Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2007 o 14:50, Ivo kudlaty napisał:

Piosenka promująca Wieśka:

Dnia 05.09.2007 o 14:50, Ivo kudlaty napisał:

Dnia 05.09.2007 o 14:50, Ivo kudlaty napisał:

zajebiste.


Nie słucham tego typu muzyki, lubię rocka, może czasem coś cięższego ale bez przesady. IMO te zespoły Death Metalowe itp to chore są. W każdym razie średnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:04, Kasendrol napisał:

Nie słuchałem wcześniej Vadera, ale ten kawałek "Sword of the Witcher" mi się podoba. Fajny
klimat.


Tyle, ze ten zespół nigdy wcześniej nie grał w takich klimatach ;]

Vader bez podwójnej stopy?!?!?! Herezja :)

ps. ktoś w końcu wyciągnął to audio z tego klipu? xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 15:45, Cherry69 napisał:

Takie pytanko, bo nie mogłem znaleźć: Jaka będzie wersja językowa Wiedźmina w pre-orderze??


Będą Polskie dialogi wiec niema się oco martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 15:45, Cherry69 napisał:

Takie pytanko, bo nie mogłem znaleźć: Jaka będzie wersja językowa Wiedźmina w pre-orderze??


Taka sama jak normalnie w sklepie, czyli polska. Preorder tylko tym się różni od normalnej że możesz zamówić go przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:02, oOreVenOo napisał:

> Piosenka promująca Wieśka:

> http://wptv.wp.pl/muzyka.html?wid=9171879&ticaid=1468d

> zajebiste.

Nie słucham tego typu muzyki, lubię rocka, może czasem coś cięższego ale bez przesady. IMO
te zespoły Death Metalowe itp to chore są. W każdym razie średnie to.

no wiesz ale ten zespol jak sie ostatnio dowiedzialem jest jednym z najlepszych jaki mamy w polsce i na swiecie jest nieporowynywalnie slyniejszy jak piosenkarczyny typu doda ktore niewiadomo dlaczego sa w bestsellers i o nich sie najglosniej sie mowi, a ze mamy jedna z najlepszych kapel metalowych to nie, bo metal jest muzyka dla satanistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 16:17, Mateusz9214 napisał:

> > Piosenka promująca Wieśka:
>
> > http://wptv.wp.pl/muzyka.html?wid=9171879&ticaid=1468d
>
> > zajebiste.
>
> Nie słucham tego typu muzyki, lubię rocka, może czasem coś cięższego ale bez przesady.
IMO
> te zespoły Death Metalowe itp to chore są. W każdym razie średnie to.
no wiesz ale ten zespol jak sie ostatnio dowiedzialem jest jednym z najlepszych jaki mamy w
polsce i na swiecie jest nieporowynywalnie slyniejszy jak piosenkarczyny typu doda ktore niewiadomo
dlaczego sa w bestsellers i o nich sie najglosniej sie mowi, a ze mamy jedna z najlepszych
kapel metalowych to nie, bo metal jest muzyka dla satanistow



tak żeby zakończyć to OT, to dodam że behemoth w tydzień po premierze płyty znalazł się w stanach na 149 miejscu listy 200 billboardu. ale oczywiście w kraju o tym cicho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 20:15, Valentino S.A. napisał:

a ja mam taką małą uwagę do cdp , czy nie mogliby już podac minimalnych wymagań Wiedźmina ?
nie wiem na co oni czekają....


nie czekają, a gre optymalizują. to jest to czego brakuje w wielu obecnych produkcjach. wymagania zalecane też nie są ostateczne - podane są takie na których gra obecnie chodzi na średnich detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 20:23, com5 napisał:

> a ja mam taką małą uwagę do cdp , czy nie mogliby już podac minimalnych wymagań Wiedźmina
?
> nie wiem na co oni czekają....

nie czekają, a gre optymalizują. to jest to czego brakuje w wielu obecnych produkcjach. wymagania
zalecane też nie są ostateczne - podane są takie na których gra obecnie chodzi na średnich
detalach


tak tylko mi jest potrzebna informacja czy Wiedźmin będzie chodził na shaderach 2.0 , gdybym wiedział to bym zamówił bo teraz ale wydam kase na to albo na inną gra a muszę wiedziec czy mi pójdzie, ale nic czy muszę czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. wymagań podanych w przypiętym poście - tak, Wiedźmin będzie działał na shaderach 2.0, Radki odpowiadające wydajnością 6600 miały shadery 2.0 właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można kupić preordera lub bedzie taka mozliwosc przed premiera ale dostawa poczta, nie chce kurierem nie zależy mi na dostawie 2 dni wcześniej.??? Czy też będę musiał zamawiać po premierze albo w innym sklepie online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować