Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Czy gral ktoś może na konfiguracjach:
1024 MB RAMu/Geforce 6600GT z 256MB/Athlon 64 3200+ LUB
2 GB RAMu/Geforce 6600GT z 265MB/Athlon X2 5000+.
Na jakich detalach grałeś/liście i jaka była płynność gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:52, pawelck91 napisał:

Jezeli kogos to zainteresuje na moim kompie (AMD AThlon 3600+ 64x2 GF 7900GS, 2 GB RAM ) Gra
ustwila sama sobie najwyzsza rozdzialke i ustawineia wszytsko na max) A tak poza tym to gra
jest super ekstra. Dynamika walki, swietne przerywniki filmowe... czegoz chciec wiecej :p
Pozfro
Dolaczam screen z gry


Że masz wszystko masz poustawiane na maksa w menu to nie zależy od sprzętu:D Ja na moim AMD 3000+, RAM 1,5GB i ATI x600 pro też miałem wszystko początkowo na maksa ustawione:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:02, Matiz666 napisał:

Czy gral ktoś może na konfiguracjach: /.../

Grałem na Athlonie 3200+, GF6600GT 128MB i 2048MB RAM. Detale niskie/średnie, z wyłączonymi bajerami. Płynność zadowalająca.

O ile chodzi o samą rozgrywkę, to wręcz mnie powaliło. Szkoda, że nie mam więcej czasu na grę, trzeba wrócić do nauki... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:52, pawelck91 napisał:

Jezeli kogos to zainteresuje na moim kompie (AMD AThlon 3600+ 64x2 GF 7900GS, 2 GB RAM ) Gra
ustwila sama sobie najwyzsza rozdzialke i ustawineia wszytsko na max) A tak poza tym to gra
jest super ekstra. Dynamika walki, swietne przerywniki filmowe... czegoz chciec wiecej :p
Pozfro
Dolaczam screen z gry


Do ja też dam screen jak gra wygląda u mnie:

Dnia 23.10.2007 o 17:52, pawelck91 napisał:


PS. Szkoda, że nie uchwyciłem momentu z tekstem "Zapraszamy pana magistra". Myślałem, że walnę
o glebę szczególnie w sytuacji jak ten w okularach zwie się Magister. ;p


Mnie rozwaliła rozmowa z Triss:
Triss: Byłeś wspaniały jak zwykle.
Geralt: Jak zwykle?
Triss: Ty naprawdę nic nie pamiętasz. xD

20071023181257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam nadzieję, że swoim pytaniem nie spowoduję ataku wściekłości szanownej moderacji (tutaj ukłony).
Czy to normalne że nie dostałem mapy? Mam jakieś braki w egzemplarzu czy będzie to dosłane później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z alchemia. Niedlugo po rozpoczeciu gry musimy zrobic eliksir. Zbieram wszystkie skladniki itp. Samouczek mowi mi ze mam kliknac na ikone alchemi. Nie pokazuje sie ona....nawet po 24h medytacji :(


PS. do dyzia ...ja dostalem (wersja normalna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie grałem w gierke naprawde :D Wielkie wrażenie na mnie zrobiła , super kile (te z ucinaniem głowy są zarąbiste poprostu :D ) wskoczyłem na przeciwnika dwoma nogami i bach bem niema głowy . Wieczorem jeszcze pogram ;] Może kilka screeenów wkleje :D Walka sama w sobie też bardzo fajna , aktorzy którzy podkładają głosy również ;] Narazie niemam zastrzeżeń :D Zobacze czy mi na najwyższych detalach pójdzie tylko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:52, pawelck91 napisał:

Jezeli kogos to zainteresuje na moim kompie (AMD AThlon 3600+ 64x2 GF 7900GS, 2 GB RAM ) Gra
ustwila sama sobie najwyzsza rozdzialke i ustawineia wszytsko na max) A tak poza tym to gra
jest super ekstra. Dynamika walki, swietne przerywniki filmowe... czegoz chciec wiecej :p
Pozfro
Dolaczam screen z gry


heh ale widze ze brak dynamicznego oswietlenia albo cienie wylaczone... a juz myslalem ze pogram sobie w najwyzszych bo mam podobny sprzet (proc troche slabszy)... no nic, chocbym nawet mial grac na low to i tak bym gral... no to za niedlugo zamowienie i koniec z nauka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktos juz zagladał na tą płyte DVD z materiałami dodatkowymi, bo na moim kompie ekran tak skacze że nic nie widać, a stacjonarny otwarzacz coc niechce tego czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:19, StormMen napisał:

Mam pytanie czy ktos juz zagladał na tą płyte DVD z materiałami dodatkowymi, bo na moim kompie
ekran tak skacze że nic nie widać, a stacjonarny otwarzacz coc niechce tego czytać.


Dziala wzorowo. Moze masz wolny procesor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:22, Paulie Nord napisał:

Możesz napisać jaką masz konfigurację kompa? Bo screen wygląda wspaniale

PS. Ja kuriera przegapiłem (czyt. byłem w szkole gdy bł u mnie) i grę będę miał jutro.


Geforce 8600 GT, proc Core 2 Duo 6300(2x 1,86) 2 gb ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:26, lukas2491 napisał:

Mam pytanie. Te osoby, którym wiedźmin nie doszedł ponieważ były jakieś tam problemy, to czy
dojdzie jutro??



Masterlink mowi ze najprawdopodobniej tak:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:30, rav1985 napisał:

gadają po polsku? czy głos ENG i napisy PL


przeciez wiedzmin to gra robiona przez polskie studio i na podstawie polskiej fantrasy... to by byla herezja gdyby byla po ang z napisami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować