Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

>Pocieszam się tym, że przecież najważniejsza jest sama gra, a nie bonusy... :|

Tak, ale dodatki fajnie umilają grę... Nocóż, nie pozostaje mi niec innego, jak tylko współczuć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehem, ehem... Próba mkrofonu... Raz, raz... Raz, dwa... Ehem...
Uwaga! Szanowne panie, drodzy Panowie!
W dwóch francuskich pismach branżowych (Joystick i PC Jeux) pojawiły się pierwsze recenzje Wiedźmina!

Joystick review
Ocena: 9/10
Nagroda: Megastar award
Cytat: “Forget everything you know about RPG’s. Intense and deep…The Witcher is the new reference for RPG’s”

PC Jeux review
Ocena: 90%
Nagroda: ‘Hit PC Jeux’ award

Jak wiadomo francuskie pisma komputerowe są jednymi z "ostrzejszych" magazynów na świecie. Według mnie jest to OGROOOMNY sukces Polaków! 2x 9/10! Być może może okazać się, że Wiedźmin jest najlepszą polską grą <zaciska kciuki>. :) Jestem ciekaw jaką ocenę dostanie od innych magazynów/portali internetowych, np. PC Gamera czy Gamespota. :)

BTW. Tylko 5. dni dzieli nas od otrzymania paczek z Wiedźminem. :) Ehh, jak ten czas się dłuży ja chcę już środę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2007 o 15:15, Lex napisał:


Jak wiadomo francuskie pisma komputerowe są jednymi z "ostrzejszych" magazynów na świecie.
Według mnie jest to OGROOOMNY sukces Polaków! 2x 9/10! Być może może okazać się, że Wiedźmin
jest najlepszą polską grą <zaciska kciuki>. :)


Brawoooo! (oklasky). Ja mam nadzieję nie na to, że Wiesiek będzie najlepszą polską grą (bo to chyba nie ulega wątpliwości :P), ale że będzie jednym z najlepszych RPGów w ogóle na świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu czegoś nie rozumiem . Zamówilem preordera za 99.90 zl ,a tu dzisiaj patrze ,i w sklepie CDP jest juz ten sam za 79.90 zł. Wyjasni mi ktos o co tu chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 15:18, Maximo napisał:

Ja tu czegoś nie rozumiem . Zamówilem preordera za 99.90 zl ,a tu dzisiaj patrze ,i w sklepie
CDP jest juz ten sam za 79.90 zł. Wyjasni mi ktos o co tu chodzi??


Jak wykorzystasz 20 wPLN to będziesz miał za 79,90.. Swoją drogą ja 2 października kupiłem faktycznie za 79,90 bez wykorzystania wPLNów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2007 o 15:19, qn.ik napisał:

Jak wykorzystasz 20 wPLN to będziesz miał za 79,90.. Swoją drogą ja 2 października kupiłem
faktycznie za 79,90 bez wykorzystania wPLNów..

Dzięki ,faktycznie wszystko sie zgadza. 99.90 - 20 wPLN +12zl przesylka,wyszlo jakos 92zl razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho, ho. To całkiem pozytywne zaskoczenie, prawdę powiedziawszy. Teraz tylko gratulować twórcom, którzy wlali w grę pewnie część duszy i całą masę pasji, pracy, skuteczności. Skoro obiektywne, francuskie gazety oceniły Wiedźmina tak wysoko, to jak ocenią inni? Inne pytanie - czy znajdzie się jakiś zagorzały krytyk, który grę oceni jako średniawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:25, Nathais napisał:

Skoro obiektywne, francuskie gazety oceniły Wiedźmina tak wysoko, to jak ocenią inni?


Biorąc pod uwagę w jakim kraju żyjemy i jaki przykład daje nam władza :), tylko patrzeć jak ktoś powie że pisma były przekupione, ocena jest na zamówieni, a wszystko to ma jeden cel: zmusić nas do wydania pieniędzy. Ja sie nabrałem i kupiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>czy znajdzie

Dnia 19.10.2007 o 16:25, Nathais napisał:

się jakiś zagorzały krytyk, który grę oceni jako średniawkę?


Raczej odważny. ;) Na pewno pojawią się krytycy zrzędzący (albo raczej złośliwi) na małe niedociągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:31, hehe napisał:

Biorąc pod uwagę w jakim kraju żyjemy i jaki przykład daje nam władza :), tylko patrzeć jak
ktoś powie że pisma były przekupione, ocena jest na zamówieni, a wszystko to ma jeden cel:
zmusić nas do wydania pieniędzy. Ja sie nabrałem i kupiłem :P


Dobrze jest się nabrać z radością. ;) Zresztą, sami ocenimy grę za pięć dni, więc gotujcie kawę/piwo/chrupki/paluszki/podręczną kaczuszką, coby się zachciało spełniać fizjologicznie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Albo jakiś zagorzały fan D&D, baaardzo tradycyjnych RPG-ów, z masą statystyk, cyferek itp. Już sobie wyobrażam reakcję polskich fanów książki oraz gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:43, Lex napisał:

/ciach/
Albo jakiś zagorzały fan D&D, baaardzo tradycyjnych RPG-ów, z masą statystyk, cyferek itp.
Już sobie wyobrażam reakcję polskich fanów książki oraz gry. :)


Ja już widziałem coś, czego mogę się uczepić <lol> Mianowicie pani Merigold na którymś z plakatów (znalezionych na jakiejśtam ;P polskiej stronie fanowskiej) ma ogrooomniaaasty dekolt. Co w tym złego? Ano pani Merigold nigdy dekoltu w powieści nie pokazała, bo posiada tam pewien... "defekt" :P

P.S. - Mój nick nie powstał w efekcie oczekiwań na grę, popisania się, czy coś w ten deseń. Po prostu jak byłem młody i głupi, to po przeczytaniu powieści po raz pierwszy, przykleił się on do mnie... i tak się wlecze to za mną już trochę lat xD

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie zaskoczyło. Mało nie spadłem z krzesła. Dopiero po chwili zauważyłem, że data jest na poniedziałek

[M - w] obrazek usunięty na prośbę autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 17:42, kedzior141 napisał:

Tak sobie patrze na SZCZEGOLOWE wymagnia wiedzmina i... nie obsluguje radeona 9550!!!;( Dlaczego?
przeciez ma shadery 2.0?:(

ponieważ jest zbyt starym modelem, i jest zbyt mało wydajny:/ Gra ma szanse pójść lecz są "szanse" na ścinki:/ niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zagrałem w Wiedźmina na komórce i powiem że to jest totalny badziew. Sądzę że zrobili to na szybko aby kasę natrzepać. Mam nadzieje że wersja PC nie jest robiona tylko pod zarabianie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 18:18, Bartek 93 napisał:

> Tak sobie patrze na SZCZEGOLOWE wymagnia wiedzmina i... nie obsluguje radeona 9550!!!;(
Dlaczego?
> przeciez ma shadery 2.0?:(
ponieważ jest zbyt starym modelem, i jest zbyt mało wydajny:/ Gra ma szanse pójść lecz są "szanse"
na ścinki:/ niestety...


Szkoda:( No dobra, dzieki za odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 17:54, Ajko napisał:

To mnie zaskoczyło. Mało nie spadłem z krzesła. Dopiero po chwili zauważyłem, że data jest
na poniedziałek


Nie jest niebezpiecznie dawać nr przesyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować