Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 15:39, boogie85 napisał:

> <jupi> Przyszła moja paczka z Wiedzminem EK :] Zaraz odpalam ;D haha :))
I w całej tej radości nie czytasz przypiętych postów, a to kosztuje -1 do statusu...



Eee .. przepraszam, ze nie doczytałem posta, ale nie zauważyłem .. :/ A czy nie powinienem dostać najpierw ostrzeżenia chociaż ?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:48, bitelz90 napisał:

A czemu wysyłane jest tak w częściach, a nie wsystko od razu ??

Jeśli zamówiłeś EK info powinieneś dostać mailem, na forum tez aż huczy z tego powodu. Poczytaj, a się dowiesz wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:44, wadomin napisał:

> Wadomin, zajrzyj sobie na mój profil XFire ( http://www.xfire.com/profile/ringwraith5/
) i
> sam sobie sprawdź mój sprzęt. I może nie podejrzewaj ludzi o kłamstwa tak łatwo.

Podejrzewac moge zawsze, to jeszcze nie stwierdzenie, ze nim jestes:). Ale na takim sprzecie,
rzadko jaka gra przycina, no chyba, ze dla ciebie komfortowa gra to 150 FPS-ow:). Mi wystarczy
30:)


Uwierz stary że jednak to możliwe, sam mam też sprzęt z górnej półki, ale czasami zdarza się że jakaś gra chodzi mi gorzej niż u kolegi z gorszym sprzętem. Wszystko wina sterowników ( i pewnie tej cholernej visty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ktostam wyzej napisal ze gra byla testowana na nieobslugiwanych kartach graficznych i nie dalo sie na nich normalnie grac. to znaczy, ze gra na tych kartach dzialala, ale grafika pozostawiala wiele do zyczenia, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, mam błąd :/
Katastrofalny błąd podczas instalacji - nie można przesłać pliku "CZE".
Nie zacznę tu klnąć, a mam ochotę, ale czy komuś taki błąd wyskoczył?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 12:06, boogie85 napisał:

Dobra widzę, że i tu spam się robi.

Może by tak któryś moderator przeczyścił temat? 381 stron to bardzo dużo. Pewnie 300 można spokojnie do kosza wywalić. Temat zrobi się bardziej przejrzysty.

Co do gry to przypominam, że warto się wypowiadać o opakowaniu EK. Tylko od tego zależy czy CDP zacznie sprzedawać digiboxy (SzaacH tak o tym pisał: Jeśli będzie więcej głosów za digipackiem w sklepie na pewno go tam umieścimy). Liczę, że chętnych będzie na tyle dużo, że będę mógł kupić sobie jedną sztukę. Mam nadzieję, żę następnym razem CDP zapyta się ogółu graczy przed dokonaniem zmiany.
Według mnie dobre są tylko dwie opcje:
- decyzje podejmujemy przed pokazaniem gotowej wersji (zgodnie z zasadą czego oczy nie widzą tego sercu nie żal), po tym fakcie nic w elementach zestawu nie modyfikujemy (co najwyżej coś dodajemy),
- decyzje podejmuje ogół graczy bądź kupujących (ankieta) a nie kilku głośnych gramowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Czy dostaliście Mapę Świata? na pudelku pisze że powinna być w środku, tymczasem u mnie jej nie ma. Może doślą z resztą EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na opakowaniu, po włożeniu w odpowiedniej kolejności tych wszystkich rzeczy i żeby był ten biały znaczek Wiedźmina, można zauważyć, że nie jest on spójny. Ot część instrukcji do gry, w tej części tej części tego znaczka jest wyszczerbiona do góry, co nei powinno mieć miejsca. Ot taki detal. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:53, Oskar24 napisał:

Kurczę, mam błąd :/
Katastrofalny błąd podczas instalacji - nie można przesłać pliku "CZE".
Nie zacznę tu klnąć, a mam ochotę, ale czy komuś taki błąd wyskoczył?!?!?!

eeee chyba tylko tobie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 część EK jest i już marudzę ;(
Dziura w pudełku i okładce materiałów dodatkowych,
reszta cała czyli ktoś świadomie mniej lub bardziej takie coś zapakował.
Ciekawe ile będę czekał teraz na odpowiedź z DOKu ?
I bez digipaka to wygląda strasznie marnie, w porównaniu do innych pudełek z EK CD Projektu ;(

Dajcie digipaka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:54, bodzio152 napisał:

Moja przestłka jeszce nie doszła. Mam tylko pytanie czy kurier do Was dzwonił?


Ludzie ogarnijcie się. Ile można o tym samym pisać. Wszystko zostało już wyjaśnione. CDP niektóre paczki źle zaadresował. Zarówno CDP jak i Masterlink mają listę tych numerów. Zadzwoń albo do CDP, albo do Masterlinka i Ci powiedzą czy Twoja paczka ma dobry numer czy zły. Jeżeli ma dobry to powinieneś dostać ją dzisiaj. Jeżeli zły to dostaniesz jutro. A kurier nie dzwoni. On tylko dostarcza paczkę, jeżęli nie było Cię w domu jak był, to masz pecha. Ale od teog jest Masterlink i tam się wszystkiego dowiesz. Jakiś mod powinien przypiąć informację o kłopotach CDP z Wiedźminem. Oszczędziłoby to wiele postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:56, KizioPL napisał:

A ja mam pytanie. Czy dostaliście Mapę Świata? na pudelku pisze że powinna być w środku, tymczasem
u mnie jej nie ma. Może doślą z resztą EK?


Mapa z EK różni się od tej z podstawowej wersji, więc zostanie wysłana później, z resztą gadżetów EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jestem po dwóch minutach z Wiedźminem (:P) i powiem tak: Nie odpalajcie gry w 1024x768 jeżeli ledwo co spełniacie wymagania minimalne - taka rada :) Gra działa fatalnie, znaczy wolno strasznie, gorzej niż Gothic 3 w tych samych ustawieniach :] Mam nadzieję, że w 800x600 będzie płynnie, zaraz zacznę sprawdzać :)

A, i jeszcze pytanko (wybaczcie, ale nie mam czasu ni chęci, by czytać kilka ostatnich stron): Czy w waszych przesyłkach była mapa świata?

No i tak na koniec: Miłej gry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mapa świata różni się od tej z normalnego wydania Wiedźmina. Zostanie ona dostarczona razem z resztą gadżetów EK.

ps. A wyłączyłaś shadery? :) One najbardziej spowalniają działanie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować