Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 15:22, Sephirath napisał:

... mam niejasne wrażenie, że CDPR nie robi edytora dla graczy, tylko "zmiękcza" port tego
prawdziwego edytora kodu gry, na potrzeby graczy :)


hmm no to jest bardziej sensowne podejście do sprawy ale zamiast spekulować najlepiej poczekać aż tenże edytor trafi w nasze ręce i wtedy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym spytać się o 2 kwestie.
1) Kiedy będzie dostępne demo gry? Głupio by było kupować gierkę niewiedząc nawet czy pójdzie.
2) Jeżeli demka jednak nie będzie to czy pójdzie na mym sprzęcie:
Radeon 9100
512 RAM
Athlon XP 2000+
Wiem, że na tym sprzęcie Mojżesz wykuwał 10 Przykazań, ale na grze mi zależy - obojętnie czy będzie płynna czy cięła się jak żyleta.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 17:25, Maciek72 napisał:

Chciałbym spytać się o 2 kwestie.
1) Kiedy będzie dostępne demo gry? Głupio by było kupować gierkę niewiedząc nawet czy pójdzie.

Nie no Qrwa... strone wcześniej toczyła sie o tym dyskusja :/ TAK BĘDZIE PO PREMIERZE

Dnia 22.09.2007 o 17:25, Maciek72 napisał:

2) Jeżeli demka jednak nie będzie to czy pójdzie na mym sprzęcie:
Radeon 9100
512 RAM
Athlon XP 2000+
Wiem, że na tym sprzęcie Mojżesz wykuwał 10 Przykazań, ale na grze mi zależy - obojętnie czy
będzie płynna czy cięła się jak żyleta.

A posta na górze nie widać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że wypadałoby do przyklejonego posta dorzucić, że demo będzie po premierze, a minimalne wymaganie nie są jeszcze znane i jak będą znane to się pojawię w przyklejonym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 18:55, Nufiko napisał:

Ja myślę, że wypadałoby do przyklejonego posta dorzucić, że demo będzie po premierze, a minimalne
wymaganie nie są jeszcze znane i jak będą znane to się pojawię w przyklejonym poście.

Jak również to, że te wymagania, które są przyklejone są do śrenich ustawień, a nie do high ustawień. Bo, przynajmniej mi się tak zdaje, że jak ktoś czyta zalecane wymagania, to wie że na takim a takim sprzęcie będzie mogł podziwiać daną grę w pełnej krasie. A tak w ogóle to nigdzie nie przeczytałem, że demko Witchera będzie po premierze. "Czerwoni" mówili tylko na czacie z gramowiczmi, że jak już to MOŻEMY się go spodziewać po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 18:55, Nufiko napisał:

Ja myślę, że wypadałoby do przyklejonego posta dorzucić, że demo będzie po premierze, a minimalne
wymaganie nie są jeszcze znane i jak będą znane to się pojawię w przyklejonym poście.

Oki, wyśle z tym wniosek do modków, licząc na ich przychylność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 18:55, Nufiko napisał:

Ja myślę, że wypadałoby do przyklejonego posta dorzucić, że demo będzie po premierze, a minimalne
wymaganie nie są jeszcze znane i jak będą znane to się pojawię w przyklejonym poście.



A ja myślę, że należałoby karać głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 20:42, feniksipopiół napisał:

Nie wiem czy większość forumowiczów wie że na wp pojawił się 11 minutowy gameplay z wiedxmina.
Gameplay jest świetny można by rzec boski :). Link http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,48,6063,9025.

Fajnie mi się tego gameplaya oglądało, ale... No, to jest "another one gameplay", bo tym Lipskim (a po Polconie już w ogóle :-P) to już tylko mnie chyba gra zaskoczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również obejrzałem ten filmik. Cóż, apetyt na grę znów wzrósł, wreszcie wiadomo, jak to będzie wyglądać :D Nawet fajny, choć walka trochę chaotycznie wyglądała. Niemniej, trzymając samemu mychę i widząc własny monitor będzie zapewne dużo lepiej. Nie mogę się doczekać gry, zastanawiam się tylko, czy... będę miał na nią czas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 20:42, feniksipopiół napisał:

Nie wiem czy większość forumowiczów wie że na wp pojawił się 11 minutowy gameplay z wiedxmina.
Gameplay jest świetny można by rzec boski :). Link http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,48,6063,9025.


Na oficjalnej stronie pisali że miał sie pojawić na gamespot, a tu proszę Imperium ich uprzedziło :D A co do samego gameplaya to zaiste świetna porcja materiału :) Dla fanów pozycja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 21:28, Marko Pele napisał:

Dla fanów pozycja obowiązkowa.

Gdyby jeszcze tylko fani mogli ściągnąć/obejrzeć... :/
Kurczę, ja się kiedyś z okna rzucę z moim łączem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 21:30, Magwisienka napisał:

> Dla fanów pozycja obowiązkowa.
Gdyby jeszcze tylko fani mogli ściągnąć/obejrzeć... :/
Kurczę, ja się kiedyś z okna rzucę z moim łączem :/

W tym aspekcie się z tobą zgodzę Magwisienko :) Sam czekałem dosyć długo w kolejce do ściągnięcia pliku z darmowego serwa. A trzeba jeszcze powiedzieć że charakteryzował się on kiepskim transferem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 21:34, Marko Pele napisał:

W tym aspekcie się z tobą zgodzę Magwisienko :) Sam czekałem dosyć długo w kolejce do ściągnięcia
pliku z darmowego serwa. A trzeba jeszcze powiedzieć że charakteryzował się on kiepskim transferem
:/


A ja z gamespotu pobrałem 150MB tego gameplay''a w ciągu ok 1h, byłoby krócej gdybym początkowo w statystykach flashgeta nie ograniczył do 1 połączenia z serwerem na raz, jak pod koniec to wyłączyłem to szło ile łącze dało. Swoją drogą gameplay bardzo fajny, a walka wygląda całkiem nieźle i dość logiczna jest, jak ktoś leży czy jest ogłuszony to 1 cios zabija (a nie jak np w falloucie strzał z obrzyna z przyłożenia w leżącego i nieprzytomnego i można nie trafić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować