Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Jeszcze korniszonkiem.
Tak mnie zastanawia, bo chyba popełniłem wielki błąd - wybrałem przesyłkę pocztą. Zatem kiedy powinienem się spodziewać Wiedźmina? 24-25? Wszak to wciąż pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 08:20, Nathais napisał:

Jeszcze korniszonkiem.
Tak mnie zastanawia, bo chyba popełniłem wielki błąd - wybrałem przesyłkę pocztą. Zatem kiedy
powinienem się spodziewać Wiedźmina? 24-25? Wszak to wciąż pre-order.


Poczta deklaruje się dostarczyć paczkę w 1-3 dni roboczych. Wszyscy jednak doskonale wiemy, że nieraz ta sztuka "troszeczkę" się nie udaje :D. Ale powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 07:52, nazgul47 napisał:


>...

Dnia 19.10.2007 o 07:52, nazgul47 napisał:


Co do EK w innych krajach: w takich chwilach nie żałuję, że jeszcze nie wyemigrowałem :P Polskie
EK są bardzo często dużo lepsze od tych zachodnich, choćby patrząc na przykładzie gry "World
in Conflict". A poza tym to polska gra, więc CDP najbardziej będzie dbał o polskich graczy.


Jestesmy w znacznie lepszej sytuacji :) na zachodzie EK kosztuje odpowiednio 53ojro albo 40funtów
(Game.co.uk/Amazon.de), a w pudle nie znajdziemy polowy zawartosci, czyli medalionu, albumu, kart i
opowiadania Sapka, co swoja droga dziwi mnie ze opowiadanie tez jest PL Exclusive. Wkoncu byla by to
dodatkowa reklama prozy Sapkowej w Wielkim Swiecie. :D

A z ciekawosci zapytam opowiadanie bedzie zupelnie nowym dzielem Sapka czy odgrzanym kotletem z istniejacych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:10, MightyBF napisał:

Jestesmy w znacznie lepszej sytuacji :) na zachodzie EK kosztuje odpowiednio 53ojro albo 40funtów
(Game.co.uk/Amazon.de), a w pudle nie znajdziemy polowy zawartosci, czyli medalionu, albumu,
kart i
opowiadania Sapka, co swoja droga dziwi mnie ze opowiadanie tez jest PL Exclusive. Wkoncu byla
by to
dodatkowa reklama prozy Sapkowej w Wielkim Swiecie. :D

Słyszałeś takie powiedzenie, "leżącego się nie kopie"? ;) Otóż ja jestem zmuszony kupić sobie w najlepszym wypadku taką "Edycje Kolekcjonerską"... A jak nie wypali mój szczwany plan z szybkim wzbogaceniem się to pozostanie mi wersja podstawowa, która oprócz płyty z grą zawiera nawet instrukcję! <strzela sobie w głowę>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:10, MightyBF napisał:

>
>...
>
> Co do EK w innych krajach: w takich chwilach nie żałuję, że jeszcze nie wyemigrowałem
:P Polskie
> EK są bardzo często dużo lepsze od tych zachodnich, choćby patrząc na przykładzie gry
"World
> in Conflict". A poza tym to polska gra, więc CDP najbardziej będzie dbał o polskich graczy.


Jestesmy w znacznie lepszej sytuacji :) na zachodzie EK kosztuje odpowiednio 53ojro albo 40funtów
(Game.co.uk/Amazon.de), a w pudle nie znajdziemy polowy zawartosci, czyli medalionu, albumu,
kart i
opowiadania Sapka, co swoja droga dziwi mnie ze opowiadanie tez jest PL Exclusive. Wkoncu byla
by to
dodatkowa reklama prozy Sapkowej w Wielkim Swiecie. :D

A z ciekawosci zapytam opowiadanie bedzie zupelnie nowym dzielem Sapka czy odgrzanym kotletem
z istniejacych?



Opowiadanie ma tytuł " Wiedźmin " i zostało wydane w 1996 roku na łamach magazynu Fantastyka chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:26, Mychaa napisał:

Znowu ktoś sprzedaje konto gram z wiedzminem na allegro :/


Idiota. Wystarczy teraz Policję nasłać, żeby podali się za kupującego i koleś wpada. Ale ludzie są głupiii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 07:31, qn.ik napisał:

IMO na laptopie można będzie pograć, bo brak wsparcia dla kart graficznych w laptopach właściwie
nic nie znaczy. Tj praktycznie zawsze gry działają (nie mówię tu o zintegrowanych grafikach).

Nawet nie wiesz jak mi poprawiłeś humor z rana :D Jednak nadal nie jestem pewien co do Wiedźmina na moim laptopie, bo taki CoD2 już mi się ścinał na low detalach... :/

Dnia 19.10.2007 o 07:31, qn.ik napisał:

Myślę, że w miarę komfortowo będzie można pograć w Wiedźmina w med/high detalach na konfiguracji:
C2D, 2Gb RAM, Radeon HD2600 lub GF 8600M GT...

To właśnie mój konfig :) Nie jestem tylko pewien co do karty graficznej, w każdym razie ma 128 MB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:26, Mychaa napisał:

Znowu ktoś sprzedaje konto gram z wiedzminem na allegro :/

Widac ile EK zostalo zmarnowanych na Allegro.
Nie warto przeplacac kilka razy, lepiej poczekac az EK pojawia sie w uzywkach za rozsadne pieniadze,
tak tez zrobilem w przypadku Company of Heroes i uzywke kupilem w cenie zwyklej edycji,
a na Allegro dochodzily do 500 zeta za EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:36, Igor FCBayern napisał:

> IMO na laptopie można będzie pograć, bo brak wsparcia dla kart graficznych w laptopach
właściwie
> nic nie znaczy. Tj praktycznie zawsze gry działają (nie mówię tu o zintegrowanych grafikach).

Nawet nie wiesz jak mi poprawiłeś humor z rana :D Jednak nadal nie jestem pewien co do Wiedźmina
na moim laptopie, bo taki CoD2 już mi się ścinał na low detalach... :/
> Myślę, że w miarę komfortowo będzie można pograć w Wiedźmina w med/high detalach na konfiguracji:

> C2D, 2Gb RAM, Radeon HD2600 lub GF 8600M GT...
To właśnie mój konfig :) Nie jestem tylko pewien co do karty graficznej, w każdym razie ma
128 MB...


Nie Mb zdobią Twoją kartę graficzną ;) Podaj model to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:30, Długi18 napisał:

Opowiadanie ma tytuł " Wiedźmin " i zostało wydane w 1996 roku na łamach magazynu Fantastyka
chyba :P

Zostalo tez wydane w pierwszym tomiku Ostatnim Zyczeniu :/
Co za rozczarowanie ze Sapkowi nie chcialo sie skrobnac 15 stron niczego nowego, czyzby mial awersje do Wiedzmina po latach ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:45, Mychaa napisał:

Teraz dopiero zauważyłem zegar odliczający czas do premiery wiedźmina. To już tylko 6 dni :))
6 dłuuuugich dni


Ja tam widzę dni 7.. Faktycznie, niedawno licznik wskazywał na 25 października jako docelową datę premiery, ale jak widać prawdopodobnie była to pomyłka..

Dnia 19.10.2007 o 09:45, Mychaa napisał:

Zostalo tez wydane w pierwszym tomiku Ostatnim Zyczeniu :/
Co za rozczarowanie ze Sapkowi nie chcialo sie skrobnac 15 stron niczego nowego, czyzby mial
awersje do Wiedzmina po latach ? ;/


Już nie te lata, może nie to samo natchnienie? To tak, jakby robotnikowi na emeryturze kazać nagle dom stawiać (sorry za takie porównanie ASiulku :D). IMO jest oczywiste, że z grą Wiedźmin sprzedawana jest powieść pod takim samym tytułem. Od niej wszystko się przecież zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:40, qn.ik napisał:

Nie Mb zdobią Twoją kartę graficzną ;) Podaj model to pogadamy.

Tu jest właśnie problem...Wstyd się przyznać, ale nie wiem :P Nigdy się w to nie zagłębiałem,a laptopa mam od ok miesiąca... Sprawdziłbym teraz kartę graficzną, ale lap stoi w pokoju rodziców, którzy jeszcze smacznie śpią i nie będę teraz robił hałasu. Za to mam jeszcze drugiego laptopa u siebie w pokoju... Celeron 2GHz, 1 GB RAM, grafika ATI RADEON XPRESS 200M Series :/ Na tym konfigu pewnie nie pogram komfortowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:51, Igor FCBayern napisał:

> Nie Mb zdobią Twoją kartę graficzną ;) Podaj model to pogadamy.
Tu jest właśnie problem...Wstyd się przyznać, ale nie wiem :P Nigdy się w to nie zagłębiałem,a
laptopa mam od ok miesiąca... Sprawdziłbym teraz kartę graficzną, ale lap stoi w pokoju rodziców,
którzy jeszcze smacznie śpią i nie będę teraz robił hałasu. Za to mam jeszcze drugiego laptopa
u siebie w pokoju... Celeron 2GHz, 1 GB RAM, grafika ATI RADEON XPRESS 200M Series :/ Na tym
konfigu pewnie nie pogram komfortowo...


XPRESS.. przemilczmy :D A może model lapka przynajmniej pamiętasz? Wtedy pewnie bym sobie go skojarzył z grafiką. Zmartwiły mnie trochę osiągi w CoD2.. Dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:49, qn.ik napisał:


Ja tam widzę dni 7.. Faktycznie, niedawno licznik wskazywał na 25 października jako docelową
datę premiery, ale jak widać prawdopodobnie była to pomyłka..

6 dni 14h :)
Tych 14h poprostu nie chcę widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:55, Mychaa napisał:

>
> Ja tam widzę dni 7.. Faktycznie, niedawno licznik wskazywał na 25 października jako docelową

> datę premiery, ale jak widać prawdopodobnie była to pomyłka..
>
6 dni 14h :)
Tych 14h poprostu nie chcę widzieć


No, jeśli chcesz sobie maksymalnie skrócić czas oczekiwania, to odliczaj do najbardziej optymistycznego terminu otrzymania PRE-ORDERa, tj 23 października ;) I wtedy będzie już 4 dni :D (bo dzisiaj 14h, potem 3 dni i gdzieś tak do popołudnia, do momentu przyjazdu kuriera :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2007 o 09:55, Mychaa napisał:

6 dni 14h :)
Tych 14h poprostu nie chcę widzieć


a ja wolałbym widzieć " tylko" te 14h niz te 6 dni, a w ogóle wolałbym żeby premiera była dzisiaj xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 10:01, Długi18 napisał:


> 6 dni 14h :)
> Tych 14h poprostu nie chcę widzieć

a ja wolałbym widzieć " tylko" te 14h niz te 6 dni, a w ogóle wolałbym żeby premiera była dzisiaj
xDD

:D co racja to racja. Ale nie patrz na te 14h od 6 odejmij 2 i pomyśl że dostaniesz pre ordera już za 4dni :D (optymista:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 10:03, Mychaa napisał:

>
> > 6 dni 14h :)
> > Tych 14h poprostu nie chcę widzieć
>
> a ja wolałbym widzieć " tylko" te 14h niz te 6 dni, a w ogóle wolałbym żeby premiera była
dzisiaj
> xDD
:D co racja to racja. Ale nie patrz na te 14h od 6 odejmij 2 i pomyśl że dostaniesz pre ordera
już za 4dni :D (optymista:))


tak, chyba, że kurier nawali i dostane go za 7 dni :/ ( pesymista)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować