Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2007 o 14:23, Bartek 93 napisał:

> Ja nadal się zastanawiam jakim cudem udało się zespołowi CDPRed tak dużo wycisnąć z silnika

> Neverwintera. Wielkie brawa dla nich bo grafika jest naprawdę dobra, pomimo że silnik
już swoje
> lata ma.
hmmm... przerobili silnik??

Ja doskonale wiem że przerobili, ale to wciąż nie zmienia faktu że pierwotna wersja silnika nakłada na programistów ograniczenia, pomimo których naprawdę udało im się stworzyć bardzo dobrą grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 14:31, stsatan napisał:

a to dopiero ich pierwsza gra i dopiero na niej zdobywają swoje pierwsze doświadczenia w produkcji gier...

A ja mam nadzieję, że staną się drugim Blizzardem, który gry wydaje rzadko, ale jak już wyda to jest to murowany hicior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2007 o 17:07, Abi Dalzim napisał:

A ja mam nadzieję, że staną się drugim Blizzardem, który gry wydaje rzadko, ale jak już wyda
to jest to murowany hicior.

Dokładnie.Sądząc po pracy włożonej w wiedźmina nie mamy ogolnie sie czego obawiać.Nie powinno być dobrze, musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 17:07, Abi Dalzim napisał:

A ja mam nadzieję, że staną się drugim Blizzardem, który gry wydaje rzadko, ale jak już wyda
to jest to murowany hicior.


Na taką pozycje CD Projekt będzie musiał będzie jeszcze długo popracować...
{ ciekawe czy kiedyś głównym zajęciem CD Projektu będzie tworzenie gier a nie ich wydawanie }

ps. Przesunięcie premiery może wyjść na dobre jeszcze z jednego powodu mianowicie w wrześniu { 14 } wychodzi Crysis a to strzaśnie mocna konkurencja i Wiedzmin mógł by stać się grą dobrą lecz nie docenioną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak zapytam. W jakich krajach oprócz Polski ukaże się Wiedźmin? Czy na przykład w Niemczech czy Anglii gra będzie do kupienia w sprzedaży wysyłkowej czy będzie ją można kupić normalnie w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... właśnie przeczytałem teksty osób które dostały się, nazwijmy to do "/Zwiedźminem". Normalnie nie mogę sie doczekać, szczególnie Human Ghost mnie pocieszył względem walki... będzie bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 17:49, Tomek1120 napisał:

A ja się tak zapytam. W jakich krajach oprócz Polski ukaże się Wiedźmin? Czy na przykład w
Niemczech czy Anglii gra będzie do kupienia w sprzedaży wysyłkowej czy będzie ją można kupić
normalnie w sklepie?


Z tego co wiem w innych krajach też zostanie wydana a w sklepie oczywiście z odpowiednią wersją językową. W niemczech po niemiecku w Anglii po angielsku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę to są szczęściarze.
A ja już świra dostaję.
Niech ja tylko te swoje EK dorwę do łapy to do szkoły nie będę chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 18:08, Meykan napisał:

Kurczę to są szczęściarze.
A ja już świra dostaję.
Niech ja tylko te swoje EK dorwę do łapy to do szkoły nie będę chodził.

Ja zachowuje się tak samo jak ty i tak samo chyba zrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 07:35, RobeN napisał:

Ale i ja uważam, że nawet pod choinkę byłoby miło. Jednak chyba nie będziemy czekać aż tak
długo?


Mam nadzieje, ze bedziemy czekac do pazdziernika, a nie do grudnia. W kazdym razie troche zaluje, ze gra nie ukaze sie 14 wrzesnia, bo akurat wtedy mam urlop i mialbym w co grac. :) Niemniej jednak mam nadzieje, ze jak Wiedzmin wyjdzie to bedzie co najmniej bardzo dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawą pierwszorzędną jest jakość i ostateczne dopracowanie gry, niż wcześniejsza premiera...
Tyle wytrzymałem, więc kwestia miesiąca nie jest (przynajmniej dla mnie) problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 17:49, Tomek1120 napisał:

A ja się tak zapytam. W jakich krajach oprócz Polski ukaże się Wiedźmin? Czy na przykład w
Niemczech czy Anglii gra będzie do kupienia w sprzedaży wysyłkowej czy będzie ją można kupić
normalnie w sklepie?


Bedzie do kupienia w kazdym kraju, w ktorym Atari ma jakis swoj oddzial lub partnera (jak w polsce CDP). Dla Czech i Slowacji bodajze wydawca bedzie CDP.

Btw, w Norwegii robi calkiem niezla furrore ten Wiedzmin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Wiedźmin podoba się w innych krajach, bo jeśli jego sprzedaż za granicą będzie spora, to jest to szansa na rozwój naszego rynku gier i pokazanie świata, że wcale nie jesteśmy tak daleko za Murzynami (bez skojarzeń rasistowskich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze teksty ekstra {HumanGhost twój na razie jest najlepszy} z niecierpliwością czekam na następne teksy.

Nawiasem mówiąc rasizmu ciekawe czy Wiedzminowi będą robić problemy z powodu wątków rasistowskich { biedne elfy i inne nie ludzie }. Właściwie jestem ciekaw jak zostaną pokazane relacje ludzi z innymi rasami. I jeszcze te komanda elfów... { swoją drogą czytając książkę zawsze im sprzyjałem }

Ps. Pytanie do CDP jeśli można zdradzić to czy wśród lokacji znajdzie się Las
Brokilon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 06:38, Abi Dalzim napisał:

> Btw, w Norwegii robi calkiem niezla furrore ten Wiedzmin ;)
Serio? Dużo entuzjastów tam?


Jak na 4 milionowy kraj to sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 10:50, stsatan napisał:

Ps. Pytanie do CDP jeśli można zdradzić to czy wśród lokacji znajdzie się Las > Brokilon ?



Ja tam się ciesze że na sto procent będzie Kear Morhen :) No bo raczej nie mogłoby być inaczej. A brokilon tez byłby niczego sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 13:47, stsatan napisał:

> Ktoś wie czy jest jakies demo tej gry?

dema nie ma i nie wiadomo czy będzie



szkoda bo myślę ze wiele osób chciałoby wcześniej zobaczyć czy wiedźmin jest wystarczająco dobry żeby był doskonałym uzupełnieniem do świetnych książek Sapkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować