Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2007 o 20:35, nazgul47 napisał:

Na jakim kompie, choć na najniższych detalach, pójdzie Wiedźmin?


Nie wiedzą jeszcze, wciąż trwa optymalizacja silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin od 18 lat. To mi przeszkadza na 100% zadowolenia z Wiedźmina. BOJĘ się że będą tam OBRAZKI EROTYCZNE itp. Wiem też dlaczego Gothic 1 i Gothic 2 są od 12 lat a Gothic 3 od 16. Bo Gothic 3 wygląda bardziej realistycznie np. rozlewy krwi (ale tego nie lubię) itp. Czyli plusem Wiedźmina jest że wygląda realistycznie a minusem że mogą być obrazki erotyczne. Jak ktoś wie że nie ma obrazków, to będę wdzięczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nawet jeżeli będą to co? To Ci odbierze zadowolenie z gry? Świat "Wiedźmina" jest nasycony brutalnością, ale nie oszukujmy się - też erotyzmem. Czytałeś w ogóle Sagę? Upraszczając - Geralt leciał na każdą śliczną dziewoję ( a szczególnie upodobał sobie czarodziejki;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To cię zmartwię. Obrazki (w postaci kart) i podteksty oraz mniej lub bardziej zaowalowane aluzje. A jeśli nie lubisz widoku krwi to Wiedźmina raczej sobie odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 21:05, Kris Blake napisał:

Geralt leciał na każdą śliczną dziewoję ( a szczególnie upodobał sobie czarodziejki;) ).


Na każdą ładniejszą to leciał raczej Jaskier. Ja odniosłem wrażenie, że to dziewoje leciały na Geralta, a on sie poprostu im nie opierał zbyt mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak też można to ująć...:) Chociaż jak wiadomo Geralt miał paskudną gębę, to co one w nim widziały?;)
Wracając do tematu. Nie wyobrażam sobie "Wiedźmina" ani bez krwi ani bez podtekstów. Toz to "brudne" fantasy ma być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 20:35, nazgul47 napisał:

Na jakim kompie, choć na najniższych detalach, pójdzie Wiedźmin?


Wiadomo na pewno, że ten 1 GB RAM-u to mieć trzeba. Ale to w sumie w dzisiejszych czasach nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 21:12, Kris Blake napisał:

Tak też można to ująć...:) Chociaż jak wiadomo Geralt miał paskudną gębę, to co one w nim widziały?;)


Jeśli masz pod reką ''Krew Elfów'' popatrz na stronę 58 - przykład Triss. (''Triss nie rozumiała tego. I fascynowało ją to.FAscynowało do tego stopnia, że... Uwiodła wiedźmina...'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 21:20, Ajko napisał:

Jeśli masz pod reką ''Krew Elfów'' popatrz na stronę 58 - przykład Triss. (''Triss nie rozumiała
tego. I fascynowało ją to.FAscynowało do tego stopnia, że... Uwiodła wiedźmina...'')


Nie mam pod ręką, ale wierzę na słowo;)
No to powiedzmy, że sam je przyciągał jak magnes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko poco się wypowiadasz o strachu i niezadowolniu grą (przed grą) skoro nawet gdy PEGI zostanie obniżone do 16 będziesz "za młody". Wiedźmin to brudne, złe przesycone przemocą rasizmem sadyzmem i "znieczulicą", z licznymi wątkami i podtekstami erotycznymi (w sadze mamy nawet kilka "opisów przyrody" i kikanaście "scenek" opisanych) fantasy. Gra zapewne będzie podobna, wiec jeżeli ktoś brzydzi się/ powoduje u niego zgorszenie wyżej wymienione nie powinien raczej po ten rtytuł sięgać bo może go niemile zaskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 21:48, Bartek 93 napisał:

kilka "opisów
przyrody" i kikanaście "scenek" opisanych)


Kilka opisów? :O Mało powiedziane. Czytając Wiedźmina czułem się, jakbym czytał poradnik erotyczny, bądź pikantny romans :> Ale niee, ja nie narzekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buhauha ale nie rozbroily mnie niektore kwestie jak np.
- Kocham cie Geralt, ale nie bede cholera nukowala xDD
albo juz "po" byla kwestia
- Jejku jej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 21:57, Harvenar napisał:

> kilka "opisów
> przyrody" i kikanaście "scenek" opisanych)

Kilka opisów? :O Mało powiedziane. Czytając Wiedźmina czułem się, jakbym czytał poradnik erotyczny,
bądź pikantny romans :> Ale niee, ja nie narzekam ;-)

No właśnie. I żywie nadzieje, że w grze będzie identyczne podejście do tematu sexu tzn. licze na jakieś sugestywne ukazanie zbliżenia, jeśli oczywiście tak owe w grze się pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 21:08, Jrk Tyb napisał:

Ja się nie boję widoku krwi, tylko nie lubię.

To kup sobie amerykańską wersję (całkowity bak golizny i ogólna pruderia) lub niemiecką (zielona krew).
Moim zdaniem jednak i tak będziemy mieć najlepiej (chodzi mi o polską wersję gry) , bo krew i seks mi w grze nie przeszkadzają, a są jak najbardziej zgodne z książką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem się delikatnie wyrazic.... a wporadnikach opisują bardziej dyskretną anatomię (tak mi się wydaje) do czego Sapkowski się nie posunąl, co najwyżej opisywał piersi... no i jeden tatuaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować