Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 22:11, Kizibono napisał:


> Dzieki za wsparcie, mialem juz dosc tego goscia i miarka sie przebrala. Niech wszyscy
czekaja
> az dostana Wiedzmina i tyle, swiat sie nie zawali jak dzis nie bedzie update''u na strone
Masterlink
> albo jak im Wiedzmin jutro nie przyjdzie.
Dobrze mówisz i sory że ciągle sie tak pytam i wiem ze sie zdenerwowałeś ale już nie musiałeś
mnie tak jechać



A ty już nie musisz w kółko znowu tego samego pisać ze nie musiał cie jechać zasłużyłeś i tyle koniec tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:14, Kizibono napisał:


> Jak widać musialem skoro wywolalo to na tobie takie wrazenie i "obietnice poprawy" :)

Nie martw sie poprawie sie ;)


moze lepiej zapomnijmy co sie stalo i juz o tym nie mowmy

ps. po prostu nie chce pozniej znowu widziec posty typu "ale nie musiales tak jechac" albo "poprawie sie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:18, siatix napisał:

zapchaliscie Masterlinka:-)Nawet strona sie nie chce otworzyc:-)


nic dziwnego skoro ktos napisal ze mu juz wprowadzali do bazy to wszyscy sie napalili i ciagle odswiezaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:18, siatix napisał:

zapchaliscie Masterlinka:-)Nawet strona sie nie chce otworzyc:-)

Cholera, to samo mam :) A teraz wszyscy przestają wchodzić na stronkę masterlinka, bo ja muszę sprawdzić czy paczuszka już poszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Takiego suprajsa znalazłem w poczcie .

Witaj Mariusz,

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą internetowego sklepu gram.pl.

Twoje zamówienie zostało dziś do Ciebie wysłane, przesyłką kurierską (Masterlink).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:59, mtwarog napisał:

Odświeżam stronę DPD, a tam co?:

1 Utworzenie kwitu importowego DPD 22/10/2007 21:43:05 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1

2 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 18:37:16 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

;) No to teraz modlić się by kurier był łaskaw podjechać te 3 kilometry do mojego domu :D

Czy zdajesz sobie sprawę, że przez Twojego newsa padł serwer masterlinka?- Wszyscy nagle zaczęli wchodzić i stało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:26, Tom Al napisał:

Tak na marginesie: Topic ostatnimi dniami się niesamowicie rozkręcił - widać że emocje udzielają
się fanom Białego Wilka :-)

Tobie też by sie udzieliły, jakbyś się dowiedział że EK wiedźmina będzie do ciebie dowożona na raty...najpierw gra, a dodatki np.tydzień później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:28, swierq2 napisał:


Takiego suprajsa znalazłem w poczcie .

Witaj Mariusz,

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą internetowego sklepu gram.pl.

Twoje zamówienie zostało dziś do Ciebie wysłane, przesyłką kurierską (Masterlink).


Jest!!!!!!!!!!! Mam to samo . Będzie jutro granie do późnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:32, Darkstar181 napisał:

> Tak na marginesie: Topic ostatnimi dniami się niesamowicie rozkręcił - widać że emocje
udzielają
> się fanom Białego Wilka :-)
Tobie też by sie udzieliły, jakbyś się dowiedział że EK wiedźmina będzie do ciebie dowożona
na raty...najpierw gra, a dodatki np.tydzień później...

Mi się udzielają, mimo że zamówiłem zwykłą edycję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:32, Tom Al napisał:

Czy zdajesz sobie sprawę, że przez Twojego newsa padł serwer masterlinka?- Wszyscy nagle zaczęli
wchodzić i stało się :)


Taaaa, to tyle jesli chodzi o możliwość sprawdzenia gdzie jest paczuszka..:(( Maserlink na pewno nie był przygotowany na tysiące wejść w ciągu minutym jaki im zaserwowaliśmy... i padło im wszystko... EE tam, jutro rano po prostu dzwinię do nich i już - zadzwonię o 7:55 - zanim im padnie centralka:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:32, Tom Al napisał:

Czy zdajesz sobie sprawę, że przez Twojego newsa padł serwer masterlinka?- Wszyscy nagle zaczęli
wchodzić i stało się :)



Ahahahah :D polewka normalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:34, Kizibono napisał:

No dobra ide sie pomodlić żeby jutro przyszedł Witcher i ide spać ;) błagam błagam niech jutro
będzie ;)

Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:32, Tom Al napisał:

> Odświeżam stronę DPD, a tam co?:
>
> 1 Utworzenie kwitu importowego DPD 22/10/2007 21:43:05 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1

>
> 2 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 18:37:16 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

>
> ;) No to teraz modlić się by kurier był łaskaw podjechać te 3 kilometry do mojego domu
:D
Czy zdajesz sobie sprawę, że przez Twojego newsa padł serwer masterlinka?- Wszyscy nagle zaczęli
wchodzić i stało się :)


a niedawno zastanawialem sie dlaczego jeszcze nie padl serw atu patrze juz padl :) ale tu widac potege komentarzy i postow ze przez jeden post serw pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować