Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2007 o 18:54, Dark Demon napisał:

O! O tym jeszcze nie słyszałem. A nie ma jakiś zapowiedzi, kiedy ma ruszyć ten sklep?


No właśnie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bo dawno nie odwiedzalem tego tematu i mam pytanko czy jest juz moze jakis news ale taki swiezutki o Wiedźminie?? bo zabardzo ostatnio nie szukalem po niecie informacji dotyczacych Wiedzmina moze cos wiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 11:50, BoyOgOyOrtH napisał:

przepraszam bo dawno nie odwiedzalem tego tematu i mam pytanko czy jest juz moze jakis news
ale taki swiezutki o Wiedźminie?? bo zabardzo ostatnio nie szukalem po niecie informacji dotyczacych
Wiedzmina moze cos wiecie??


Ostatnią informacją jest przesunięcie premiery na 26 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:08, lothar-mb napisał:

> Pewnie tak;].
>
> A mógłby ktoś powiedzieć, jak się do wszystkiego ima Asus Radeon X1300 Pro?
jak się ma ? Nom sporo wolniej niż GF 6600


Czyli że graficzną też musiałbym wymienić?
Mógłbyś coś polecić?
Jak szaleć to szaleć, może być nawet 512MB''owa karta...
Specjalnie najlepszy procek na AM2 i dodatkowy GB RAMu dokupuję, uzbieram na kartę:D...

Ale na dźwięk SB X-Fi wystarczy nie? Akurat mam:>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 13:15, Farmer Widomo napisał:

Ja mogę polecić ;) GF6800GT , świetna karta , długo na niej grałem ;)

UUUU.... Raczej nie opłacalny interes TERAZ kupować ją. Lepiej wydać te 4 stówki i kupić kartę która posłóży kilka lat, np. takie 8600Gt lub GTS.
BioZ- na min detalach twój radek powinien wyrobić, a jak chcesz wymieniać to wyżej napisałem co polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wymagań, a mianowicie karty graficznej. Czy Wiedźmin będzie przyzwoicie chodził na Radku 9600? O ile do procesoru i RAMu jestem pewien to do karty mam pewne wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 13:57, Bartek 93 napisał:

> Ja mogę polecić ;) GF6800GT , świetna karta , długo na niej grałem ;)
>
UUUU.... Raczej nie opłacalny interes TERAZ kupować ją. Lepiej wydać te 4 stówki i kupić kartę
która posłóży kilka lat, np. takie 8600Gt lub GTS.
BioZ- na min detalach twój radek powinien wyrobić, a jak chcesz wymieniać to wyżej napisałem
co polecam:)


I to jest najlepsza Twoim zdaniem?:>
Tzn. tak pytam, myślę o http://znak.pl/index.php?cid=143&scid=2836&prid=kgPCX8600GTSPal512+T351+B, ale jeśli jest coś lepszego, chciałbym wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wiem, ale powinna wystarczyć. Ja bez skutecznie szukam wymagań sprzętowych dla Wiedźmina! Chyba mi się na oczy rzuciło i nie mogę znaleźć! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 14:14, LordOfUndeads napisał:

Mam pytanie odnośnie wymagań, a mianowicie karty graficznej. Czy Wiedźmin będzie przyzwoicie
chodził na Radku 9600? O ile do procesoru i RAMu jestem pewien to do karty mam pewne wątpliwości.

według http://www.gph.benchmark.pl/ 9600 ma o dużo niższe osiągi niż wymagany GF 6600, lecz podobne, a nawet wyższe od GF 5200 FX który jest szcowany (nieoficjalnie) na wymagania minimalne, więc są cienie szansy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki za spamix. Ta którą zaprezentowałeś jest lepsza, lecz droższa, sam niedawno upgrade''ując kompa zmieniłem na 8600 GT Galaxy (podkręcana fabrycznie:) ). Jeżeli chcesz coś jeszcze lepszego i jesteś spadkobiercą Billa Gates''a lub co najmniej Kulczyka to możesz zawsze kupić 8800GTX :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 14:53, Bartek 93 napisał:

sorki za spamix. Ta którą zaprezentowałeś jest lepsza, lecz droższa, sam niedawno upgrade''ując
kompa zmieniłem na 8600 GT Galaxy (podkręcana fabrycznie:) ). Jeżeli chcesz coś jeszcze lepszego
i jesteś spadkobiercą Billa Gates''a lub co najmniej Kulczyka to możesz zawsze kupić 8800GTX
:)


Pomyślę...
Mam skąd kasę wziąć, ale zacząłem myśleć, czy warto tylko po to, by na jednej grze mieć najlepsze detale...:/
Chyba bardziej samo dążenie do czegoś mnie kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 14:53, Bartek 93 napisał:

sorki za spamix. Ta którą zaprezentowałeś jest lepsza, lecz droższa, sam niedawno upgrade''ując
kompa zmieniłem na 8600 GT Galaxy (podkręcana fabrycznie:) ). Jeżeli chcesz coś jeszcze lepszego
i jesteś spadkobiercą Billa Gates''a lub co najmniej Kulczyka to możesz zawsze kupić 8800GTX
:)


Aaaa, te za drogie już są nieco:D tyle to ja na daiko potrzebuję:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dążenie fajna rzecz-też to lubię:) Jak myślisz o karcie, to właśnie sprawdziłem swoje wyniki na 3DMarku 06 (wcześniej napisałem co mam) i wyszło mi więcej niż 8600GTS, więc jeżeli coś o realnych cenach chcesz to leć i bierz Galaxy 8600 GT, kosztuje ok. 400PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 14:50, Bartek 93 napisał:

według http://www.gph.benchmark.pl/ 9600 ma o dużo niższe osiągi niż wymagany GF 6600, lecz
podobne, a nawet wyższe od GF 5200 FX który jest szcowany (nieoficjalnie) na wymagania minimalne,
więc są cienie szansy...


Jeśli się sprawdzi że 5200 jest minimum to na moim Radku9550GT może się nawet trochę efektów uda włączyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 10:20, YarpenZirgin napisał:

w jednym z wywiadów michał madej to mówił... Wybacz, ale nie pamiętam w którym. jak mi coś
wpadnie w oko to dam linka.

Fragment, który zacytowałem również pochodzi z wywiadu z Michałem Madejem :) Pozwól, że podrzucę ci linka: http://www.thewitcher.com/community/pl/articles_and_interviews/33,1.html - fabuły dotyczy ostatnie pytanie na 6. stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:25, Raylin napisał:

> w jednym z wywiadów michał madej to mówił... Wybacz, ale nie pamiętam w którym. jak mi
coś
> wpadnie w oko to dam linka.
Fragment, który zacytowałem również pochodzi z wywiadu z Michałem Madejem :) Pozwól, że podrzucę
ci linka: http://www.thewitcher.com/community/pl/articles_and_interviews/33,1.html - fabuły
dotyczy ostatnie pytanie na 6. stronie.


hm no to może obaj mamy rację w jakimś sensie? Sam nie wiem teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 13:09, BioZ napisał:

Czyli że graficzną też musiałbym wymienić?
Mógłbyś coś polecić?
Jak szaleć to szaleć, może być nawet 512MB''owa karta...
Specjalnie najlepszy procek na AM2 i dodatkowy GB RAMu dokupuję, uzbieram na kartę:D...

Ale na dźwięk SB X-Fi wystarczy nie? Akurat mam:>...


No chociażby tą Geforce 6600GT o której wspomniałem :). Na Allegro mozna wyhaczyć tanio.
A z tego co twórcy WIedźmina podawali to na średnich powinno spokojnie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować