Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Pewnie to jakas podpucha aby nabic sobie liste postow

http://www.gram.pl/news_9wTfHO0_Jeden_dzien_Edycji_Kolekcjonerskiej_Wiedzmina.html

skrot
Mimo dających się nam wszystkim we znaki problemów technicznych, zamówienia przedpremierowe na grę Wiedźmin okazały się wielkim sukcesem. Wszystkie egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej, w liczbie 2999, zostały zarezerwowane w ciągu 22 godzin od startu zamówień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie właśnie zawitał kurier! Czyżbym był pierwszą osobą tutaj, która dostała paczkę? :P
Nie dość, że numer 9 to jeszcze szybka dostawa.:-)
Szkoda tylko, że nie jest to pełen zestaw, bo niestety płytka zapewne będzie musiała poczekać jeszcze trochę na wymianę sprzętu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 10:44, cespenar napisał:

Do mnie właśnie zawitał kurier! Czyżbym był pierwszą osobą tutaj, która dostała paczkę? :P
Nie dość, że numer 9 to jeszcze szybka dostawa.:-)
Szkoda tylko, że nie jest to pełen zestaw, bo niestety płytka zapewne będzie musiała poczekać
jeszcze trochę na wymianę sprzętu...


Niekoniecznie :P Zobacz wątek: Komentarz: Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!
A ja kompa wymieniłem i czekam jak głupi na zbawienie na tego kuriera :P Niektórzy to maja dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no kurcze... przez Wieśka nie spałem pół nocy (zasnąłem coś koło 4) mimo iż położyłem się spać wcześniutko... teraz mam "wydane kurierowi" och... za chwile zadzwonie i umówię się na godzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 10:46, Celudor napisał:

może napiszesz czego nie ma w zestawie?


W mailu , który zresztą powinieneś dostać , o ile zamówiłeś EK , jest informacja o kilku elementach.Z nazwy wymieniono tylko pudełko i album.Na szczęście gra przybędzie na czas.Album , koszulka , czy podobne gadżety to miłe dodatki , ale bez problemu można na nie poczekać kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 10:46, Celudor napisał:

może napiszesz czego nie ma w zestawie?


Niestety nie napiszę, ponieważ nie mogę otworzyć paczki :-) Takie prawo przysługuje tylko mojej dziewczynie, bo to dla niej zamówiłem EK i to właśnie ona czekała tutaj aż zacznie się szaleństwo i horda orków rzuci się aby zamawiać swoje egzemplarze z jak najlepszymi numerkami.
Też byłem wtedy w mieszkaniu i jako że byłem zmęczony egzaminem to próbowałem przespać ten dziki szał ;-P
Tak więc ode mnie informację dostaniecie dopiero około 20 jak ona wróci do mieszkania z zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YES YES YES - tyle lat czekania i w końcu jest, paczuszka w domu czeka na powrót z pracy. Smutne jest tylko to że będę teraz musiał zrezygnować z sypiania żeby pogodzić pracę, Wiedźmina i lektury na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jaja jakieś. Udało mi się dodzwonić do Masterlinka (oddział Warszawa) żeby się jakoś z kurierem umówić (przez godzinę się nie dało bo wszystkie linie zajęte...) a tu pani mi oznajmia, że owszem, gra u kuriera się znajduje, ale dystrybucja gier jest wstrzymana bo "coś z nią jest nie tak" - WTF???? :| Normalnie cukier mi skoczył jak to usłyszałem..... Ktoś coś wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 11:03, SikohR napisał:

Normalnie jaja jakieś. Udało mi się dodzwonić do Masterlinka (oddział Warszawa) żeby się jakoś
z kurierem umówić (przez godzinę się nie dało bo wszystkie linie zajęte...) a tu pani mi oznajmia,
że owszem, gra u kuriera się znajduje, ale dystrybucja gier jest wstrzymana bo "coś z nią jest
nie tak" - WTF???? :| Normalnie cukier mi skoczył jak to usłyszałem..... Ktoś coś wie??

A nie spytałeś się pani, o co konkretnie chodzi? ;/ Jak ja nienawidze Masterlinka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 10:43, lordfett napisał:

> No ja zaraz jajko zniosę.
> Sorki za spam, ale całą noc nie spałem, jeść mi się z nerwów nie chce uhh.

To tylko gra człowieku ;]

Tylko gra?? Ściąć mu głowę i na pal, resztę spalić za herezję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 11:06, Be-Yacz napisał:

> Normalnie jaja jakieś. Udało mi się dodzwonić do Masterlinka (oddział Warszawa) żeby się
jakoś
> z kurierem umówić (przez godzinę się nie dało bo wszystkie linie zajęte...) a tu pani
mi oznajmia,
> że owszem, gra u kuriera się znajduje, ale dystrybucja gier jest wstrzymana bo "coś z
nią jest
> nie tak" - WTF???? :| Normalnie cukier mi skoczył jak to usłyszałem..... Ktoś coś wie??

A nie spytałeś się pani, o co konkretnie chodzi? ;/ Jak ja nienawidze Masterlinka ;/


Konkretnie nic więcej nie wiedziała - w ogóle to sprawiałą wrażenie albo niekumatej, albo jakby coś kręciła... This sucks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować