Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 22:37, Dedia Haan napisał:

To jak ktos bedzie mial to niech zda relacje!! :)))

Do ''dostania'' paczki trochę poczekamy, ale niech ktoś napisze na forum, jak serwer znowu będzie działał!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczaczki, aleśmy narobili - a jak oni teraz nie będą puszczać paczek bo nie będą jak mieli ich oznaczyć i zaewidencjonować??? No i zlokalizować...Jak oni teraz sprawdzą któremu kurierowi dali którą paczkę? Hę??
Jejku miejmy nadzieję, że ich dział informatyczny jednak przewidział możliwość zapadki serwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:40, Młody Goblin napisał:

Ehh, a powinny być bo przecież tylko 4 dni do premiery. (Tak, wiem, ze ty dostaniesz ją w środę)

Jak dobrze pójdzie to i jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:40, LK30 napisał:

Kurczaczki, aleśmy narobili - a jak oni teraz nie będą puszczać paczek bo nie będą jak mieli
ich oznaczyć i zaewidencjonować??? No i zlokalizować...Jak oni teraz sprawdzą któremu kurierowi
dali którą paczkę? Hę??
Jejku miejmy nadzieję, że ich dział informatyczny jednak przewidział możliwość zapadki serwa...

Spokojnie, oni na pewno nadal mają możliwość oznaczania paczek. W końcu Masterlink to porządna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie...
Ja jak narazie znalazłem dwie oceny wiedźmina, obie z francuskich gazet.

Joystick review
9/10 + Megastar award
“Forget everything you know about RPG’s. Intense and deep…The Witcher is the new reference for RPG’s”

PC Jeux review
90% + ‘Hit PC Jeux’ award

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:40, LK30 napisał:

Kurczaczki, aleśmy narobili - a jak oni teraz nie będą puszczać paczek bo nie będą jak mieli
ich oznaczyć i zaewidencjonować??? No i zlokalizować...Jak oni teraz sprawdzą któremu kurierowi
dali którą paczkę? Hę??
Jejku miejmy nadzieję, że ich dział informatyczny jednak przewidział możliwość zapadki serwa...


F*** nie myślałem tak o tym... masz racje, czasem tak jest, że jak dzwoni się do jakiejś firmy i mówią, że jest awaria komputerów to niema możliwości sprawdzenia czegokolwiek :/

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:42, Młody Goblin napisał:

Jak dobrze pójdzie...
Ja jak narazie znalazłem dwie oceny wiedźmina, obie z francuskich gazet.

Joystick review
9/10 + Megastar award
“Forget everything you know about RPG’s. Intense and deep…The Witcher is
the new reference for RPG’s”

PC Jeux review
90% + ‘Hit PC Jeux’ award

Już o tym ktoś wspomniał na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:43, lukas2491 napisał:

F*** nie myślałem tak o tym... masz racje, czasem tak jest, że jak dzwoni się do jakiejś firmy
i mówią, że jest awaria komputerów to niema możliwości sprawdzenia czegokolwiek :/


Ostrzezenie za uzywanie wulgaryzmow. Fakt, ze po angielsku, ale na forum nie tolerujemy brzydkich wyrazow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze wszyscy powinnismy przestac odswiezac ta strone, to moze sprawic spore klopoty Masterlinkowi. Ja juz ja zamknalem dawno i dalem sobie spokoj. Teraz odswiezam strone GLS w oczekiwaniu na Orange Box :).

I tak oto fani Wiedźmina zabili firmę kurierską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:40, lukas2491 napisał:

Jeszcze się zaraz okaże, że przez nas CDP będzie płacił kare dla Masterlinku za zniszczenie
serwera :D


a ten kto napisal posta bedzie musial placic CDP :)
heh niezle to tak jakby z gory kamykow czy czegos tam wziac jeden i sie cala gora zawala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:40, LK30 napisał:

Kurczaczki, aleśmy narobili - a jak oni teraz nie będą puszczać paczek bo nie będą jak mieli
ich oznaczyć i zaewidencjonować??? No i zlokalizować...Jak oni teraz sprawdzą któremu kurierowi
dali którą paczkę? Hę??
Jejku miejmy nadzieję, że ich dział informatyczny jednak przewidział możliwość zapadki serwa...


no to czulbym sie na miejscu tego kto napisal tego posta troche niebezpiecznie, poczuc na sobie gniew fanow Wiedxmina to nie sa żarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować