Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 19:59, Paulie Nord napisał:

Robię dokładnie to samo... CDP i masterlink mnie kiedyś wykończą :D


To trochę trwa ale pewnie rano jak wejdę to już będzie...muszę dać w zakładki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:39, szarywilq napisał:

Czy u kogoś przesyłka pojawiła się już w serwisie masterlinku? Jak na razie - u mnie nie.



przyjrzyj się temu co podkreśliłem na obrazku.... i cała reszta też.... I nie pytajcie już czy komuś się wyświetliło tylko sprawdźcie jutro!!!

20071022200123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:04, qn.ik napisał:

> No wiem wiem ale jestem podekscytowany... :)

>

Dnia 22.10.2007 o 20:04, qn.ik napisał:

Proponuję M jak Miłość i ziółka na uspokojenie nerwów :P


Hm... robię tak, i nic kurde nie pomaga! :D

*odświeża po raz setny stronę masterlinka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było by fajnie jakbym jutro dostał mojego Wiedźmina mógłbym sobie pograc bo środa to jedyny dzień gdzie nie mam ani pracy klasowej ani kartkówki:P Teraz przez wiedźmina nie bede sie mógł jutro w szkole skupic bo bede sie zastanawiał czy przyjdzie w wtorek czy srode:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przypuszczam, że i tak skoro nie jest napisane gdzie jest przesyłka to zrobią to w nocy, a skoro zrobią w nocy to przesyłka ruszy jutro, czyli przyjedzie w środę. A nawet jeżeli jest parę zamówień już wklepanych do systemu to i tak wszystkie paczki ruszą jutro. A wklepują już dzisiaj bo tyle ich tam jest. Tak więc moim zdaniem wszystkie paczki dotrą pojutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:02, Irc100 napisał:

No wiem wiem ale jestem podekscytowany... :)

Ja też i to cholipnie, bardziej niż jak premiera Gothica 3 była. Też odświeżam co chwilę stronę Masterlinka, ale nie walę bezsensownymi pytaniami - jakby komuś się pokazało, że już weszła paczka to by nas o tym powiadomił, jestem prawie pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:06, Łeber napisał:

A ja przypuszczam, że i tak skoro nie jest napisane gdzie jest przesyłka to zrobią to w nocy,
a skoro zrobią w nocy to przesyłka ruszy jutro, czyli przyjedzie w środę. A nawet jeżeli jest
parę zamówień już wklepanych do systemu to i tak wszystkie paczki ruszą jutro. A wklepują już
dzisiaj bo tyle ich tam jest. Tak więc moim zdaniem wszystkie paczki dotrą pojutrze.



Cicho! :D:D ma być jutro! Pozatym skoro Wiesław został wysłany do mnie dziś kurierem (Nie do magazynu Masterlinku) to ma być jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:04, qn.ik napisał:

Proponuję M jak Miłość i ziółka na uspokojenie nerwów :P

No co Ty, tam to dopiero są emocje :D :P

PS. Mój Wiedźmin też już jest wysłany :) Super :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na jutro nie licze. Mieszkam pół godziny autem od Opola, a pewnie w samym opolu będie miał w cholere paczek. Nic tylko mieć nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:52, Irc100 napisał:

Też dostałem e-mail !!! Może jutro już będzie...

Nie chcę odgrywać roli forumowego pesymisty, ale z tego co mi wiadomo, nie powinieneś liczyć na paczkę wcześniej niż pojutrze. Dlaczego? O ile się nie mylę, to kurier rozwożący paczki po danym regionie, odbiera je jakoś z rana ze swojego oddziału. Paczki zostały dzisiaj nadane w Warszawie, więc cały jutrzejszy dzień będą rozwożone po kraju, czyli najprawdopodobniej dotrą do poszczególnych oddziałów po południu/ pod wieczór, a kurier przywiezie Tobie ją dopiero pojutrze. Nie wiem czy błędnie wykluczam tu możliwość przetransportowania paczki nocą do poszczególnych oddziałów :). A co dotyczy numerów nadania i niemożności znalezienia ich na stronce masterlinka, to radzę czytać komunikat który się tam pojawia:


* Powodem tego może być:
wprowadzenie niepoprawnego numeru
*numer listu przewozowego nie został jeszcze wprowadzony do naszego systemu informatycznego
UNISOFT - bardzo prosimy o ponowne wpisanie numeru przesyłki następnego dnia po nadaniu w godzinach porannych
* numer dotyczy przesyłki nadanej przed 1 marca 2000 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:06, Łeber napisał:

A ja przypuszczam, że i tak skoro nie jest napisane gdzie jest przesyłka to zrobią to w nocy,
a skoro zrobią w nocy to przesyłka ruszy jutro, czyli przyjedzie w środę. A nawet jeżeli jest
parę zamówień już wklepanych do systemu to i tak wszystkie paczki ruszą jutro. A wklepują już
dzisiaj bo tyle ich tam jest. Tak więc moim zdaniem wszystkie paczki dotrą pojutrze.


Paczki są wysyłane a numery listów wpisywane osobno do bazy...
Więc Spoko-Wodza paczuszki już poszły :D
Wiem bo robie w Masterlinku :D

20071022201104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak po krótkiej analizie i kilku przemyśleniach myślę, że nasze geralty mogą przyjść dopiero w środę :]

PS.
Właśnie wyobraziłem sobie wypadek busa pełnego wiedźminów... To było straszne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mail dostany, tracking powinien ruszyć od jutra rana. Paczka na wieczór. Cóż, no to teraz pora na Inifinity War w wykonaniu niezapomnianego duetu Kurier vs Seph ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować