Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2007 o 15:54, Gall historyk napisał:

Dokładnie teraz już wiem że bedą do wyboru jakieś frakcje:)


Aby doprecyzować: gracz podczas fabuły będzie dokonywał różnych wyborów, które sprawią, że niektóre osoby zaczną go lubić bardziej, a inne mniej. Są to pewnego typu frakcje, aczkolwiek mogą nie być tak oczywiste na pierwszy rzut oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:04, Gall historyk napisał:

Też to zauważyłem być może zostanie to poprawione .


Macie rację, woda reaguje wyłącznie na postać gracza. W tej chwili nie możemy już niestety niczego poprawić w grze, bo buildy finalne zostały zamknięte.

Ale dopiszę to sobie do ewentualnych poprawek do patch''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:09, Thilnenn napisał:

Są to pewnego typu frakcje, aczkolwiek
mogą nie być tak oczywiste na pierwszy rzut oka :)


Hmm no to dobrze że nie bedą to jakieś typowe frakcje tylko zupełnie coś nowego :)

Thandruil witamy kolejnego Redowca,miło poznać i dzięki za tak szybką odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:13, Thandruil napisał:

> Też to zauważyłem być może zostanie to poprawione .
>

Macie rację, woda reaguje wyłącznie na postać gracza. W tej chwili nie możemy już niestety
niczego poprawić w grze, bo buildy finalne zostały zamknięte.

Ale dopiszę to sobie do ewentualnych poprawek do patch''a :)


Teraz, gdy tematem wreszcie zainteresowali się członkowie "Wiedźmin Team" może wreszcie zostaną wyjaśnione wątpliwości dot. zamówień. Jaśniej: kilku userów zauważyło, że w statusie zamówienia na sklep.gram.pl data wysyłki ustalona jest na 09.10.2007r. Teraz pytanie, czy takie coś jest możliwe? Tzn czy wersja kolekcjonerska (a więc i polska wersja gry) jest już w 100% gotowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo przeczytałem na stronie o wiedźminie że odpalili go na takim kompie: 1,7GHz, 512 MB RAM i nawet ładnie chodził czy ta informacja została jakoś potwierdzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:21, Widow4 napisał:

elo przeczytałem na stronie o wiedźminie że odpalili go na takim kompie: 1,7GHz, 512 MB RAM
i nawet ładnie chodził czy ta informacja została jakoś potwierdzona


nieoficjalnie przez garnka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:18, qn.ik napisał:

> > Też to zauważyłem być może zostanie to poprawione .
> >
>
> Macie rację, woda reaguje wyłącznie na postać gracza. W tej chwili nie możemy już niestety

> niczego poprawić w grze, bo buildy finalne zostały zamknięte.
>
> Ale dopiszę to sobie do ewentualnych poprawek do patch''a :)

Teraz, gdy tematem wreszcie zainteresowali się członkowie "Wiedźmin Team" może wreszcie zostaną
wyjaśnione wątpliwości dot. zamówień. Jaśniej: kilku userów zauważyło, że w statusie zamówienia
na sklep.gram.pl data wysyłki ustalona jest na 09.10.2007r. Teraz pytanie, czy takie
coś jest możliwe? Tzn czy wersja kolekcjonerska (a więc i polska wersja gry) jest już w 100%
gotowa?


Od strony kodu - tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:21, Widow4 napisał:

elo przeczytałem na stronie o wiedźminie że odpalili go na takim kompie: 1,7GHz, 512 MB RAM
i nawet ładnie chodził czy ta informacja została jakoś potwierdzona


Uruchomiliśmy testowo grę na takim komputerze. Udało się nam przejść kawałek prologu. Oczywiście były to najniższe ustawienia graficzne. Jednak procesor (w tym wypadku Athlon XP) jest poniżej wymagań minimalnych, czyli nie gwarantujemy, że u każdego gra będzie działać w podobnej konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:21, YarpenZirgin napisał:

> elo przeczytałem na stronie o wiedźminie że odpalili go na takim kompie: 1,7GHz, 512 MB
RAM
> i nawet ładnie chodził czy ta informacja została jakoś potwierdzona

nieoficjalnie przez garnka.


ale nie jest to informacja pewna na 100%

o już dostałem odpowiedź dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:26, YarpenZirgin napisał:

rany, czytanie ze zrozumieniem jest faktycznie problemem w tym kraju

EDIT: o właśnie;)


jeśli ten post jest skierowany do mnie to chciałem cie poinformować panie idealny że jak dodawałem post to nie wiedziałem odpowiedzi od Thandruil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna, ale tak zwlekali z premierą, że według mnie grafika już dawno się zestażała. Te błyski i lśnienia to wszystko OK, ale postacie takie kanciaste, co moim zdaniem wychodzi na minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh kolejna przesada ..przeciez wiedźmin naprawde swietnie wyglada grafa jest b.dobra, a przeez caly proces tworzenia grafa ulegala zmianom a moze widzilaes screeny gdzie grafa byla na minimalnych?a tak poza tym widziales jak ta gra wygladala w 2004?skoro teraz jest kanciasta to jaka byla 3 lata temu?wszytsko zrobione w paincie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra wygląda bardzo dobrze, jak na zrobioną na aurorze(przypomnijcie sobie NWN, apotem popatrzcie na wiedźmina). Mówiłem już to ale powtórzę: ludzie z CDPRed odwalili kawał dobrej roboty.;) Poza tym w grach RPG grafika nie jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować