Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2007 o 20:47, Bartek 93 napisał:

a mi filmiki ine chodzą:/ klikam na linki, pokazuje sie okno filmu znaczek WMP i nie rusza...


Przeinstaluj windows media playera albo stery do karty graficznej. U mnie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 21:52, fish13 napisał:

Dopiszcie to tego podpiętego posta, że 26 października 2007 roku zaplanowana jest premiera
Wiedźmina.

jest napisane tylko niektorzy sa malo spostrzegawczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 21:46, Bart-x16 napisał:

Elo, kiedy będzie premierka???


Elo ? Łeh... Wszystko pisze...

@Bartek 93

A mówiłem Bartuś, że pytania będą, hehe jak mówię że nadzieja matką głupich to mówię...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 13:14, castlerock napisał:

obejrzałem sobie tego najnowszego gamplaja i kurde spodobało mi się. nawet jesli click@point
dominował bedzie. ta gra ma klimat. I już to widać.
pozdr.


Dokładnie potwierdzam, klimat jest, albo raczej zapowiada się świetny :) A tak ogólnie to muzyka też jest świetna, ale jakoś mało sie o niej mówi... Może po premierze to się zmieni, i ludzie docenia trud panów od udźwiękowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naszło mnie takie pytanie dziś... w szkole ofc :D

jak wszyscy wiemy Wiedźka robi CDPRed a wydaje na świecie Atari... a co by było gdyby było to 2K Games ? czy wtedy grę w Polsce wydała by Cenega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 14:50, Ivo kudlaty napisał:

Piosenka promująca Wieśka:

http://wptv.wp.pl/muzyka.html?wid=9171879&ticaid=1468d

zajebiste.


No fajne. Nawet bardzo.

A mi się właśnie przypomniało, że Nightwish podpisał umowę z Atari i teledysk "Amaranrh" ma się znajdować na płycie Wiedźmina wydawanej na zachodzie. Źródło: http://www.gamestar.de/news/pc/spiele/rollenspiel/the_witcher/1472884/the_witcher.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no... Vader, teraz Nightwish. Widzę, że kampania promocyjna Wiedźmina powoli nabiera rumieńców i to w jaki sposób! To się chwali :) Bardzo fajny ten teledysk, liczę na coś jeszcze mocniejszego w wykonaniu "nowego" Nightwish (po zmianie wokalistki to jednak nie jest już ten sam zespół, ale wciąż dają radę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm może ktoś by potrafił z tego klipu wyciągnąć samo audio? Bo chętnie bym sobie go w ukochanym foobarze włączył ;]

BTW: Sam klip będzie zawarty na najnowszym DVD Vadera. A na http://vader.pl/ można przeczytać o kulisach powstawania kawałka, jaki i kręcenia teledysku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 14:50, Ivo kudlaty napisał:

Piosenka promująca Wieśka:

Bardzo miły kawałek. Ogólnie cieszę się, że utwory dobierane są w takich klimatach. Na początku Vader, teraz Nightwish (choć boję się sprawdzić, jak ten brzmi z nową wokalistką). Bardzo duży plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 15:35, GanD napisał:

Nie no... Vader, teraz Nightwish. Widzę, że kampania promocyjna Wiedźmina powoli nabiera rumieńców
i to w jaki sposób! To się chwali :) Bardzo fajny ten teledysk, liczę na coś jeszcze mocniejszego
w wykonaniu "nowego" Nightwish (po zmianie wokalistki to jednak nie jest już ten sam zespół,
ale wciąż dają radę).



taaa... mi nowy nightwish abbę raczej przypomina.
Ale do rzeczy, Vader pokazał klasę. Cieszę się ze teledysku nie przekombinowali. A utwór też rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować