Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2007 o 22:55, Marko Pele napisał:

A sorki nie dałem :P Niestety są to skany wiec będę dawał pojedynczo (duzy rozmiar).

W poprzednim cda była świetna reklama, też dwuczęściowa, ale nie mam przy sobie tego numeru :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 22:55, Marko Pele napisał:

A sorki nie dałem :P Niestety są to skany wiec będę dawał pojedynczo (duzy rozmiar).



Nie wiem czy to zamierzone ale martwy rycerz ma zbroję Gondorczyka z Lotr''a ( film i figurki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 23:09, Mr. Cin napisał:

> A sorki nie dałem :P Niestety są to skany wiec będę dawał pojedynczo (duzy rozmiar).


Nie wiem czy to zamierzone ale martwy rycerz ma zbroję Gondorczyka z Lotr''a ( film i figurki)


Myślę że to na pewno przypadek. Ot bujna wyobraźnia twórcy.
Mycha ---> Scan nie oddaje piękna tej reklamy niestety, ale sporo mówisz że i tak wygląda świetnie to mogę się tylko zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 23:03, Mychaa napisał:

> A sorki nie dałem :P Niestety są to skany wiec będę dawał pojedynczo (duzy rozmiar).
W poprzednim cda była świetna reklama, też dwuczęściowa, ale nie mam przy sobie tego numeru
:?



To była taka pół naga kobieta i podpis dla jednych kusząca propozycja, a na następnej stronie Geralt ja zabija bo okazuje się potworem i podpis dla innych po prostu praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 22:59, Marko Pele napisał:

Sorki za Double posta ale inaczej się nie dało niestety.


Czy spostrzegliście może, że srebrny miecz jest jakiś taki krótki? I jakby źle narysowany? Może to ja mam zeza... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 07:23, knopfler napisał:

> Oto wizualizacja wersji podstawowej:
>
> http://www.gram.pl/upl/artykul/120071010190748.jpg
>
> Nice ;)
Kurcze super to wygląda jak na wersję podstawową, która kosztuje przecież tylko 80 zł (z wpln).


Ja tam kupiłem za 8 dych bez wPLN :P (na sklep.gram.pl oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 08:15, batonmars napisał:

> Oto wizualizacja wersji podstawowej:
>
> http://www.gram.pl/upl/artykul/120071010190748.jpg
>
> Nice ;)


No no wyglada o wiele lepiej niż się spodziewalem :) świetnie :) Etui wymiata :)


Trzeba pamiętać, że "obraz nie przedstawia zdjęcia tylko graficzny projekt i może nieznacznie różnić się..", więc z zachwytami czekamy do momentu dostania pudełka w łapki ^^ Już widzę te posty "dostałem!!! DOSTAŁEM, PIERWSZY!!" :D "Nie, nie to JA byłem pierwszy, tylko mi Net nawala!" <rotfl>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 22:25, Nathais napisał:

Zastanawia mnie jednak to, że skoro gra zaczyna się po tych wydarzeniach z książek, to jak
będzie wyglądała struktura miast? Chodzi mi tu o gospodarkę, czy będzie panował głód. Inna
sprawa - Sapkowski w swym dobry dziele odzwierciedlił nasz świat - ciekawi mnie przez to "poziom
technologiczny"... :P

>

W świecie został uwzględniony fakt, że niedawno przeszła wojna. We wsiach są opuszczone domostwa, gdzieniegdzie groby, niektórzy narzekają na głód. Jeśli chodzi o poziom technologiczny świata to staraliśmy sie wzorować na sadze, czyli świat z jednej strony średniowieczny, ale z drugiej strony czarodzieje znają takie pojęcia jak genetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ma się sprawa ze skakaniem Geralta? Miało nie być takiej możliwości i zastanawiam się , czy z tego powodu gra nie będzie zbyt 2-wymiarowa.To przecież normalne , że w ładnej okolicy chciałoby się wleźć na jakiś głaz i trochę rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 11:38, KrzychW napisał:

A jak ma się sprawa ze skakaniem Geralta? Miało nie być takiej możliwości i zastanawiam się
, czy z tego powodu gra nie będzie zbyt 2-wymiarowa.To przecież normalne , że w ładnej okolicy
chciałoby się wleźć na jakiś głaz i trochę rozejrzeć.


Na niektóre wzniesienia Geralt "wspina się" automatycznie, ale skakania jako takiego - nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 11:38, KrzychW napisał:

A jak ma się sprawa ze skakaniem Geralta?

Skakania nie ma, ale jeśli na jakieś wzgórze chcesz wejść, to wejdziesz bez skakania. Oczywiście o ile jest to obszar chadzalny.

Edit: no proszę, nie zdążyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 11:46, Thandruil napisał:

> A jak ma się sprawa ze skakaniem Geralta? Miało nie być takiej możliwości i zastanawiam
się
> , czy z tego powodu gra nie będzie zbyt 2-wymiarowa.To przecież normalne , że w ładnej
okolicy
> chciałoby się wleźć na jakiś głaz i trochę rozejrzeć.
>

Na niektóre wzniesienia Geralt "wspina się" automatycznie, ale skakania jako takiego - nie
ma.


Nie ma skakania?! Żartujecie? No jak boga kocham, co dzień ciekawsze wieści...faktycznie coraz bardziej "rewolucyjny" ten wasz wiedźmin :(
i są obszary niechadzalne? dużo ich jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 11:48, castlerock napisał:

Nie ma skakania?! Żartujecie?

No dobrze, jeśli to tak ważne - ok, skakanie jest. Możesz np. przeskoczyć przez przeciwników aby wydostać się z okrążenia. Happy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na niektóre wzniesienia Geralt "wspina się" automatycznie, ale skakania jako takiego - nie

Dnia 11.10.2007 o 11:46, Thandruil napisał:

ma.


Trochę szkoda , ale jeszcze nie oceniam tego rozwiązania.Dużo zależy od ukształtowania terenu i tego , co gra zaoferuje oprócz czystej eksploracji.Po 26-tym zobaczymy i ocenimy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować