No właśnie chodzi o to, że ... nikt nie grał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 12:53, kuko7 napisał:

No właśnie chodzi o to, że ... nikt nie grał. ;)

Oj grali. Tylko nie w finalną wersję ;)
Polecam lekturę CDA 04/2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 12:54, Mashivi napisał:

Oj grali. Tylko nie w finalną wersję ;)

Chodziło mi tu o naszych forumowiczów. ;)

Dnia 04.07.2007 o 12:54, Mashivi napisał:

Polecam lekturę CDA 04/2007.

Czytałem, jak wszystkie inne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 12:53, kuko7 napisał:

> no i co zrobiłeś miałem se kupowac obliviona a ten mi tu wyskakuje z wiedźminem wielkie
dzięki
> teraz nie wiem co kupic
Hehe. ;)
Jakbyś nie wiedział to premiera Wiedźmina jest dopiero po wakacjach i jest to zamówienie pre-order.
> a jak ktos grał w witchera to niech powie coś onim jaka grafa czy dopracowany
> i takie tam
No właśnie chodzi o to, że ... nikt nie grał. ;)


no sory nie siedze w tym i nie wiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować