Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2007 o 19:57, Gol Galad napisał:

No, czyli wskazuje to, na to, że ludzie zaczęli zdeka ze strachu anulować zamówienia.......

Czemu ze strachu?

Ja bez żadnych oporów potwierdziłem zamówienie...
Natomiast mój znajomy anulował, ze względu na to że żal mu kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 19:57, Gol Galad napisał:

> Udalo mi sie zakupic Edycje Kolekcjonerska (dzisiaj na stronie gram.pl)!! Zapisalem sie
na
> liste rezewowa. Jezeli ktos ma jeszcze chrapkę na EK to niech sie zapisze na liste a nie
kupuje
> na allegro za 300-400 zl!!
No, czyli wskazuje to, na to, że ludzie zaczęli zdeka ze strachu anulować zamówienia.......

Raczej stawiałbym na ko(s)miczne wymagania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:03, Bartek 93 napisał:

> > Udalo mi sie zakupic Edycje Kolekcjonerska (dzisiaj na stronie gram.pl)!! Zapisalem
sie
> na
> > liste rezewowa. Jezeli ktos ma jeszcze chrapkę na EK to niech sie zapisze na liste
a nie
> kupuje
> > na allegro za 300-400 zl!!
> No, czyli wskazuje to, na to, że ludzie zaczęli zdeka ze strachu anulować zamówienia.......

Raczej stawiałbym na ko(s)miczne wymagania:/


Nie czytałeś przypiętego posta? Wszystkie wymagania są tam podane i zak bardzo źle nie jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:17, Wolus1 napisał:

> > > Udalo mi sie zakupic Edycje Kolekcjonerska (dzisiaj na stronie gram.pl)!! Zapisalem

> sie
> > na
> > > liste rezewowa. Jezeli ktos ma jeszcze chrapkę na EK to niech sie zapisze na
liste
> a nie
> > kupuje
> > > na allegro za 300-400 zl!!
> > No, czyli wskazuje to, na to, że ludzie zaczęli zdeka ze strachu anulować zamówienia.......

>
> Raczej stawiałbym na ko(s)miczne wymagania:/
>

Nie czytałeś przypiętego posta? Wszystkie wymagania są tam podane i zak bardzo źle nie jest.
:)


Ja stawiam, że czytał go nawet jako pierwszy :D Zobacz na autora przypiętego posta :D

Taaa, a dlaczego jeden ma rangę przewodniczący, a drugi delegat?! Czyżby ktoś się mocno podszywał (nawet avatarem?!)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:19, qn.ik napisał:

Ja stawiam, że czytał go nawet jako pierwszy :D Zobacz na autora przypiętego posta :D


łups, mała wpadka, wielkie sorki, ale jakoś tak... no nieważne :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu leciała na Hyperze relacja z jakiś targów na których prezentowany był Witcher. Nie powiem - prezentacje Wiedźmina obejrzałem kilkakrotnie... Choć jeśli mam być szczery to zdecydowanie bardziej od gry podobała mi się pani z CDP prowadząca prezentację (mrauu ;)).
Czy do edycji kolekcjonerskiej dołączacie filmik z tej prezentacji? Bo jeśli tak to będę musiał rozważyć jej kupno. Zamiast wymyślać kampanie wyborcze wrzućcie go lepiej na youtube reklama gwarantowana, wszyscy na pewno zapamiętają tytuł (mniejsza o przebieg samej gry ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:22, Namaru napisał:

Swego czasu leciała na Hyperze relacja z jakiś targów na których prezentowany był Witcher.
Nie powiem - prezentacje Wiedźmina obejrzałem kilkakrotnie... Choć jeśli mam być szczery to
zdecydowanie bardziej od gry podobała mi się pani z CDP prowadząca prezentację (mrauu ;)).

Czy do edycji kolekcjonerskiej dołączacie filmik z tej prezentacji? Bo jeśli tak to będę musiał
rozważyć jej kupno. Zamiast wymyślać kampanie wyborcze wrzućcie go lepiej na youtube reklama
gwarantowana, wszyscy na pewno zapamiętają tytuł (mniejsza o przebieg samej gry ;)).


Eee.. Hormony walą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:51, Warrior Within napisał:

> chcesz jakieś nowe zdjęcie? :P
Najlepiej umieść ja na forum, bo nei tylko RobeN jest zainteresowany jak teraz wygląda EK(i
to etui które jest świetne w normalnej edycji).



człowieku, RobeN chce MOJE zdjęcie a nie EK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak to dzieki :P
a i mam niusa
chyba kazdy wie ze gerlat postanowil startowac w wyborach wiec dzis znalazlem w jakiejs "szarej" gazecie (na szarym papierze) mejbi wyborcza plakat wyborczy wiedzmiarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:36, Deivid179 napisał:

Elo wam czy gra pójdzie mi na :

Win XP
Pamięć Ram 1024MB (za tydzień 2048MB)
Procek AMD Athlon 64 3700+
Grafika GeForce 7600GS


Grrr.. hrrr... wrrr.. trzymajcie mnie, nie chcę degrada za nadużywanie wulgaryzmów... zzzZZZzzz chrrr...

CZYTAJCIE PRZYPIĘTEGO POSTA, OBYWATELU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:29, YarpenZirgin napisał:

człowieku, RobeN chce MOJE zdjęcie a nie EK:)

eh..Tak to jest jak się pisze na forum po powrocie z pracy następnym razem musze pierw odpocząć i wypić kawe aby kojażyć dobrze fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:38, qn.ik napisał:

> Elo wam czy gra pójdzie mi na :
>
> Win XP
> Pamięć Ram 1024MB (za tydzień 2048MB)
> Procek AMD Athlon 64 3700+
> Grafika GeForce 7600GS

Grrr.. hrrr... wrrr.. trzymajcie mnie, nie chcę degrada za nadużywanie wulgaryzmów... zzzZZZzzz
chrrr...

CZYTAJCIE PRZYPIĘTEGO POSTA, OBYWATELU!



Trzymam cię, trzymam tylko nie wyrywaj się tak...

Deivid179---> Jeśli już musisz to wiedzieć to tak, pójdzie ci. To ja się martwię czy mi pójdzie, ale jakoś to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:17, Wolus1 napisał:

Nie czytałeś przypiętego posta?

Nie :P
>Wszystkie wymagania są tam podane i zak bardzo źle nie jest.

Dnia 16.10.2007 o 20:17, Wolus1 napisał:

:)

Tja... kompy będące nowymi rok temu pod te wymagania ledwo podchodzą
PS: tnij posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:02, Bartek 93 napisał:

Tja... kompy będące nowymi rok temu pod te wymagania ledwo podchodzą


Ja mam kompa dwuletniego i jakoś spełnia wymagania :-P

Co do samej gry - nie wiem czemu, ale mój entuzjazm opadł. Przez chwilę nawet myślałem o rezygnacji z zamówienia Edycji Kolekcjonerskiej, ale czas spędzony na próbie zamówienia jej nie mógł pójść na marne.
Nie czekam już z takim zapałem/niecierpliwością jak wcześniej - przyjdzie, to przyjdzie, pogram.
Ale bez emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:02, Bartek 93 napisał:

Tja... kompy będące nowymi rok temu pod te wymagania ledwo podchodzą


Bez przesady:) Ja swojego kompa upgradowałem jeszcze pod Obliviona i wymagania minimalne spełniam. A to że optymalne są powyżej to już norma, zresztą to nawet dobrze bo dowodzi że gra może wykorzystać możliwości silnego sprzętu jeśli tylko da się jej taką szansę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować