Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 15:32, RakuPL napisał:

Właśnie byłem w empiku i dorwałem ich nowy Tom Kultury czy jak ta gazetka się zwie ;) Dla pierwszych
5000 osób, które nabędą Wiedźmina w empiku kolorowa wersja poligrafii i płócienna torba z logiem
Wiedźmina w prezencie :]

Co to ma być ta kolorowa poligrafia już nie podali ;)


A w jakim mieście dostałeś tą ulotkę ? Czy tak będzie we wszystkich miastach ? Jak tak to spoko bo właśnie w empku kupię w piątek wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 15:37, Darek21 napisał:

I zaczynam się naprawdę martwić moje zamówienie ma dalej status:
złożone Pt, 19.10.2007, zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie
produkty będą dostępne)

Najlepsze w tym jest to że wszystkie produkty gdy składałem zamówienie były dostępne, dzisiaj
też (teraz już nie) więc coś tutaj jest chyba nie tak...

Bo ty zamawiałeś wcześniej , zreszta to jest pre- order, nie masz sie co martwic Wiedźmina dostaniesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 15:39, stasiecki napisał:

A w jakim mieście dostałeś tą ulotkę ? Czy tak będzie we wszystkich miastach ? Jak tak to
spoko bo właśnie w empku kupię w piątek wiedźmina.

Nooo, u mnie w Łodzi co 2 tygodnie nowa gazetka jest (obecna obejmuje 19.10-01.11.). Zobaczymy po ile będzie w empiku a po ile w MM Wiedźmin. Jeżeli w MM będzie taniej, to chyba mnie ta poli-torba nie przekona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2007 o 15:45, RakuPL napisał:

Nooo, u mnie w Łodzi co 2 tygodnie nowa gazetka jest (obecna obejmuje 19.10-01.11.). Zobaczymy
po ile będzie w empiku a po ile w MM Wiedźmin. Jeżeli w MM będzie taniej, to chyba mnie ta
poli-torba nie przekona :P


Acha no to rozumiem. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w sklepie "gram.pl" będą do nabycia za "wirtualne PLN" jakieś gadżety zw. z "Wiedźminem"?

Chciałby np. kupić sobie torbę taką jaka mają dodawać w EMPiKu do pierwszych 5000 ezg. "Wiedźmina" kupionych w EMPiKu, ponadto jakieś sensowne plakaty, kubek etc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. odnośnie ulotek, to musze przyznać, że w Poznaniu nie było żadnej. Przedwczoraj trochę się najeździłem po tym mieście robiąc małe zakupy, i obok reklam partii politycznych nie widziałem ani jednego Geralta ! Toż to skandal, przecie sam Wiedźmin miał też kandydować do sejmu... Mogę zapomnieć o tym, jeśli jakiś mały plakacik do domu mi podeślecie...inaczej będzie afera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 15:55, kuba121 napisał:

Martwie sie troszkę o mojego Wiedźmina. Zamówienie złożyłem w piatek a jeszcze nie ma go w
systemie Masterlinka. Chyba dostanę go na czas?

Chyba tak :/
Ludzie przestancie juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 10:53, Zorpen napisał:

> Teraz czekamy kto się pochwali pierwszy otrzymaniem pudełeczka z wymalowaną wilczą mordką
:P
>
> Tak sobie wykalkulowałem, że skoro mają wysłać dziś a już nadane i przygotowane zostało
wcześniej,
> to może jeszcze w poniedziałek zaczną roznosić, chociażby po Warszawie :P

Nie zaczna, dlatego ze (moze to i dziwne) w masterlinku niezaleznie skadnadane sa paczki to
jada do glownej sortowni w okolice Lodzi i dopiero stamtad ida w swiat.
Takze nawet jak paczka nadana zostala w Warszawie to jej droga to Warszawa-Lodz-Warszawa :P


No to po prostu zajebiscie! Bo ja mieszkam w Lodzi :D:D. Jutro juz poloze lapki na swym egzemplarzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 16:15, Kizibono napisał:

> Już nic a ten numer to numer przesyłki ;)
A gdzie znajde to ??

Na liście zamówień w "wysłane" i tam klikasz "sprawdź status przesyłki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować