Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2007 o 07:39, batonmars napisał:

>
> > ten filmi juz rzeczywiscie troche ma... byl annoucedowany na stronie witchera jakos
2
> czy 3
> > dni temu
> I chyba tylko tam, bo poza wp.pl i oficjalną stroną nigdzie go w sieci nie ma.
> Hmm...2-3 dni to wciąż nie tak dużo:)


Ten filmik najwcześniej ukazał się na IGN.com...


Ale tu jest wersja z napisami po polsku ;) I szczerze mówiąc ze dwie rzeczy źle zrozumiałem (tzn prawie dobrze, ale nie do końca :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 08:46, Mychaa napisał:

> Polecam lekturę tego tekstu dla wszystkich, którzy po raz kolejny noszą się z zamiarem
zadania
> pytania z cyklu "czy mi pójdzie na XXXXX":
>
> http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=895&p=1798
>

Wow nie wiedziałem że istnieje geforce 66000. To już obsługuje pewnie i DX 12 :D


To pewnie ten legendarny model, na którym można zauważyć takie efekty jak rozszerzanie się źrenic u NPCów, gwałtowny wzrost rzęs i poczuć wątpliwie przyjemne zapachy od bohatera, który całą grę chodzi w tym samym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 08:18, qn.ik napisał:

Polecam lekturę tego tekstu dla wszystkich /.../


Hmmm...
Ciekawa sprawa. Mojej grafiki nie ma ani w obsługiwanych ani w nieobsługiwanych kartach. Ktoś zapomniał o całej serii GeForce 4 Titanium ;)
Tak, wiem. Nie mam co się łudzić. I tak czeka mnie wymiana grafiki/kompa, żeby móc odpalić Wiedźmina :P

EDIT:
GeForce'ów 3 też widzę nie ma ani na jednej ani na drugiej liście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:14, ^RaZZieL^ napisał:

>
> Zapewne masz racje,trochę szkoda bo po skończonej X-któryś tam raz grze i wykończonych
watkach
> do oporu,cos takiego przedłużyłoby życie grze ^^ Może Wiedźmin tudzież Zaklinać nie potrzebuje

> takich sztucznych przedłużeń,ale miło byłoby posłuchać dialogów w języku naszych braci
zza
> południowej granicy ^^
>

Wydaje mi się, że w większości przypadków życie grze może przedłużyć tylko i wyłącznie tryb
multi oraz w niektórych przypadkach edytor poziomów do tworzenia nowych scenariuszy. Nie wiem
czy coś takiego będzie razem z Wiedźminem dostępne, a dobrze by było. Fani tworzą wiele ciekawych
modyfikacji ;)


W wersji pudełkowej - nie. Ale bardzo prawdopodobne, że modderski zestaw narzędzi będzie można ściągnąć ze strony po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 10:18, Thandruil napisał:


W wersji pudełkowej - nie. Ale bardzo prawdopodobne, że modderski zestaw narzędzi będzie można
ściągnąć ze strony po premierze.


Było by świetnie, NWN zarówno pierwsze jak i drugie napewno na tym zyskało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, kiedy była mowa i gdzie znajde jakas dyskusje na temat zmiany pudelek na plytki bo jakos ten fakt mi umknal, a szczerze mowiac srednio mi do gustu przypadly te slim boxy. Z gory dzieki, a niestety nie mam czasu walkowac 300 stron postow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 08:18, qn.ik napisał:

Polecam lekturę tego tekstu dla wszystkich, którzy po raz kolejny noszą się z zamiarem zadania
pytania z cyklu "czy mi pójdzie na XXXXX":

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=895&p=1798

Wszystko powinno być jasne [mam na myśli przede wszystkim (nie)obsługiwane karty graficzne].


Hmm... Mnie zastanawia jedno czym się różni Radeon9800 od 9550 technologicznie że jeden jest obsługiwany a drugi już nie? A może to rozwiązanie czysto software''owe typu if Radeon>=9800 run else rzuć błąd ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decyzja o zmianie pudełek zapadła na pewno przed 27 VI 2007 (data rozpoczęcia przyjmowania pre-orderów), nie jestem jednak pewien czy ta dyskusja miała miejsce tutaj czy też w innym temacie (trochę tego jest).
Wiem że odpowiedź nie jest zbyt precyzyjna ale nie udało mi się znaleźć gdzie dokładnie to było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 11:15, MightyBF napisał:

Ja mam pytanie, kiedy była mowa i gdzie znajde jakas dyskusje na temat zmiany pudelek na plytki
bo jakos ten fakt mi umknal, a szczerze mowiac srednio mi do gustu przypadly te slim boxy.
Z gory dzieki, a niestety nie mam czasu walkowac 300 stron postow :D


W koncu jakas reakcja, bo niestety zmiana designu EK jest rozczarowujaca :( Coz takiego wyjatkowego w slimach? - dostaje sie to samo, co w podstawowej i CD-Project za przeproszeniem zaoszczedzilo sobie na klimatycznych, o kolekcjonerskiej jakosci digipackach (ci ktorzy nie wiedza o co chodzi, moga sobie sprawdzic zdjecia np. na aukcjach allegro) za podporke biorac glosy zaledwie kilku osob, ktore przewinely sie na przelomie czerwca i lipca, i w tym watku, a glownie pod tematami z listami rezerwowymi. Z kolei CD-Project natomiast nie ustosunkowalo sie do glosow, w tym mojego, sprzeciwiajacych sie takiej zmianie. Zapadla dwumiesieczna cisza i ni stad, ni zowad, zapewnie w reakcji na jeden post forumowicza (a jakze, w tym watku) domagajacego sie pokazania nowej wizualizacji, mamy takie toto :(

Z mojej strony ogromny minus dla CD-Project (i przyznaje, przez mysl przemknela mi herezja o anulowaniu mojego zamowienia EK) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam żeby nowe opakowania były beznadziejne. W czerwcu przed startem pre-orderów solidnie się zastanawiałem czy nie zamówić normalnej edycji Wiedźmina właśnie z tego względu że podobała mi się bardziej od digi-packa zawartego w EK. Ostateczną decyzję że jednak warto zamówić EK podjąłem właśnie wtedy kiedy się dowiedziałem o tej zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja pisalam, ze sa beznadziejne? - po prostu nie ma nic w nich wyjatkowego i tyle. Gwoli scislosci dodam tez, ze glosow przeciwko zmianie nie bylo wcale mniej, niz za, a zreszta malo kto sie spodziewal, ze CDP cokolwiek zmieni, ale widac, finanse rzadza.
A zreszta, skoro bardziej pasowala komus wersja podstawowa, bez najmniejszego problemu znajdzie sie chetny na EK, zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną rzeczą która bardziej mi się podobała w edycji podstawowej było opakowanie, pod każdym innym względem EK jest lepsze (bo zawiera wszystko to co podstawka + dodatki).
Co do digi-packa to jakoś on do mnie nie przemawia, z jakiegoś względu nie lubię z niego korzystać - ot kwestia gustu, choć rozumiem że ktoś inny może mieć zupełnie odwrotne zdanie.

P.S.
Po siedmiu godzinach spędzonych na zamawianiu EK z pewnością jej nie oddam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 12:36, Karharot napisał:

Po siedmiu godzinach spędzonych na zamawianiu EK z pewnością jej nie oddam:)



Mi dopiero po 22giej się udało.Trzeba było sporo się namęczyć.Za to nie muszę EK szukać na aukcjach za wariackie 400zł. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało o 22:06:) Zasiadłem do kompa kwadrans przed 15 przekonany że problemy owszem mogą być ale zamawianie potrwa góra godzinę... oj wiele, wiele brzydkich słów padło tego dnia...
Swoją drogą na liście zamówień dzieli nas tylko 19 numerów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko:
W CD-Projekt INSIDER (z CD-Action) jest napisane ze instrukcja ma 64 strony, a poradnik 80.Jednak kupujac na gram.pl mamy "podwyzszonej jakosci instrukcje i poradnik".Czy wie ktos czym jest ta podwyzszona jakosc-lepsza jakosc papieru,wieksza liczba stron??
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy :
Koszulka (nosić nie będę)
medalion (do kluczyków chyba że)
artbook (do przeczytania raz)
bestariusz (j/w)
karty (grać nie będę)
są warte dla mnie 120 zł (różnica w cenie między wydaniami) ?
ODP NIE !
Zatem mimo, że mam zaklepaną EK to jej nie zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 13:20, Evil Khan napisał:

Czy :
Koszulka (nosić nie będę)
medalion (do kluczyków chyba że)
artbook (do przeczytania raz)
bestariusz (j/w)
karty (grać nie będę)
są warte dla mnie 120 zł (różnica w cenie między wydaniami) ?
ODP NIE !
Zatem mimo, że mam zaklepaną EK to jej nie zamówię.


Bardzo podobne mam zdanie, jak wyżej wymieniony kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować