Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Jezeli chodzi o Triss, to byl watek o tym, ze ma dekolt. Podobno wiele sprzeczek bylo miedzy tworcami, ale w koncu doszli do wniosku, ze na zachodzie nikt nie zna jej historii i tym samym "ulepszyli" Triss:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:29, Ringno5 napisał:

Pewnie ostro, ale po takiej kampanii promocyjnej, w której przekonywano nas, że Wiedźmin będzie
najlepszą rzeczą od czasu wynalezienia krojonego pieczywa, to, co dostałem, okazało się być
poważnym zawodem. Być może gdyby nie te wszystkie oczekiwania, ocena byłaby wyższa, a tak,
to jest jak jest. Cóż, z Hellgate miałem podobnie. Mam tylko nadzieję, że Gears of War, Crysis
i Assassin''s Creed mnie nie zawiodą.



Mnie do tego nie mieszaj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt:

Intel(R) Core(TM)2 CPU 6400 @ 2.13GHz
2030MB RAM
NVIDIA GeForce 7950 GT (512 MB)

Rozdzielczość 1280x1024.

Dodam jeszcze, że w wielu miejscach na takim sprzęcie filmiki dostawały czkawki i zmieniały się w pokaz slajdów. Pogratulować optymalizacji kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero zauważyłem że nie ma mapy która jest wypisana na kartonie. Plomba była nie naruszona a mapy niema, czy zostanie ona dosłana razem z resztą edycji kolekcjonerskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:35, GoRo-H2o napisał:

Teraz dopiero zauważyłem że nie ma mapy która jest wypisana na kartonie. Plomba była nie naruszona
a mapy niema, czy zostanie ona dosłana razem z resztą edycji kolekcjonerskiej?


Tak. Mapa z EK różni się od tej z normalnego wydania, więc zostanie wysłana z resztą gadżetów EK. Nie bój żaby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:32, Ringno5 napisał:

Sprzęt:

Intel(R) Core(TM)2 CPU 6400 @ 2.13GHz
2030MB RAM
NVIDIA GeForce 7950 GT (512 MB)

Rozdzielczość 1280x1024.

Dodam jeszcze, że w wielu miejscach na takim sprzęcie filmiki dostawały czkawki i zmieniały
się w pokaz slajdów. Pogratulować optymalizacji kodu.



Oj chlopie zaczynam podejrzewac cie o klamstwo, dziwne wydaje mi sie to, ze ludzie graja na Athlonach 3000+ i 1MB ramu, nie mowiac juz o karcie graficznej duzo gorszej niz twoja i nie narzekaja, a ty ze sprzetem z najwyzszej polki narzekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:32, Ringno5 napisał:

Sprzęt:

Intel(R) Core(TM)2 CPU 6400 @ 2.13GHz
2030MB RAM
NVIDIA GeForce 7950 GT (512 MB)

Rozdzielczość 1280x1024.

Dodam jeszcze, że w wielu miejscach na takim sprzęcie filmiki dostawały czkawki i zmieniały
się w pokaz slajdów. Pogratulować optymalizacji kodu.


to akurat ciekawe co piszesz - u niektorych z gorszym sprzetem po dobno smiga bez bolu (a moze fascynacja produktem na razie przycmiewa czkawki)

jak z fpsami wyglato da u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2007 o 15:36, Harvenar napisał:

Tak. Mapa z EK różni się od tej z normalnego wydania, więc zostanie wysłana z resztą gadżetów
EK. Nie bój żaby :)


To inne cześci będą wysłane później ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:38, bitelz90 napisał:

<jupi> Przyszła moja paczka z Wiedzminem EK :] Zaraz odpalam ;D haha :))

I w całej tej radości nie czytasz przypiętych postów, a to kosztuje -1 do statusu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wadomin, zajrzyj sobie na mój profil XFire ( http://www.xfire.com/profile/ringwraith5/ ) i sam sobie sprawdź mój sprzęt. I może nie podejrzewaj ludzi o kłamstwa tak łatwo.

Powtarzam: chodzi o filmiki, nie o grę. Gdy pokazywano panoramę Kaer Morhen, miałem pokaz slajdów. Dodam, że wspomniane wcześniej Hellgate: London (bez urazy, Hellgate:p ) śmiga ze średnią prędkością 45 FPS, a sięga czasem 60. Mogę się mylić, ale grafika tam wydaje mi się być deczko bardziej dopracowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Dokładnie, w Edycji Kolekcjonerskiej mi dostarczonej jest tylko koszulka i
# Pełna polska wersja językowa gry Wiedźmin,
# Ścieżka dźwiękowa z gry na dysku CD
# Dysk bonusowy z materiałami Video
# Instrukcja do gry
# Poradnik Gracza
# Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego

Mam nadzieję, że dostanę resztę zestawu jak najszybciej i będzie on zawierał resztę elementów czyli:
1. Artbook - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, powyżej 150 stron
2. Bestiariusz - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, ok. 120 stron
3. Unikalny medalion wiedźmiński
4. Bitewna gra karciana Wiedźmin
5. Mapa dwustronna drukowana na specjalnym papierze
6. I opakowani z łbem wilka, którego tez nie ma(to duże na cały zestaw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:39, bitelz90 napisał:

To inne cześci będą wysłane później ????



Tak. Reszta gadżetów z EK zostanie wysłana później, na koszt CDP. Musicie tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:30, wadomin napisał:

Jezeli chodzi o Triss, to byl watek o tym, ze ma dekolt. Podobno wiele sprzeczek bylo miedzy
tworcami, ale w koncu doszli do wniosku, ze na zachodzie nikt nie zna jej historii i tym samym
"ulepszyli" Triss:).


Triss wyraznie w krwi elfow powiedziala ze nie nosi juz sukien z dekoltem, poniewaz podczas bitwy o sodden zostala oszpecona w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:40, Ringno5 napisał:

Wadomin, zajrzyj sobie na mój profil XFire ( http://www.xfire.com/profile/ringwraith5/ ) i
sam sobie sprawdź mój sprzęt. I może nie podejrzewaj ludzi o kłamstwa tak łatwo.


Podejrzewac moge zawsze, to jeszcze nie stwierdzenie, ze nim jestes:). Ale na takim sprzecie, rzadko jaka gra przycina, no chyba, ze dla ciebie komfortowa gra to 150 FPS-ow:). Mi wystarczy 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wadomin, ale ja naprawdę nie oczekuję 50+ FPS, natomiast jeśli mam 3-5 FPS podczas odtwarzania przerywnika (owszem, przez chwilę raptem, ale zawsze to o chwilę za długo), to znaczy że coś jest nie w porządku. Ze strony sprzętu nie miałem nigdy żadnych zgrzytów, więc może być to kwestia albo kodu, albo problemu z płytką (jeśli filmiki są odtwarzane z niej). Nic innego raczej tu nie powinno przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, i paczka z grą w domu :-) Zainstalowana. Nie podzielam opinii kolego Ringno5.

Mnie znudziły turówki, wszystkie NWN ciągle w tej samej odsłonie. Do interfejsu trzeba się przyzwyczaić, to prawda, system walki nowatorski, a przez to ciekawy. Mnie nie przeszkadza. Wręcz przeciwenie. O humbugach graficznych kolegi nic nie powiem, nie zauważyłem. Może muszę bardziej się przyglądać?

Nie podzielam także zdania o "głosach" i aktorstwie. Czepiamy się dla zasady, a może oglądamy zupelnie róźne prognozy pogody?

Na razie dodatków, prócz koszulki, nie mam, ale o tym, co jest w pudelku napisać słów kilka mogę.

Niestety - na pierwszy ogień idzie dodane opowiadanie: primo - ktoś w ogóle robił korektę tekstu? Bo to, że osoba łamiąca tekst nie za bardzo chyba ma pojęcie o swojej pracy to widać na pierwszy rzut oka. Nie będę litościwie wspominał ilości błędów rzucających się w oczy. Gdybym oddał tak przygotowany tekst klientowi, musiałbym zamknąć interes i zająć się handlowaniem ogórkami. Strzaszna wtopa - szkoda. CDProjekt zawsze słynął z JAKOŚCI I DBAŁOŚCI O DETALE. Ale to tylko uwaga na marginesie. Najważniejsza jest gra, nie dodatki :)

DVD z dodatkami - oj, człowiek miałby ochotę na zdecydowanie więcej. Troszkę mało tych filmików. Naprawdę mało. Pewnie niektórych rzeczy nie dało sie załatwić - chociażby wywiadu z Sapkiem. Ale, powtarzam - nie jest źle.

I to tyle... na razie. Gra czeka. I kilka potworów do zabicia :-)

I gratulacja dla CDP - w sumie świetna robota. Jak na debiut - miodzio. Zawiedziony nie jestem. A błędów nie robi tylko ten, kto nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:41, Harvenar napisał:

> To inne cześci będą wysłane później ????


Tak. Reszta gadżetów z EK zostanie wysłana później, na koszt CDP. Musicie tylko czekać.


A czemu wysyłane jest tak w częściach, a nie wsystko od razu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo się nie wyrobili ze wszystkimi elementami EK, i doślą je później.

Co do posta Kolegi Adrejewa: każdy ma inny gust. Znam ludzi, którz są zachwyceni Daggerfallem, znam takich, którzy tej gry serdecznie nie znoszą. De gustibus non est disputandum:) Głosy na mnie nie zrobiły wielkiego wrażenia, bo trochę gier już w swojej ponaddwudziestoletniej karierze z grami (jakoś w czerwcu minęło 21 lat od dnia, gdy dostałem pierwszego kompa) i to, co zaserwował CD Projekt niestety nie jest arcydziełem. Jest znośne, jest do przyjęcia, ale Oscara by za to nie dostali.

I nie, nie czepiamy się dla zasady, tylko dlatego, że naprawdę mieliśmy nadzieję na hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:48, bitelz90 napisał:

A czemu wysyłane jest tak w częściach, a nie wsystko od razu ??



Było wyjaśniane na forum. Z powodu tego, że niektóre elementy z EK długo się produkuje, i nie wyrobili się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować