Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

ha dostałem paczuszkę z wiedźminem i Half Life Orange Box (na x360) mam w co grać! :) Szkoda że na uczelnie czas iść i wiedźmin sobie poczeka do jutra :P (zajęcia do 19 a później otrzęsiny wydziału :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 08:21, Harvenar napisał:

No, mam nadzieję, że ja także otrzymam dzisiaj Wiedźmina :) O 14:35 wracam ze szkoły, więc
będę czekał na kuriera :))

Hehhe dżost lajk mi :). Wiedźmin raczej mi nie pójdźie , ale pochwalić przed innymi się można ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja ciągle czekam aż kurier przyjdzie, jeśli nie dotrze do 10.15 to Na wiedźmaka dopiero po szkole wrócę, na szczęście zawsze znajdzie się u nas ktoś kto odbierze przesyłkę :}.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj kurier niby paczke juz ma, ale jest bardzo przebiegly, bo wylaczyl telefon. pewnie juz do niego witcheromaniacy dzwonili ;D
a tymczasem jak mnie nie bedzie w domu to paczki nie odbierze nikt, bo babcia jest glucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 10:06, Keiran napisał:

moj kurier niby paczke juz ma, ale jest bardzo przebiegly, bo wylaczyl telefon. pewnie juz
do niego witcheromaniacy dzwonili ;D
a tymczasem jak mnie nie bedzie w domu to paczki nie odbierze nikt, bo babcia jest glucha :D


To ustaw ją przed oknem niech wypatruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodzwonić się nie mogę, wciąż słyszę że wszystkie linie są zajęte grrrr. Pozostaje mi jedynie obserwować status zamówienia. W pracy jestem, dziewczyna czasem sobie lubi na zakupy wyskoczyć bez ostrzeżenia :/. Eh już raz tak było że czekała cały dzień, a jak musiała wyskoczyć na pocztę to kurier w tym czasie przyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tylko bardzo ciekawy czy wymagania gry a co za tym idzie grafika zostana zrekompensowane
Jak sie patrzy co wiedzmin wymaga ludzie beda oczekiwali co najmniej super grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do mnie kurier sam dziś zadzwonił o 8:00 z pytaniem czy zastanie mnie w domu czy może do pracy mi paczkę przywieść :) Więc sobie czekam teraz w pracy na Wiedźmina (tzn. kuriera z Wiedźminem )

I tylko nurtuje mnie co zastanę w paczce bo zamówiłem EK i po cichu mam nadzieję, że jednak dostanę pełny zestaw, ale to już niedługo się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 10:25, Zebek napisał:

Pelny zestaw????
Marzenie scietej glowy


Pomarzyć zawsze warto :)

Dnia 23.10.2007 o 10:25, Zebek napisał:

A to bylo tylko 3000 sztuk

Nie 3k ale tylko 2000 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 10:32, Mychaa napisał:

No ja zaraz jajko zniosę.
Sorki za spam, ale całą noc nie spałem, jeść mi się z nerwów nie chce uhh.


To tylko gra człowieku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować