Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2007 o 12:01, lancuch napisał:

czy wiadomo cos czy spotkamy sie z wiedzminami w Kear Morhen??


Tak, będzie Vesemir i Lambert oraz nowy wiedźmin Berengar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 12:01, lancuch napisał:

aaa to takie buty z cholewami
KTO NIE CZYTAL SAGINIECH NIE CZYTA TEGO POSTA
no ciekawie byloby gdybysm sie spotkali z duchami kompanow Coenem,Milva,Angouleme,Regisem,
Caelachem
i mam pytanie czy wiadomo cos czy spotkamy sie z wiedzminami w Kear Morhen??


z tych wszystkich bohaterów, to jednak największe szanse miałby regis. jakoś to dałoby się uzasadnić, że się zregenerował.na pewno dodałby grze klimatu i zapachu ziółek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak gra zapowiada sie super i ma byc super ( z tego co slyszalem i widzialem) w ogóle zapowiada sie swietnie pod wzgledem graficznym jak i Fabularnym juz sie nie moge doczeka a co do Yennepfer to widzialem ją na jakiejs stronce gdzie byly 3 nowe screeny :D i ona tam byla znaczy tak byl screen podpisany ale czy to ona :D nom zostalo mi czekac na gre i szykowac pieniazki a co do ocen w recenzjach to ktos pisal ze gra moze miec 8/10,9/10 a ja mysle ze polska da jakies 9+/10 ewentualnie 10/10 a napewno za granicą bedzie 10/10 wkoncu gra zapowiada sie wysmienicie a jeszcze przed jej wydaniem juz ile pozytywnych i wspanialych komentarzy bylo o tej grze!!!! Jak juz wspomnialem zostalo nam tylko czekac (i sie slinic) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 14:09, lancuch napisał:

moze bedzie quest ze z tej ciapy w ktora zamienil vilgerfortz regisa zrobimy wampira :P

oby. szkoda, ze wiedźmin nie jest grą, w której moglibyśmy prowadzić drużynę. to dopiero byłaby zgrajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 16:39, jaceloth napisał:

oby. szkoda, ze wiedźmin nie jest grą, w której moglibyśmy prowadzić drużynę. to dopiero byłaby
zgrajka

"Wierszokleta z lutnią. Dzikie i pyskate pół driady, pół baby. Wampir, któremu idzie w pięćdziesiąty krzyżyk. I cholerny Nilfgaardczyk, który upiera się, że nie jest Nilfgaardczykiem. A na czele drużyny wiedźmin, chory na wyrzuty sumienia, bezsiłę i niemożność podjęcia decyzji." Masz rację, to by dopiero była zgrajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 17:03, Magwisienka napisał:

"Wierszokleta z lutnią. Dzikie i pyskate pół driady, pół baby. Wampir, któremu idzie w pięćdziesiąty
krzyżyk. I cholerny Nilfgaardczyk, który upiera się, że nie jest Nilfgaardczykiem. A na czele
drużyny wiedźmin, chory na wyrzuty sumienia, bezsiłę i niemożność podjęcia decyzji." Masz rację,
to by dopiero była zgrajka :D

ja już to przerabiałem w icewind dale 2, gdzie można stworzyć swoją drużynę od podstaw:geralt - wojownik, jaskier-bard, milva-łowczyni, angouleme-łotrzyk, yennefer-czarodziejka, regis - druid. tak to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 17:03, Magwisienka napisał:

"Wierszokleta z lutnią. Dzikie i pyskate pół driady, pół baby. Wampir, któremu idzie w pięćdziesiąty
krzyżyk. I cholerny Nilfgaardczyk, który upiera się, że nie jest Nilfgaardczykiem. A na czele
drużyny wiedźmin, chory na wyrzuty sumienia, bezsiłę i niemożność podjęcia decyzji." Masz rację,
to by dopiero była zgrajka :D


Jakby nie patrzeć taka "wielobarwna" drużyna jest w prawie każdym cRPG i RPG ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 18:52, lothar-mb napisał:

> "Wierszokleta z lutnią. Dzikie i pyskate pół driady, pół baby. Wampir, któremu idzie w
pięćdziesiąty
> krzyżyk. I cholerny Nilfgaardczyk, który upiera się, że nie jest Nilfgaardczykiem. A na
czele
> drużyny wiedźmin, chory na wyrzuty sumienia, bezsiłę i niemożność podjęcia decyzji." Masz
rację,
> to by dopiero była zgrajka :D

Jakby nie patrzeć taka "wielobarwna" drużyna jest w prawie każdym cRPG i RPG ;-)



ZWŁASZCZA w RPG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 20:34, Abi Dalzim napisał:

> regis - druid. tak to było
Regis druidem...
Czad :)

no przecież zajmował się ziółkami:-) warzył różniste mikstury, a i mądry był ponadprzeciętnie.
do żadnej innej klasy bardziej mi nie pasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 20:46, jaceloth napisał:

> > regis - druid. tak to było
> Regis druidem...
> Czad :)
no przecież zajmował się ziółkami:-) warzył różniste mikstury, a i mądry był ponadprzeciętnie.
do żadnej innej klasy bardziej mi nie pasował


Od tego jest możliwość robienia własnych... Ale to tylko papierowe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 08:20, Abi Dalzim napisał:

> do żadnej innej klasy bardziej mi nie pasował
No w sumie racja, ale wampir druidem... :)


od druida dość dobrze się podszywał, a prawdziwa klasa.... wampir of kos.
Swoją drogą wg info na stronie feddler zwany jest latawcem - a ja zawsze myślałem, że latawce to odmiany gadów jakichś wyvernowatych albo i same wyverny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 08:20, Abi Dalzim napisał:

No w sumie racja, ale wampir druidem... :)


co to z niego za wampir skoro był abstynentem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 10:11, jaceloth napisał:

> No w sumie racja, ale wampir druidem... :)

co to z niego za wampir skoro był abstynentem:-)


potem za to się nawalił za wsze czasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować