Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2007 o 07:15, Sephirath napisał:

Teraz tak kozaczy a z początku sama nie chciała... A się nie zapomniało aby ileż to ja Cię
namawiałem, żebyś na Wiedźforum dołączyła? Fe, taka skleroza, fe :P

I kto tu kurczę kozaczy? :P

A tak BTW to ja już się uzależniłam od Wiedźmina. Muszę iść na jakiś odwyk. Ale to po premierze, jak już kilka razy przejdę :P

To się zabieram do czytania zapisu z czata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde jest na co czekac!!!Ciekawe czy wyjdą dodatki do niego???? niedawno obejrzałem filmik z jednego questa w grze... normalnie nie wytrzymam do premiery;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 17:52, Bartek 93 napisał:

WOW :)Fajny wywiad, choć troche kiepsko że gra będzie 18+:/ No w końcu Sapek nie jst "czysty"
:)

Mi tam to nie przeszkada, ale też załorze się żę kupie niepełnoletnich dzieciaków też. Kupią przez rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 17:55, Magwisienka napisał:

A tak BTW to ja już się uzależniłam od Wiedźmina. Muszę iść na jakiś odwyk. Ale to po premierze,
jak już kilka razy przejdę :P


Ja co prawda Wiedźmina poznałem dość niedawno choć na grę czekam od paru lat i chyba też już się uzależniłem. Wiedźmin na drzwiach, wiedźmin w komórce itd :) A odwyk to ja bym Tobie odradzał, co jak co, ale odwyk od Wiedźmina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja już miałem z zamówienia rezygnować (i to na EK!) bo uznałem, że jednak gra jest zbyt droga, ale @$#*% obejrzałem ten gameplay na gry.wp.pl i po prostu nie mogę xD Ta gra zapowiada się perfekcyjnie, na dodatek wykorzystano w niej niektóre elementy, które po prostu mi się w RPGu marzyły. Jednym słowem jako wyposzczony miłośnik cRPG (z braku lepszych tytułów trzeci raz przechodzę Gothica 2) kupię tę grę, choćbym miał się zes...markać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 18:36, Daimon_Frey napisał:

A odwyk to ja bym Tobie odradzał,
co jak co, ale odwyk od Wiedźmina?

Wiesz, to chyba jednak nie jest dobry znak, gdy Wiedźmin wpada do głowy w każdej wolnej chwili i jakoś nie chce z niej wyjść :P Argh, niech już będzie ta premiera bo w końcu zwariuję :D Z drugiej jednak strony to oczekiwane też jest na swój sposób ciekawe ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 18:36, Daimon_Frey napisał:

A odwyk to ja bym Tobie odradzał,
co jak co, ale odwyk od Wiedźmina?


Nie martw się. Witamy w gronie AWF: Anonimowi Wiedźminscy Fani :) Nie martw się, to bardzo dobre uzależnienie.

SlimPole: Ja muszę jeszcze wydać oprócz 200zł na EK 350zł na RAM i nową kartę graficzną.... Ale warto! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 18:20, Warrior Within napisał:

> WOW :)Fajny wywiad, choć troche kiepsko że gra będzie 18+:/ No w końcu Sapek nie jst "czysty"

> :)
Mi tam to nie przeszkada, ale też załorze się żę kupie niepełnoletnich dzieciaków też. Kupią
przez rodziców.

No wiesz... ja mam złożone zamówienie na EK :P I nawet rodzice o tym wiedzą, znając wiedźmina (całą sage to tylko mama :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2007 o 19:32, nazgul47 napisał:

SlimPole: Ja muszę jeszcze wydać oprócz 200zł na EK 350zł na RAM i nową kartę graficzną....
Ale warto! :D


Heh, ja musiałbym wydać jakieś 3000 na nowego kompa, bo mojego już nawet nie ma sensu upgradeować :] Ale trudno, będę się męczył na minimalnych (jeden z powodów, dla których chciałem zrezygnować). Na półce już mam spory stosik gier, które w przyszłości na nowej maszynie przejdę jeszcze raz, żeby zobaczyć jak naprawdę wyglądały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostanę edycję podstawową na Gwiazdkę od rodziców... Moja mam nawet wie, że gra jest brutalna i są w niej erotyczne sceny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj stary tez nawet mi kazal zarezerwowac EK i powiedzial ze sam za nie zaplaci bo mam 26 imieniny ale ksiazke czytal jak zobaczyl jak ja ja pochlanial i sam mowil ze dobrze sa takie sceny bo trza sie rozwijac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 20:06, lancuch napisał:

moj stary tez nawet mi kazal zarezerwowac EK i powiedzial ze sam za nie zaplaci bo mam 26 imieniny
ale ksiazke czytal jak zobaczyl jak ja ja pochlanial i sam mowil ze dobrze sa takie sceny bo
trza sie rozwijac :P


A dzieci przynoszą bociany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 19:32, nazgul47 napisał:

Nie martw się. Witamy w gronie AWF: Anonimowi Wiedźminscy Fani :) Nie martw się, to bardzo
dobre uzależnienie.
Ja muszę jeszcze wydać oprócz 200zł na EK 350zł na RAM i nową kartę graficzną....
Ale warto! :D


Macie jeszcze jakies wolne miejsca w AWF-ie? ;)
Ja teoretycznie kompa mam w porządku ale przydałoby się wydać te 120-150 zł na kolejne 1 GB ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 20:06, lancuch napisał:

moj stary tez nawet mi kazal zarezerwowac EK i powiedzial ze sam za nie zaplaci bo mam 26 imieniny
ale ksiazke czytal jak zobaczyl jak ja ja pochlanial i sam mowil ze dobrze sa takie sceny bo
trza sie rozwijac :P


Hehe chciałbym mieć takich rodziców."Synu wiemy że nie cierpisz czytać wieć masz, kupiliśmy ci grę śmiało psuj sobie oczy i zdrowie przed monitorem" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm obejrzałem ten 11 minutowy filmik i muszę powiedzieć, że zrobił na mnie skurczybyk wrażenie. Jest całkiem niezły, sama gra nie jest liniowa z tego co wynika a dany problem można rozwiązać na kilka ciekawych pomysłów. No i ta alchemia też nie głupia, kojarzy mi się z WoWem a tam ona jest ciekawie rozwiązana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 20:56, oOreVenOo napisał:

a dany problem można rozwiązać na kilka ciekawych pomysłów.


Faktycznie, zamordowanie strażników lub ich przekupienie to doprawdy ciekawy pomysł ;] Eee, Ameryki Wiedźmin nie odkryje, ale to będzie pokaz dobrego rzemiosła w stylu Gothica. Na razie najciekawiej prezentuje się system walki, który jak na RPG''owe realia jest dość widowiskowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:03, MateoKiszlo napisał:

Faktycznie, zamordowanie strażników lub ich przekupienie to doprawdy ciekawy pomysł ;] Eee,
Ameryki Wiedźmin nie odkryje, ale to będzie pokaz dobrego rzemiosła w stylu Gothica. Na razie
najciekawiej prezentuje się system walki, który jak na RPG''owe realia jest dość widowiskowy.

Nie wierzę, Ty i słowa pochwały dla Wiedźmina? :) No no, nawracamy się? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że na zamordowaniu bądź przekupieniu strażników pomysły się nie kończą, trudno żeby każdy problem miał po XX rozwiązań bo to lekko nie możliwe. Z tą Ameryką to może być różnie. Gra może być naprawdę dobra i podbić nie jeden rynek gier komputerowych ale to się okażę, nie ma co gdybać na ten temat. System walki jest ciekawy, te "pauzy" w trakcie kojarzą mi się bodajże z KotOR''em. Tam było podobnie, to jest ciekawy pomysł i wielce pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować